Ніка Найз• 05 апреля 2025

У Раді хочуть дозволити поліції розкривати посилки українців без їхнього відома

У Верховній Раді пропонують дозволити поліції розкривати не лише кореспонденцію, а й посилки громадян без їхнього відома. Відповідний законопроект внесла група депутатів, зокрема голова комітету з питань правоохоронної діяльності Сергій Йонушас із "Слуги народу".

Картку проекту закону під назвою "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України про приведення окремих його положень у відповідність до закону України "Про поштовий зв´язок" опубліковано на сайті парламенту.

Згідно з текстом проекту, відправлення зможуть оглядати без відома громадян лише після накладення на них арешту на підставі ухвали слідчого судді.

"Також проектом закону передбачається, що керівники та працівники оператора поштового зв´язку мають забезпечити умови для проведення негласної слідчої (розшукової) дії та не розголошувати факт її проведення чи отриманої інформації", - сказано в пояснювальній записці.

Необхідність нововведення пояснюється тим, що з моменту набуття чинності Кримінальним процесуальним кодексом у 2012 році редакція деяких норм не зазнавала змін.
Btscbf5753• 05 апреля 2025
Кончені
opium_black• 05 апреля 2025
Буду відправляти брудну білизну 🤣
Teonaa• 05 апреля 2025
Ответ дляopium_black
Буду відправляти брудну білизну 🤣
Гранату , і чєку до кришки коробки прив‘язувать. Куде ще носа встромлять? Може мені, вибачте, в сраку вже?
автор Ніка Найз • 05 апреля 2025
Ответ дляTeonaa
В сраку?
Teonaa• 05 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
В сраку?
А що, окулярів нема? Що не так?
автор Ніка Найз • 05 апреля 2025
Ответ дляTeonaa
А що, окулярів нема? Що не так?
Teonaa• 05 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Ну я імее сумнівалася
opium_black• 05 апреля 2025
Ответ дляTeonaa
Схоже, що він вже там, але ми поки не здогадуємось. Це все зручно поливати соусом війни, яка, так, наше велике горе й насправді присутня, проте не все її стосується
Svetrise• 05 апреля 2025
уже писала, что будут времена хуже сталинских, намного хуже.
это время, в принципе, уже наступило.
разница лишь в том, что там не было беспринципных циничных казнокрадов, охрененно высоких зарплат у верхушки и всех кто у кормушки, не было зарубежных счетов и недвижимости за границей на миллиарды и там была команда, которая думала о будущем народа, безопасности страны и всего народа.
sky-labs• 05 апреля 2025
Для выполнения этой опасной и одновременно ответственной функции потребуется еще ’немного’ раздуть штат охранителей порядка и законности ...
Teonaa• 05 апреля 2025
Ответ дляopium_black
Удалено администрацией...
Incol• 05 апреля 2025
А яка мета цього дійства, бомби чи зброю новою поштою чи з аліка ніхто не замовляє, що шукатимуть ? У знайомої вчинили обшук на роботі, позабирали у людей айфони, планшети, справа висить третій рік, нічого пред´явити не можуть, барахло офісне і папірці повернули, а от нові айфони ні, бо там дуже ’важлива інформація’, тільки чомусь айфони виявилися важливіші за саму інформацію.
автор Ніка Найз • 05 апреля 2025
Ответ дляIncol
Вы просто не в курсе что находят в посылках НП!
Incol• 05 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Не в курсі, але можливо варто посилити догляд чи сканування відправок, це було б ефективніше.