Карамелька• 05 апреля в 08:30

В кого є вафельниця? Поділіться. будь ласка,де берете ПП рецепти

Пишна молодиця• 05 апреля в 08:36
У меня их два, все на глаз. Кабачок потёртый, яйцо, чуть муки, можно сыра немного. Ну и типа овсяноблина.
А я нівроку• 05 апреля в 08:56
Мій син любить ці вафлі
https://1000.menu/cooking/72608-tykvennye-vafli-v-...
Ви мені скажіть яка у вас вафельниця? Бо моя opera прослугувала мені не довго, разів шість зробила вафлі і почало все прилипати, хоч мила бережно, щоб не подряпати. Нову на розетці шукала, то всі мають погані відгуки.
автор Карамелька • 05 апреля в 09:09
Ответ дляА я нівроку
Мій син любить ці вафлі
Філіпс,але ще її не випробувала
автор Карамелька • 05 апреля в 09:09
Ответ дляПишна молодиця
Дякую
Сало не люблю• 05 апреля в 15:47
Творог+ яйце+протеїн 20-30г+ борошно 20 г+ розпушувч 5г. Протеїнові вафлі готові
автор Карамелька • 05 апреля в 15:53
Ответ дляСало не люблю
Дякую