Карамелька• 05 апреля в 08:30
В кого є вафельниця? Поділіться. будь ласка,де берете ПП рецепти
Пишна молодиця• 05 апреля в 08:36
У меня их два, все на глаз. Кабачок потёртый, яйцо, чуть муки, можно сыра немного. Ну и типа овсяноблина.
А я нівроку• 05 апреля в 08:56
Мій син любить ці вафлі
Ви мені скажіть яка у вас вафельниця? Бо моя opera прослугувала мені не довго, разів шість зробила вафлі і почало все прилипати, хоч мила бережно, щоб не подряпати. Нову на розетці шукала, то всі мають погані відгуки.
Карамелька
• 05 апреля в 09:09
Ответ дляА я нівроку
Мій син любить ці вафлі
Філіпс,але ще її не випробувала
Карамелька
• 05 апреля в 09:09
Ответ дляПишна молодиця
Дякую
Сало не люблю• 05 апреля в 15:47
Творог+ яйце+протеїн 20-30г+ борошно 20 г+ розпушувч 5г. Протеїнові вафлі готові
Карамелька
• 05 апреля в 15:53
Ответ дляСало не люблю
Дякую