Все питаю зарання• 04 апреля в 15:13
Сколько добавляется к цене машины которую пригоняют?
На то чтобы растаможить, оформить документы
сою не люблю• 04 апреля в 15:29
Це ж залежить від року машини, об´єму двигуна, вартості покупки. Вам зверху правильно рекомендують.
Яке авто купуєте?
Все питаю зарання
• 04 апреля в 15:30
Ответ длясою не люблю
Яке авто купуєте?
Еще никакое. Смотрю бу до 10 тыс уе. Хочу примерно понимать какие реальные цены.
сою не люблю• 04 апреля в 15:32
Ответ дляВсе питаю зарання
Зверніться у декілька компаній, які приганяють. Вони дадуть вам розписане все, заодно порівняєте.
Ще про доставку не забудьте. Сертифікацію.
Бандитка Сью• 04 апреля в 15:33
Машину которую пригоняют - продадут вам уже растаможенную и сертифицированную.
Если вы сами хотите пригнать, то и ..битесь сами - но у вас однозначно выйдет дороже чем у людей которые этим профессионально занимаются.
Бандитка Сью• 04 апреля в 15:38
Ответ дляВсе питаю зарання
Цена машины за границей практически не влияет на растаможку.
У таможни есть база с ценами и комплектациями.
Даже если вы купите авто за ’100$’ - оценка будет браться из базы.
Холодная каша• 04 апреля в 15:41
Ответ дляБандитка Сью
Ви надто агресивна
Холодная каша• 04 апреля в 15:44
Ответ дляВсе питаю зарання
Я би Вам ще порадила дивитися ті, що продаються в Україні і порівнювати кінцеву ціну. Зараз пригониші і американці можуть в результаті вийти дорожче, ніж офіціали з тими ж характеристиками.
сою не люблю• 04 апреля в 15:47
Ответ дляХолодная каша
Ну або ще, як правило, авто вже в Україні коштують відсотків на 20 дорожче, ніж якщо почекати доставку під себе. От можна ще від цього відштовхнутись (я не про битки)
Я особисто гнала для доньки машину з Латвії, коли остаточно поверталась додому. Якщо особисто розтамажувати в Україні, то перше треба мати досвідченого брокера. В мене з цим трохи вийшов збій, алае все добре закінчилося. Перше, це договір купівлі-продажу авто в Європі. Друге зняття авто з реєстрації та постановка на транзитні номери, отримання транзитного техпаспорту. В мене було дано 5 дній для виїзду з Латвії та 30 днів по Європі. Третє на кордоні з Польщею отримувала експертну декларацію. Далі прохід коридором кордону, перевірка документів з обох сторін. В Україні отримання сертифікату відповідності, далі растоможка, потім в МРЕО експертний висновок, далі постановка на українські номери. Здається нічого не забула. Платила за растоможку вже в Україні, оскільки брокер робив під фінгарантію. Так, сама разтоможка вийшла дорожче за суму купівлі, але по факту всіх трат вийшла дешевше на півтори тиисячі евро від вартости авто в Україні. Вартість залежить від року випуску та об´єму двигуна.