ФФФФристайла• 31 марта в 12:58

Набір ваги

Дівчата, чи може набір ваги бути повязаний з предменопаузою?
Мені вже два роки як поставили інсулінорезистентність, пила глюкофаж, сиділа на дієті, і зараз притримуюся 3 - разового харчування з обмеженнями - без солодкого, вуглеводів, короче харчуюся як при інсулінорезистентності . Спочатку добре схудла на 11 кг, а за півроку знов набрала стільки ж при незмінному раціоні.
До того ж я погано сплю ночами, прокидаюся кожні півтори години, вночі мені часто жарко, лібідо майже на нулі, настрій поганий...Почитала що це може бути симпотами предменопацзи і в такий час є набір ваги та неможливість скинути.
Почитала також про гормонозамісну терапію, але мені ії не можна, оскільки маю кісти в груді((( Якими ви ліками користуєтеся?
І як? Схуднути після 45?
Якщо мені рік тому треба було скинути 10 кг і я ії скинула, то тепер вже всі 15 і не можу(((
Аль де Барановна• 31 марта в 13:16
На вашем месте, я б проконсультировалась с врачом... Начала б с эндокринолога...
Мне 52 года, последние годы тоже набрала 10-15 лишних кг, с осени на дефиците калорий, уже почти все лишние кг ушли, но я + - здорова, для своего возраста... а Вы и так на диете, я б не экспериментировала, чтоб не навредить здоровью, возможно кто-то подскажет Вам хорошего врача...
автор ФФФФристайла • 31 марта в 13:18
Ответ дляАль де Барановна
Дякую, ліки та дієту прописав мені ендокринолог. Чомусь не бачу сенсу повторно до нього йти...замкнене коло просто
Чудовий каламбур• 31 марта в 13:19
Вы считаете калории ежедневно?

Я сейчас на марафоне, там основная аудитория 40-55 лет, отлично все худеют, питаясь по меню.
Гарантую неперелевки• 31 марта в 13:22
На стрессе и плюс плохой сон запросто набрать.
Плюс Вам бы сейчас проверить гормоны щж. Часто инсулинорезистентность бок о бок с гипотиреозом
автор ФФФФристайла • 31 марта в 13:22
Ответ дляЧудовий каламбур
Вы считаете калории ежедневно?

Ні, не рахую. Я майже весь час їм одне і те саме. Сніданок- яйця, овочі або творог з грецьким йогуртом. Обід - курка відварна, овочі. Вечеря так само риба/ мясо та овочі. Перекусів немає. Фрукти тільки з прийомом іжі, в основному в обід, апельсин, але рідко. Не думаю що тут багато калорій.
Картоплю, крупи, соуси, хліб, сахар, не їм...
автор ФФФФристайла • 31 марта в 13:24
Ответ дляГарантую неперелевки
Перевіряла щз. Нормально все. А сон поганий дуже. Просинаюся в 2-3 години і все(( не можу спати. Вже приймала мелатонін та заспокійливі усілякі( Стерс то зрозуміло постійно, війна
Чудовий каламбур• 31 марта в 13:24
Ответ дляФФФФристайла
Вам надо нормально сбалансированно питаться, со сложными углеводами в том числе. И считать калории. Потому как без подсчета калорий вы не можете быть уверены, что вписываетесь в норму калорий.
автор ФФФФристайла • 31 марта в 13:25
Ответ дляЧудовий каламбур
Можливо, подумаю над цим. Але мені вуглеводи неможна із-за високої глюкози(( Мабуть треба знайти дієтолога, сама не впораюся
Фиона Шрековна• 31 марта в 13:37
Ответ дляФФФФристайла
Мелатонін до сраки, гідазепам і все такого плану - до сраки. Мені допомагає або Сондокс або Прегабалін.
Чудовий каламбур• 31 марта в 13:40
Ответ дляФФФФристайла
Сложные углеводы даже диабетики едят.
автор ФФФФристайла • 31 марта в 13:40
Ответ дляФиона Шрековна
Я ще надодачу приймаю антидепресанти, була депресія, зараз все нормалізувалося окрім сну(
Карамелька• 31 марта в 13:50
Ответ дляФФФФристайла
І я так само погано сплю,як ви((. 44 роки,хочу скинути пару кг- але ніяк.
Через Поганий сон може бути надлишок кортизолу,він і не дає схуднути
Карамелька• 31 марта в 13:51
Ответ дляФиона Шрековна
В якій дозі приймаєте Прегабалін? В мене сон як в автора,що тільки не пробувала(
Фиона Шрековна• 31 марта в 14:09
Ответ дляКарамелька
Раніше був 75 на ніч. Зараз 150, але на те є свої причини.
Фиона Шрековна• 31 марта в 14:10
Ответ дляФФФФристайла
Ну, антидепресанти то трошки не те, для сну не допоможуть.
автор ФФФФристайла • 31 марта в 14:16
Ответ дляКарамелька
О ті лякає те, що одне тягне за собою інше і так без кінця. Лякає що ще більше наберу
Кукусик• 31 марта в 14:30
А почему это кисты противопоказания к згт?
автор ФФФФристайла • 31 марта в 14:32
Ответ дляКукусик
Ну я так прочитала. З лікарем ще не радилася. Що гзт призначається виключно після всіх аналізів та консультації маммолога з приводу кіст, мастопатій та інше
Кукусик• 31 марта в 14:34
Ответ дляФФФФристайла
Так вот советую посоветоваться с врачом. Маммолог мой говорил, что иногда кисты на коках уходят
автор ФФФФристайла • 31 марта в 14:46
Ответ дляКукусик
Дякую, Але я вказувала свій вік. Мені 46. Вже коки приймати не буду. Вони, кісти, мене не турбують, лише перевіряюся періодично.
Фиона Шрековна• 31 марта в 15:02
Ответ дляФФФФристайла
А чим вік заважає?
автор ФФФФристайла • 31 марта в 15:07
Ответ дляФиона Шрековна
А чим вік заважає?
ну саме протизаплідні засоби після 45 не рекомендують лікарі. Ризик тромбозу, інші протипоказання
Фиона Шрековна• 31 марта в 15:08
Ответ дляФФФФристайла
Треба перепитати, бо мені нічого такого не казали...