Язикувата Хвеська• 05 апреля в 00:54

Когда говорят, что муж хорошо зарабатывает - это сколько?

как вы считаете - какая это сумма в месяц для Украины? часто встречаю здесь - муж хорошо зарабатывает. пытаюсь понять, сколько можно считать "хорошо" для наших реалий
Встидаюся запитать• 05 апреля в 08:13
Ответ дляГороховаЯ
Чого? Якщо нема можливості заробити стільки, щоб легко їх просто так спустити. Це селянки кічаться курортами.Бо вирвались в люди, знайшли папіків.Такі дорогі курорти будуть доти, поки будуть дурачки з легкими грошима за це платити.
Подорожувати це цікаво і корисно, але дорого 🙁
Ms. Android• 05 апреля в 08:27
У мене від 3.5, у чоловіка від 10 тис дол. Вважаю це не багато, але достатньо для комфортного життя вдвох, щоб не економити і відкладати
мистерЛяпсус• 05 апреля в 08:31
Мой зарабатывает не много, 2500 мы в нищей Германии, нам до украинских зарплат не дотянуться. 5000, 8000, 10000 чистыми на одного нам только снятся. Хорошо живёте, рада если честно что в стране процветание.
Я тут с краю постою• 05 апреля в 08:31
Ответ дляГороховаЯ
Я думаю, що курорти це не є необхідність.Все життя прожила і нікуди не їздила.Нічого не втратила.Такі тисячі віддавати за що? Та на ті гроші можна тут купити багато чого і того ж харчування на пів року.
🤡🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Престидижитатор• 05 апреля в 08:34
Ответ дляГороховаЯ
А звідки ви знаєте втратили чи ні якщо ви не їздили? Ви ж можете лише здогадуватися як воно і що, то навряд чи маєте змогу обʼєктивно оцінити втратили ви щось чи ні .
От я можу сказати що ви однозначно втратили час . Їжу ви спустите в унітаз , а спогади і враження залишаться з вами назавжди.
КаваЗМолоком• 05 апреля в 08:51
Ответ дляГороховаЯ
Путешествие - это впечатления, это маленькая другая жизнь, перезагрузка, открытие мира за пределами своего городка - он интересен и многогранен, новые знания, люди, ситуации, культура, природа. Каждый новый город - это новый мир, в который хочется погрузиться, прочувствовать, забрать с собой кусочек.
И это необязательно какие-то запредельные тысячи стоит - я по выходным часто езжу в микропутешествия по маленьким городкам своей или соседней области, самая дешевая съемная однушка + питание чем бог пошлет, могу в местный ресторанчик заглянуть, заценить кухню, если не понравиться - на другой день могу и пельменей из АТБ себе сварить, не в в этом суть, а в исследовании новых мест.
Ангел-предохранитель• 05 апреля в 08:59
Ответ дляГороховаЯ
А если дешёвые курорты? То не селянки?
Ангел-предохранитель• 05 апреля в 09:00
Ответ дляКвітка Миру
Мой доход 60-80 и у парня около 100

С учетом отдыха и 2 машин , впритык
У меня дочь , и у нее дорогие танцы еще

Летом планируем вот Испанию это около 5000 на 15 дней , зимой- Карпаты около 3,5-4 потратили

Ела , косметолог , спорт у всех , бензины и машины

Спасает то , что у обоих это на работа и бизнес и мы постепенно развиваем его .
Невукраине?
курасаны• 05 апреля в 09:00
Ответ дляГороховаЯ
СМСница• 05 апреля в 09:02
Ответ дляГороховаЯ
Так я і не мільйонерша.Живу скромно .якщо ви розказуєте про шикарне життя то це заслуга вашого чоловіка
Ну как минимум у неё хватило каких-то качеств чтобы быть с ресурсным мужчиной. Чисто по-женски - это и есть заслуга)). У Вас же так не получилось, верно? И да, периоды в жизни разные бывают. Не всегда жены хорошозарабатывающих мужчин не работают по жизни и без мужа пропадут.
курасаны• 05 апреля в 09:10
Ответ дляГороховаЯ
Грошей хватає .Можна купити все але є речі , які не вартують тих грошей навіть якщо ти тричі мільйонер. Можна пот ратити кіл ка штук баксів, щоби що?доказати шо ти здатен оплатити? А баригам тим які на тобі зароблять тільки плюс
Боже, та отдых это приятные эмоции, красивое море,природа, фрукты,расширении кругозора,знания местной культуры, языка. Как этого можно не хотеть?)
курасаны• 05 апреля в 09:11
Ответ дляГороховаЯ
Ну я маю на увазі ледачі курорти як от турція болгарія, лежиш їж спиш купаєшся.
Вы бы побывали хоть раз в Турции, в Каппадокии, Стамбуле, Даче, Измире, на Ликийской тропе - тогда бы я вас послушала
Леннон_Жив!• 05 апреля в 09:12
Ответ дляЯзикувата Хвеська
а. так вы мужчина нищер, а не женщина
Нищер ,это кто? Кто эти люди , которые не способны после подросткового периода наконец-то начать использовать нормально слова! Нищер, токсик... где блюющий смайл?)
Електрохарчування• 05 апреля в 09:14
Ответ дляГороховаЯ
Вот вам і ви злюща Коли я реально прошу скерувати напрямк е можна заробити то зразу ідуть обращи.а якби просто створити тему то теж би налетіли як коршуни
Ну вам вище підказали-інет торгівля, ютуб.
Я можу підказати- рощробка мікроелектроніки. Теплиці. Дронова сфера. Торгівля автозапчастинами. Та навіть маникюрниці під 40-50 тис можуть заробити.
Але, впевнена, ви нічого не робитимете.
БезВзяток• 05 апреля в 09:15
Ответ дляГороховаЯ
Та чого злюща.я би не проти теж заробити.Не знаю як ідей нема.От навчіть мене де як заробити.я буду не проти
А если купят путевку в 5* - так и поехать будете не против.))) И пофиг будет на друзей, зовущих на речку. 🤣
Зелен виноград.
курасаны• 05 апреля в 09:16
Ответ дляМорковна
Вам уже писали, что зажрались ?
Если нет, то вы зажрались.
Почему вы пишете, что женщина зажралась?100 к это запредельная сумма?
курасаны• 05 апреля в 09:17
Ответ длямистерЛяпсус
Возвращайтесь и работайте,без света иногда и под шахедами
Шкварочка• 05 апреля в 09:17
Нам 2+1 це 8-10 тис
курасаны• 05 апреля в 09:18
Ответ дляШкварочка
Нам 2+1 це 8-10 тис
Долларов?
Шкварочка• 05 апреля в 09:20
Ответ дляГороховаЯ
Ну от скажіть які курорти можуть бути в такому випадку? Тут лиш би прожити.я вас розумію
Людина ж не про гри пише мабуть))
пьЯНА• 05 апреля в 09:21
Ответ дляДушка-свекрушка)))
От 2000€
У нас є знайомий з зп 120 000, його дружині цього не вистачає ! Він постійно в боргах і на старій машині, бо вона прагне лухарі життя.

Так, що поняття «добре заробляє» для всіх різне, для когось і 20 тис. космічні гроші.
Ух яка ж Я• 05 апреля в 09:21
Якщо він тцкун то не має чіткої суми
Може бути 100 баксів в день, а може й 1000
БезВзяток• 05 апреля в 09:22
Ответ дляГороховаЯ
А звідки оті ожиданія? Візьмем дівчину яка вийшла заміж. Це ж де вона тих курортів бачила шоб теж вимагати в майбутнього чоловіка
Моя девочка с 8месяцев путешествует, 17 лет. Объездила весь мир. Очень удивится, если мальчик ей шалаш предложит. И мальчики тоже сейчас от оллинклюзива не шарахаются.))
Среди моих знакомых нет никого, кто бы не съездил с детьми в Турцию/Египет/Грецию.
Скорее, в диковинку люди, которые говорят «де вона тих курортів бачила».
Шкварочка• 05 апреля в 09:25
Ответ длякурасаны
Долларов?
Ну не грн же.
Будьте так ласкаві• 05 апреля в 09:26
Ответ дляГороховаЯ
Значить воно вам не потрібно .Але б хоб спробували.
Зам. зав. Анонима• 05 апреля в 09:27
Ответ дляДюагональ
Мышление нищеброда
Сама тьі нищеброд. Я лучше камин на даче доделаю и буду балдеть всю зиму, а не неделю для фотосессий в инсте
Рекламама• 05 апреля в 09:30
Ответ дляГороховаЯ
Якщо трохи поміняти фразу, то вона заграє для вас новими фарбами:
’Я думаю, що діти це не є необхідність.Все життя прожила і без дітей.Нічого не втратила.Такі тисячі віддавати за що? Та на ті гроші можна тут купити багато чого і того ж харчування на пів року.’.

Якщо серйозно, то подорожі бувають різні. Але це про нові нейронні зв´язки, розширення горизонтів адже новий менталітет, суспільство, надивленість, і звісно ж загалом задоволення. Шкода, що не маєте змоги, й намагаєтесь це аргументувати безсенсовністю.
Категоричність дуже обмежує в житті, заважає бачити додаткові можливості.
пьЯНА• 05 апреля в 09:33
Ответ дляГороховаЯ
Це покроковий шлях і удача ! Ну, і мізки аби не втратити досягнутий успіх.

Тобто, треба бути цілеспрямованою і постійно чогось добиватися - освіти, першої роботи заради досвіду, нових знань, можливо й другої освіти, постійного пошуку і росту ! Ну, і характер треба мати, і майже завжди для успіху - певний відсоток непорядності … але це не завжди, можна і чесно зробити себе.
Зам. зав. Анонима• 05 апреля в 09:37
Ответ дляРекламама

Я їздила, мені не зайшло. Я рак за гороскопом , важкі для мене оті всі перетини кордону зараз, але мені вже 50. Я краще зроблю на дачі щось за ці гроши і буду в красі на свіжому повітрі півроку мінімум
Зам. зав. Анонима• 05 апреля в 09:38
Ответ дляпьЯНА

А можна просто знайти норм чоловіка ....