ГонУрова дівка• 06 апреля в 08:35

Шкодую про розставання

Вела себе як стерво, розійшлась с хлопцем після 4 р. стосунків. Після цього намагалась все повернути, він не хоче. Зараз, я з іншим хлопцем. Він непоганий, подобається мені. Але в мене нав´язливі думки, що все могло бути інакше, що тільки той колишній моя справжня доля. Чи варто намагатись ще раз з ним відновити стосунки? З іншим хлопцем вже був секс. Розставання з колишнім було близько року назад
Оля_с_киркою• 06 апреля в 08:37
Не, никогда ни о чем не жалейте
Вчителька з мікрорайону• 06 апреля в 08:37
Конечно,он же сидит у окна и ждёт.
Love_Love_Love_• 06 апреля в 08:37
Ну після сексу з іншим хлопцем, то вже все, діла не буде.
СережкинаЯ• 06 апреля в 08:38
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Конечно,он же сидит у окна и ждёт.
Та чувак только жить нормально начал))
Ніка Найз• 06 апреля в 08:39
Ответ дляСережкинаЯ
Та чувак только жить нормально начал))
Ніка Найз• 06 апреля в 08:39
Ответ дляСережкинаЯ
Та чувак только жить нормально начал))
Нормальной жизнью половой...
Уравнобешенная• 06 апреля в 08:40
Я когда хотела вернуться, думала, что бывший судьба, не могла вообще ни с кем иметь интим.Вы уже с другим, зачем вам бывший?
Вчителька з мікрорайону• 06 апреля в 08:40
Ответ дляСережкинаЯ
Та чувак только жить нормально начал))
Только психотерапию закончил,а тут на тебе,приперлась мириться, свят-свят-свят.))
Ніка Найз• 06 апреля в 08:40
Ответ дляУравнобешенная
Бывший больше зарабатывал!
Ніка Найз• 06 апреля в 08:41
Ответ дляУравнобешенная
Член мелочи! Главное лопатник!
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:42
Ответ дляУравнобешенная
Тому, що я зрозуміла, що хочу бути з ним.
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:43
Ответ дляНіка Найз
Бывший больше зарабатывал!
Мій колишній набагато менше заробляє за того хлопця, що зараз. І подарунків не робив майже
Ніка Найз• 06 апреля в 08:43
Ответ дляГонУрова дівка
На фига такой прицеп?!
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:44
Ответ дляНіка Найз
На фига такой прицеп?!
Ви про що який прицеп? В мене є почуття
Ніка Найз• 06 апреля в 08:45
Ответ дляГонУрова дівка
Ви про що який прицеп? В мене є почуття
Чувства это признаки совка! Для современной женщины важны деньги!
Тепличная• 06 апреля в 08:45
Ответ дляГонУрова дівка
Ви про що який прицеп? В мене є почуття
Яке почуття? То чого тоді видєлувалася рік тому?
Кудряшка Сью• 06 апреля в 08:46
4 роки разом, не зробив пропозицію, а кинув і ви пишете про долю? 😳
Майте самоповагу і будуйте своє життя без нього. Стервом бути не треба, але і не бігати за людиною, яка вам сказала ні.
Кудряшка Сью• 06 апреля в 08:47
Ответ дляНіка Найз
И мужик на фронте. С деньгами и статусом 😅 а,ну и с 18 лет. ваша позиція всем известна.
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:48
Ответ дляТепличная
Бо, були власні проблеми, з якими не могла впоратись. Всі роблять помилки
Подмигашка• 06 апреля в 08:50
Ответ дляСережкинаЯ
Та чувак только жить нормально начал))
І не кажіть... хіба би зовсім дурний був, щоб знову в таке вляпатись і зіпсувати собі життя остаточно
Уравнобешенная• 06 апреля в 08:51
Ответ дляГонУрова дівка
А он этого хочет?
Плету интриги• 06 апреля в 08:52
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Конечно,он же сидит у окна и ждёт.
Весь день, не отходя от двери,
За это можно всё отдаааать
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:52
Ответ дляУравнобешенная
А он этого хочет?
Ні, але він періодично зі мною.спілкується. Але, каже, що стосунків бути не може між нами. Типу двічі в одну річку не війдешь. А хлопець з яким я зараз, піклується про мене, хоче одружитись. Все робить. А я постійно про колишнього думаю, що все могло бути інакше. Що, ми би зараз були разом
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:54
Ответ дляУравнобешенная
Я теж не одразу знайшла іншого. Багато спооб було повернути колишнього
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, в мене і до нього секс був. І ,що?
Твоя подружайка• 06 апреля в 08:56
Ну и что ж вы с этим первым за 4 года так и не поженились? Значит не все так и хорошо было
Подмигашка• 06 апреля в 08:57
Ответ дляУравнобешенная
а раптом пішов на підвищення чи почав непогано заробляти? от питаєте таке
У мене одна у відділі мало з розуму не зійшла, коли взнала, що колишній через пів року після розставання з нею пішов на підвищення в обленерго
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:58
Ответ дляТвоя подружайка
Він і не планував одружуватися найближчим часом. Але, мене це не турбувало. Якщо чесно
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 08:59
Ответ дляПодмигашка
А їй, що до підвищення колишнього? Що, гроші перепадуть?
Твоя подружайка• 06 апреля в 08:59
Ответ дляГонУрова дівка
А. Ну то на вас он не планировал, значит и не любил. Всё, забейте