Все життя була дуже худа, мріяла поправитися на 10 кг.
Аж в 55 років досягла ідеалу , стала важити 72 кг при зрості 172 см.
Зробила аналіз крові на днях і лікар сказала, що у мене надзвичайно високий рівень холестерину і треба пити таблетки та сідати на дієту.
От є у світі справедливість? Знову стану худою. І свинину люблю.
Що ви їсте низькохолестеринове?
Ответ дляПозитивна
На что пособия хватит , вы же не в Киеве
Так вистачить і на крупу і на м´ясо, і на авокадо - воно все в одну ціну плюс-мінус.
Ще такого в моєму житті не було, щоб я думала про калорії чи холестерин у їжі.
Мост_Устал• 04 апреля 2025
Высокий холестерин - это может быть из-за нарушения липидного обмена, и с весом он может быть никак не связан. Моя мама худая, но давно на статинах из-за высокого холестерина.
Ответ дляМост_Устал
От і у мене те саме, буду пити статини. Але і харчування сказала переглянути.
Айпишница• 04 апреля 2025
Пані Борисфенко, добрий вечір.
Давно не чула Вас
Головне, що Ви - Живі.
Давно не чула Вас
Головне, що Ви - Живі.
Ответ дляАйпишница
Пані Борисфенко, добрий вечір.
Давно не чула Вас
Головне, що Ви - Живі.
Давно не чула Вас
Головне, що Ви - Живі.
Добрий вечір. Жива. Хотіла бути товстою і гарною, але не судилося. Доведеться знову стрункішати.
Айпишница• 04 апреля 2025
Їм Свинину. Жирну і сало.
І картоплю.
Рибу жирну.
І худну.
Без сарказму
Не рахуючи бжу.
А тупо калорії
І картоплю.
Рибу жирну.
І худну.
Без сарказму
Не рахуючи бжу.
А тупо калорії
Айпишница• 04 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Тю. Ото проблема))
Ответ дляАйпишница
Їм Свинину. Жирну і сало.
І картоплю.
Рибу жирну.
І худну.
Без сарказму
Не рахуючи бжу.
А тупо калорії
І картоплю.
Рибу жирну.
І худну.
Без сарказму
Не рахуючи бжу.
А тупо калорії
І я так все життя їла.
Худнути мені не треба, але жирного не можна тепер.
Овочі і каши не люблю.
Завжди недо...• 04 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
Їм Свинину. Жирну і сало.
І картоплю.
Рибу жирну.
І худну.
Без сарказму
Не рахуючи бжу.
А тупо калорії
І картоплю.
Рибу жирну.
І худну.
Без сарказму
Не рахуючи бжу.
А тупо калорії
А холестерин какой?
Ответ дляАйпишница
Тю. Ото проблема))
Насправді проблема. Я завжди іронічно дивилася на дієти, їла, що захочеться. А тепер запихатися чимсь корисним несмачним доведеться.
Я така, що можу й три доби не їсти. Але ж треба якось жити, щось жувати.
Айпишница• 04 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
І я так все життя їла.
Овочі і каши не люблю.
І я не люблю
Нафіх тих лікарів.
То вони тридцять, що не можна запивати їжу водою, то-- можна.
Висновок один: слухаємо себе
Нафіх тих лікарів.
Висновок один: слухаємо себе
Ответ дляАйпишница
І я не люблю
Нафіх тих лікарів.
Висновок один: слухаємо себе
Нафіх тих лікарів.
Висновок один: слухаємо себе
Нє, ну як варіант можна пити статини і заїдати стейками. Дякую за ідею.
Парені овочі я точно їсти не буду.
Айпишница• 04 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
А холестерин какой?
Високий. Я вже трупик
Зомбі))
І жру ше майонез. Заливаю колою. Імпивко в суботу. Дві маленьких діжечки.
Від поляків навчилася. Худі, гарнюні, без обвислих животів, як у нас в українок ((( яких система посадила лише на каші, олій, пісне мясо
Зомбі))
Белая и пушистая• 04 апреля 2025
Ответ дляМост_Устал
згодна з вами, мені й лікар це казав, що часто високий хооестерин у тих, хто не має зайвої ваги, я важу 50 кг і маю пвдвищений холестерин
Анонім Секретар• 04 апреля 2025
В таком возрасте холестерин повышается как компенсаторный механизм в ответ на дефицит половых гормонов.
Статины этот дефицит усугубят
Ответ дляАнонім Секретар
Статины этот дефицит усугубят
Так нема дефіциту, клятий клімакс ніяк не приходить. Торік УЗІ робила, ще є оварільний запас, я і шоці була.
Завжди недо...• 04 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
Високий. Я вже трупик
Зомбі))
Высокий это сколько в цифрах? Просто тоже жирное люблю, но никогда не проверяла холестерин, и вот задумалась
Анонім Секретар• 04 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Не может не быть дефицита в 55 лет)) Даже если климакса ещё нет.
Какой лг и фсг?
НаливайКа• 04 апреля 2025
Боже....які ці німці....фашистяки!!! мучають бідних нероб, відгодовують як поросят, ще й на курси змушують ходити!!!! це просто пекельні борошна
Ответ дляЗавжди недо...
Сказала лікарка, що 400 мг чи якихось одиниць і що таке вона вперше бачить за свою медичну практику, це дуже багато.
То я аж перелякалася, сало їсти не буду.
Айпишница• 04 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
10, 3
Але я себе почуваю супер.
Холестерин весь хороший. Просто медицина ееиуміє того пояснити.
Але я себе почуваю супер.
Ответ дляАнонім Секретар
Какой лг и фсг?
Не знаю, не робила такі аналізи. Але місячні є, блін!!! Тобто гормонів статевих якраз вистачає.
СережкинаЯ• 04 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Парені овочі я точно їсти не буду.
Чого? Овочі з гарним соусом буде смачно. Статини весь час пити теж не дуже добре.
Ответ дляНаливайКа
Не дали мені повтор курсів на В1, я якраз хотіла. Ото і відгодовуюся.
НаливайКа• 04 апреля 2025
Ответ дляБорисфенка
Там у Кривому Розі 26 людей загиблих від прильоту, але ньюнімкеням тільки і проблема - шоби пажрать.
Ответ дляСережкинаЯ
Інколи можна овочі з соусом. Але хоча б раз в день м´яса хочеться.
Ще й рибу не дуже люблю.
І взагалі я їсти не люблю, нема апетиту. А тепер ще мізки ламати, що його готувати, простіше перестати їсти
Ще й рибу не дуже люблю.
Завжди недо...• 04 апреля 2025
Ответ дляАйпишница
10, 3
Але я себе почуваю супер.
Действительно высокий. Но дело в том, что человек может быть чувствовать себя отлично, но неожиданно холестериновая бляшка отрывается или происходит закупорка сосудов
Айпишница• 04 апреля 2025
Ответ дляНаливайКа
Як Ви мені Наталю з Кривого Рогу нагадуєте)) стилем
Мама- Таня, коли шо)))