булоТАЙминуло• Изменено 04 апреля в 21:37

Ожидание результата

Очень переживаю и нервничаю в ожидании результатов МРТ . (Кто читал и ему просто хочется излить негатив , пожалуйста пройдите мимо ) Болела долгое время голова , получила направление от невролога , с трудом вылежала там под гул и грохот 30 минут сделали таки МРТ мозга. Но результат ожидать 20 дней. Я уже вся извелась, очень переживаю , что там будет . Как думаете тот кто делает МРТ это же тоже врач рентгенолог ? Или я что то не так понимаю ? Он видит , если что то совсем плохое ? Или им пофиг ? Самое интересное голова стала болеть меньше , но все же до конца не прошла. Временами накрывает .
Хотела ж записаться к неврологу , чтобы она озвучила результат , а она на месяц в отпуск ушла ( придется самой открывать , я жутко боюсь . Уже несколько дней прошло с даты МРТ .. думаю мне бы если бы там все печально было ? Как считаете ?
Весела бджілка• 04 апреля в 21:50
Ответ длябулоТАЙминуло
Нет грыжа позвоночника
Хребет ділиться на три відділи: шийний, грудний і поперековий. Грижа якого саме відділу хребта.
Весела бджілка• 04 апреля в 21:51
Ответ длябулоТАЙминуло
Тоже думаю нерв , оно как будто блуждает и раз кольнет , слава богу сейчас меньше .
А не пробували пити нурофен?
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:51
Ответ дляВесела бджілка
Та тут теж черги дай Боже, як не місяць то більше. Але мені треба у вихідний.
В мене багато чого, і голову теж треба але сказали, що стільки не можливо бути в апараті. Весь хребет, і суглоби.
Держитесь ! Все будет хорошо , я больше вот боюсь за результат , а так реально можно полежать , подумать там о чем то хорошем ) зато МРТ это сто процентный результат даст
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:52
Ответ дляГолубка миру
А я ось аналіз крові зранку зробила і 2 години тому отримала результат, а відкривати боюсь. Вже або зранку, або ще пізніше, бо хто мені пояснить, коли попереду 2 вихідних? краще вже невідомість, ніж ніч спати не буду. В інеті попередньо прочитала норми, але все рівно боюсь побачити погане
Представьте , а это МРТ мозга .. я вообще не знаю
Весела бджілка• 04 апреля в 21:52
Ответ длябулоТАЙминуло
Та я й не нервую))) я нічого змінити не можу, нажаль.
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:52
Ответ дляГолубка миру
А с др стороны , а что изменится ? Знать то надо ..
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:54
Ответ дляВесела бджілка
На уровне с3-с4 выпячивание моделирует дуральный мешок
Голубка миру• 04 апреля в 21:54
Ответ длябулоТАЙминуло
Я це вже пройшла років 6 тому, знайшли 2 кісти. Злякалась дуже, аж ноги тремтіли. Сказали, нічого страшного, треба контролювати раз на рік. Але не переробляю більше, інших проблем вистачає. На МРТ взагалі майже заснула, я не боюся апарату
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:55
Ответ дляВесела бджілка
А не пробували пити нурофен?
Мне прописали тут обезбол с диклофенаком , называется дикло дуо , еще пила ибупрофен , кстати легче мне стало еще после глицина
Голубка миру• 04 апреля в 21:55
Ответ длябулоТАЙминуло
Треба, але не на ніч і не перед 2 вихідними. Краще вже коли до лікаря йтиму
Зайканалужайке• 04 апреля в 21:55
Ответ дляТочноБудет
Брехня
Нет. Мужу защемило грыжу на лопате. Пока обследовали чуть не сдох. МРТ уже когда направили а потом ещё 10 дней результат ждал. Заработал тысячу грн потратил *10.
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:55
Ответ дляГолубка миру
А у вас какие симптомы были ?
Люблю кетчуп• 04 апреля в 21:56
Автор, давно у вас эти головные боли? Возможно мигрень с аурой? У меня мигрени с аурой с детства. Каждый раз кажется, что коньки двину, если терплю без лекарств. Таблетки все были бесполезные, от них только тошнило езе больше. А потом я купила спрей в нос от мигрени и чухаю себя лучше намного лучше. МРТ мне делали и оно не плказало патологии.
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:56
Ответ дляГолубка миру
Я вот пыталась также ( так она решила в отпуск идти )) придется самой читать (
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 21:57
Ответ дляЗайканалужайке
Кошмар . Оно когда болит и беспокоит вообще о деньгах не думаешь ( хочется вылечится и все
Голубка миру• 04 апреля в 21:58
Ответ длябулоТАЙминуло
А у вас какие симптомы были ?
Мені весь час чудились якісь запахи, особливо запах старості. Перепитала всіх на світі, чи це не від мене (мені було тоді 45 років), сказали - ні. Вичитала, що такі симптоми може давати пухлина в голові, тому й робила МРТ. Пізніше випадково зробила печінкові проби, були поганими, трохи полікувалася і такі запахи майже пропали. Але мені часто мерещиться то один запах, то інший. Може, це вже шиза?(
Весела бджілка• 04 апреля в 21:59
Ответ длябулоТАЙминуло
От вам для розуміння. С3-С4 це шийний відділ. Здавлювання дурального мішка може давати головну біль. Може нерв якись прижимає і дає простріл. Це припущення. Я не лікар.
Весела бджілка• 04 апреля в 22:00
Ответ дляГолубка миру
А кісти де в мозку чи в пазухах гайморових
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 22:00
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я не знаю , что это невролог пока тоже ничего толком не сказала . Боли начались в декабре , после того как переболела ковидом , началось с дикого прострела ночью и не утро не прошло , пошла в больницу ставили капельницу , пропустило , вот по сей день разбираюсь . А боли спазмом у меня , но бывает этот спазм переходит в сильную боль тогда пью таблетку (
Голубка миру• 04 апреля в 22:01
Ответ дляВесела бджілка
в мозку
Бавовнятий Пупс• 04 апреля в 22:01
Ответ дляВесела бджілка
О, Боже. А то думаю де в нас такі строки.
І то правда))) у нас ще краще, записали по НСЗУ родичку на кінець травня. Куди там тій Польщі, де мене швидка привезла на SOR зі скаженим головним болем, рвотою і тиском 110/100... 2 години не пройшло, як були всі результати, включно з МРТ
Весела бджілка• 04 апреля в 22:02
Ответ дляГолубка миру
в мозку
Оце стрьом.
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 22:04
Ответ дляВесела бджілка
Ого спасибо , я не знала
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 22:06
Ответ дляБавовнятий Пупс
А что у вас было ?
Весела бджілка• 04 апреля в 22:07
Ответ дляБавовнятий Пупс
До чого тут на коли вас записали і термін очікування результату. Я теж не можу записатись в платну на коли треба а тільки за місяць+-, але результати 20 днів я не чекатиму.
ЦібаФу• 04 апреля в 22:07
Ответ дляГолубка миру
Ви на коронавірус не хворіли? У мене ’приколи’ з нюхом після нього почалися. То не чую запахів зовсім, то чую дууууже посилено якийсь.
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 22:08
Ответ дляБавовнятий Пупс
Мне так повезло , я записалась в приватную клинику и ждала всего месяц на МРТ мозга это очень быстро
автор булоТАЙминуло • 04 апреля в 22:09
Ответ дляВесела бджілка
Да, можно посидеть , я вот думаю , но должны же они сказать , если видят в процессе что то плохое ?
ТочноБудет• 04 апреля в 22:09
Ответ дляЗайканалужайке
То грыжа пережала нерв.
Весела бджілка• 04 апреля в 22:10
Ответ длябулоТАЙминуло
Ого спасибо , я не знала
Ну по аналогії, якщо в поясниці грижа і давить на дуральний мішок, то відмовляють ноги (якщо розмір великий). Ну короче, краще того не знати.
Але мені здається, що це і є ваша причина прострілів, але дочекайтесь результатів і буде видно.
Ще раз уточню я не врач, я пацієнт і нажаль дещо знаю через біль, а не лаву лікаря.