Кукусикиииииии• 05 апреля 2025

Дівчата, хто вагітний, як ви реагуєте на новини?

Я вагітна вдруге, першу дитину народила в 2022 вже під час війни.А тут друга вагітність, трохи не запланована, але ми з чоловіком однозначно вирішили народжувати.Та я розумію що в постійній депресії, страх перед майбутнім, війна, двоє дітей, якщо далі ще страшніше чекає. Вагітні дівчата як ви долаєте ці страхи, бо я часом не можу спати через них?
Вся в кредитах• 05 апреля 2025
Не смотрите и не читайте новости.
На привозе• 05 апреля 2025
Через год надо за третим, а там за четвертым
На паровозе• 05 апреля 2025
Не вагітна, але тривожна.
Новини не читаю. Якщо все одно розказують, стараюсь не внікати в подробиці.
Накриває - плету сітки з більшим азартом.
Личко Невеличке• 05 апреля 2025
Игнорировать новости и подключить медитации и йогу

Что вы заложите в ребёнка в таком состоянии?
Девочка с дисперсиками• 05 апреля 2025
Я вже років 12 новин не дивлюсь, там нічого хорошого не показують. Якщо щось буде важливе, я про це дізнаюся. Нащо тривожитись про речі, які не в зоні вашого контролю
Zima_Letto• 05 апреля 2025
Автор информационная гигиена - ваше всё. Потому что у вас другая цель - выносить и поднять детей. Это нагрузка еще та.
Берегите себя! 🙏🏻🙏🏻
Несемо світло разом• 05 апреля 2025
Не читаю новости. Не потому, чтобы не бояться, а просто не интересно. Если случится что-то важное, что я должна знать, я и так узнаю.

Кто там рукомордый уже отметился?)) Если вам нечем больше заняться, то сидите в новостях, а у меня насыщеная интересная жизнь.
Несемо світло разом• 05 апреля 2025
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Сестра)
Юпитерная• 05 апреля 2025
Я уже 2 раза рожала со времен полномосштабки . Не против еще) очень люблю детей и мы живем в своем счастливом мире. Но единственное я вообще не уведомлена о каких либо новостях, даже за тревогами не слежу , занимаюсь только детьми
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 апреля 2025
Як можна не слідкувати за тривогами?? Це просто так сповіщають, по-вашому? Писали ж напрямок! Вчора на тому майданчику був час забігти в під´їзд.
Розвідка Маші• 05 апреля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не смотрю тоже
Тро Нью-Йорку• 05 апреля 2025
Ви знали, на що йшли. Вас ніхто не змушував народжувати. Це ваша відповідальність. І так, ви і сама ризикуєте, і дітьми ризикуєте. Доросла людина, наче….а судження як в дитячому садочку. Дорослішайте.
Глас_Народа• 05 апреля 2025
Не читаю ніяких новин і не дивлюся їх. Живу своїм життям. Учора купила в Зарі лляну блузочку. Сьогодні в кафе йду. Що там і де там - мене не обходить.
Korovka33• 27 апреля 2025
Тільки найцікавіші новини України щодня ви зможете знайти на інформаційному порталі Inforoom. На сайті щодня публікуються безліч захоплюючих статей та громадських думок зі світу спорту та політики, кіномистецтва та шоу-бізнесу https://inforoom.com.ua/dom-sad/bezopasnaya-detska...
Анонимарик• 14 мая 2025
Рожайте третьего
Рассказница• 05 июня 2025
Третьего обязательно рожайте, вы видите как крутят мужчин , даже больных
Наизнанку• 22 июня 2025
В каком вы городе?