Танцепесенная• 04 апреля в 23:08
Кто во время сна вот так кисть руки подгибает?
Много таких? Я просто думала это мой шиз, но наткнулась на обсуждение, что так спят многие))) на утро кисть болит😐
Зашла на 5минут• 05 апреля в 01:33
Ответ дляИз Кукуева я
Сдвг, один из признаков
Но он как раз внимательный и имеет отличную память. Но в детстве были нарушения, так как его мать хвасталась, что ходил на пальчиках и она решила, что он будет танцором и отдала на танцы
. Это я ей, когда сыночке было 30+ открыла глаза, что это нарушения ЦНС
Смурфик• 05 апреля в 03:20
Боже, в мене так обидві руки як крильця метелика зігнуті. Це вже діагноз? Піду читати
Айпишница• 05 апреля в 10:36
Ответ дляЗашла на 5минут
РДУГ це не про неуважність, хоча назва насправді плутає. РДУГ навпаки помічають все добре дрібниць і можуть запам´ятовувати купу інформації, проблема в пріоритезації оцього потоку і можливості сфокусуватись.
Айпишница• 05 апреля в 10:47
Ответ дляАстановитесь
А я все життя корю себе за неорганізованність. Якісь ще є рекомендації, крім медикаментів?
Звісно, всі ж ми якось живемо й до діагнозу :) Просто з медикаментами в мене був шок типу ’як люди встигають так мало, коли так легко сфокусуватись’.
При РДУГ проблеми з дофаміном, тому варто задачі дробити на маленькі, де буде видно результат на короткій дистанції. Нагадування й трекінги в телефоні для обов´язкових речей. Спробувати гейміфікувати активності, наприклад роблю табличку справ зі шкалою наскільки круто зробила, і умовно за 50% /70%/100% якісь речі з вішліста купую. Таке собі змагання з самою собою.
Чи створювати ’штучні’ дедлайни. Запросити когось в гості, то за 3 години можна й генеральне прибирання встигнути зробити
Копирайторша• 05 апреля в 11:05
Таке положення погано впливає на хребет, особливо на шийний відділ. Уже декілька років як відмовилася від цієї пози і прокинаюся без болей в спині
Зашла на 5минут• 05 апреля в 13:10
Ответ дляАйпишница
Тоді все співпадає).
Мамина корзиночка• 07 апреля в 05:08
T-Rex руки мне попадаются только в этих новомодных самодиагностиках нейроотличности
Что вот так спят все аутисты и часть людей с сдвг
Мамина корзиночка• 07 апреля в 05:11
Ответ дляБаба на горошині
Є шось в цьому світі, що не є симптомом сдвг?
Ну яке сдвг, це памʼять підсвідомості з немовлячого періоду. Немовляти так роблять, а цей період зазвичай асоціюється з безумовною безпекою. Це мозок себе так заспокоює перед сном.
Я так сплю і у мене немає сдвг . А якщо і є, то воно мені не потрібно
та ви шо!)
усі в мережі просто побилися вже за те - це симптом рдуг чи аутизму
А є ж ще якраз про не інтегровані рефлекси немовлят! Шо якзщо б їх інтегрувати то і аутизму не було б