Партизанка• 04 апреля в 19:18

Где купить нормальные саженцы деревьев?

Добрый вечер, советчицы
Посадили три года назад ранние груши ,покупала в интернет магазине, тогда ещё с Мелитополя прислали
В прошлом году наконец то выросло несколько груш ,но не в начале июля поспели ,как было обещано ,а в сентябре ,то есть никакие они не ранние ,ещё и на вкус так себе ,не очень
Где купить нормальные саженцы, подскажите пожалуйста
Невидимка Майя• 04 апреля в 19:22
Сады Буковины
Маруська Му• 04 апреля в 19:27
Флоріум, Інтерфлора.
viktoria141178• 04 апреля в 19:47
Як на мене краще невеликі приватні продавці, я брала раніше в Бахмуті ( доречі знайшла тут на кідстафі) шикарні саджанці, нажаль звʼязок втратили- наю що виїхали але дальше як склалася доля- не знаю. Познайомилася з дівчиною також з Базмуту, вони переїхали в Дніпровську область і знов почали займатися саджанцями( восени взяла в неї декілька дерев- всі прийнялися, гарна коренева, сильні- сподіваюсь сорти також будуть ті що замовляла. Не знаю чи можна тут давати контакти, тому якщо цікаво стукайте в особисті- напишу
masterim• 04 апреля в 19:50
Ответ дляviktoria141178
Вони зараз під Києвом
masterim• 04 апреля в 19:54
Я зараз тільки декоративне у групах на ФБ купую. У кого багато підписників, у великих групах. Саджанці вже не хочу, грушу гарну теж не вдалося купити, хоча брали в різних садових центрах.
Можу пошукати, якщо цікаво, авторе.
автор Партизанка • 06 апреля в 17:37
Ответ дляНевидимка Майя
Сады Буковины
Спасибо.
автор Партизанка • 06 апреля в 17:37
Ответ дляМаруська Му
Флоріум, Інтерфлора.
Дякую.
автор Партизанка • 06 апреля в 17:38
Ответ дляviktoria141178
Дякую ,напишу вам
Невидимка Майя• 06 апреля в 17:45
Пожалуйста,сама покупаю деревья у них,не первый год
автор Партизанка • 06 апреля в 17:50
Ответ дляmasterim
Можу пошукати, якщо цікаво, авторе.
Спасибо ,я тоже груши ранние хотела купить ,и все не то .
Ещё абрикосы тоже надо .
Поищите ,пожалуйста
Lor111etta• 06 апреля в 19:59
Ответ дляПартизанка
Спасибо.
Не дай Бог!
автор Партизанка • 06 апреля в 21:34
Ответ дляLor111etta
Не дай Бог!
Что такое ,почему ?
Lor111etta• 06 апреля в 23:34
Ответ дляПартизанка
Что такое ,почему ?
Сади Буковини-суцільний пересорт!
І якість фігова
masterim• 12 апреля в 15:23
Ось, нарешті згадала назву

https://eco-kraina.com/
Це той, що вчасно переїхав з Бахмуту
masterim• 13 апреля в 22:18
Ответ дляПартизанка
Ещё абрикосы тоже надо .
Поищите ,пожалуйста
Я у них купувала сливу , яблуні і багато декоративних кущів. Ще коли вони були в Бахмуті. А зараз їх асортимент став ще більшим.