Встидаюся запитать• 05 апреля в 10:27
Если девушка не красится, то она неухоженная?
Если девушка не красится и не делает маникюр, то она неухоженная?
пАлАвинкА• 05 апреля в 11:22
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ровная красивая сияющая без недостатков — це в першу чергу ге-не-ти-ка
Мне повезло с генетикой, да♥️ и уход🥰
Коплю на груди• 05 апреля в 11:30
Ответ дляГде тут 0?
На думку соціуму так
Плювати.
І взагалі, зараз є чудова відповідь- Ви що, війна в країні! Я все доначу!!!
З вишневого садка• 05 апреля в 11:36
Ответ дляСинди Кроуфорд
Надаю вам фото недоглянутих нігтів недоглянутої жінки, приберіть дітей від екранів
А вам подобається, як виглядає ваша рука?
Синди Кроуфорд• 05 апреля в 12:20
Ответ дляЗ вишневого садка
Дуже подобається
З вишневого садка• 05 апреля в 12:22
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дуже подобається
А зачем вы написали «уберите детей от экранов», если считаете, что ваша рука отлично выглядит?
Синди Кроуфорд• 05 апреля в 12:24
Ответ дляЗ вишневого садка
Раджу почитати про сарказм
ПотеряласЯ Я...• 05 апреля в 12:36
Ответ дляСинди Кроуфорд
Навіщо мені це? Вам норм ходити з такими нігтями то мені тим більше))
ПотеряласЯ Я...• 05 апреля в 12:39
Ответ дляСинди Кроуфорд
Раджу почитати про сарказм
І ви почитайте
Кишмишная Мая• 05 апреля в 13:01
Якщо має гарні природні дані, то все ок.
Якщо ж тьмяний колір шкіри, з висипами, пігментацією тощо, ріденькі бровки, короткі вії і невиразний колір волосся- так, буде виглядати недоглянутою.
Сегодня я не я• 05 апреля в 18:14
Ответ дляГуби до вух
А волосся чого має бути пофарбованим?
Если есть седина или отросшие корни,
Если свои волосы красивые, достаточно что были чистыми
Margaret Rose• 05 апреля в 20:47
Висококонтрастна зовнішність за умови, що шкіра і волосся в хорошому стані, буде шикарно виглядати без макіяжу.
Якщо низька контрастність зовнішності - таких без декоративки, на жаль, часто називають сірими мишками, недоглянутими або блідими молями, навіть якщо всі дані хороші