ГонУрова дівка• 06 апреля в 08:35

Шкодую про розставання

Вела себе як стерво, розійшлась с хлопцем після 4 р. стосунків. Після цього намагалась все повернути, він не хоче. Зараз, я з іншим хлопцем. Він непоганий, подобається мені. Але в мене нав´язливі думки, що все могло бути інакше, що тільки той колишній моя справжня доля. Чи варто намагатись ще раз з ним відновити стосунки? З іншим хлопцем вже був секс. Розставання з колишнім було близько року назад
Сладкий лимончик• 06 апреля в 11:12
Ответ дляГонУрова дівка
Я не брешу лол
Вы же не любите того человека и не любили, спали с разными другими.
Почему вы внушили себе что любили этого человека?
Сладкий лимончик• 06 апреля в 11:15
Ответ дляГонУрова дівка
Я не брешу лол
Желаю вам встретить любовь или найти ее в нынешнем. Тогда никаких сексов отношений с другими не будет хотеться ;)
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 11:17
Ответ дляСладкий лимончик
З ким з різними? По перше, я піл час стосунків ні з ким крім колишнього не спала. По друге я переспала з іншим хлопцем( з котрим я зараз і у відносинах) вже через багато часу після розставання х колишнім. Ви про що? Які різні інші
Перша скрипка• 06 апреля в 11:25
Ответ дляГонУрова дівка
Я не думаю.
Не ждал, хотел вас вернуть?)
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 11:26
Ответ дляПерша скрипка
Не ждал, хотел вас вернуть?)
Під час стосунків, з його боку були постійні спроби, щось виправити, покращити. Але, я цього не розуміла. Вже після завершення стосунків, були обговорення, що повернути все сенсу немає. Бо, вже все у минулому. Може і хотів би все повернути, але розуміє, що це не можливо війти у одну річку двічі
Перша скрипка• 06 апреля в 11:28
Ответ дляГонУрова дівка
Сами ответили на свой вопрос.
Если вы вели себя, как стерва, то вам бывшего парня для этого и не хватает
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 11:30
Ответ дляПерша скрипка
Сами ответили на свой вопрос.
Я вже багато зрозуміла з того часу. Але що із того? Якщо чашка розбита то вона розбита. Хоча я вірю, що при сильному бажанні можливо все побудувати знов.
Перша скрипка• 06 апреля в 11:31
Ответ дляГонУрова дівка
С момента вашего расставания парень изменился , ему комфортно и он не хочет снова пускать вас в свою жизнь
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 11:56
Ответ дляПерша скрипка
Те, що він не хоче пускати я розумію і не тисну. Але ж я впевнена, що в нього і в мене були почуття просто ми не впоратись саме зі стосунками, я в більший мірі
Перша скрипка• 06 апреля в 12:17
Ответ дляГонУрова дівка
Разошлись- значит, двоим было некомфортно
Сладкий лимончик• 06 апреля в 14:00
Ответ дляГонУрова дівка
Не розумію ваших писькостраждань.
Ви трахались з іншими і до того колишнього і після нього.
Що за хвороблива зациеленність саме на ньому? Тим більше що після нього ви вже мали секс з іншим.
Сладкий лимончик• 06 апреля в 14:02
Ответ дляГонУрова дівка
Мила дівчино, оце ’побудувати знов’ називається пінги нарциса, камбеки та сталкерство. Іншій людині воно вже сто років як не треба
Сладкий лимончик• 06 апреля в 14:03
Ответ дляПерша скрипка
Подпишусь под каждым словом. Именно так. И у меня так же, я счастлива от расставания с бывшим и ничего от него не надо, только напрягает когда он вспоминает обо мне.
Сладкий лимончик• 06 апреля в 14:05
Ответ дляГонУрова дівка
Почуттів вже не може бути до людини що переспала/-ав з іншим кимось. Тож немає жодного сенсу це обговорювати 🤷
автор ГонУрова дівка • 06 апреля в 15:27
Ответ дляСладкий лимончик
Тому ви так активно висловлюєте своє бачення ситуації, бо вас це зачіпає, вашу минулу ситуацію. У вас проекція на мене і мою ситуацію
Сладкий лимончик• 06 апреля в 15:31
Ответ дляГонУрова дівка
Так и без проекции. Вы преследуете мужчину из прошлого :(
хотя он четко сказал: нет
Швабристка• 22 апреля в 06:43
Ответ дляГонУрова дівка
Ні, але він періодично зі мною.спілкується. Але, каже, що стосунків бути не може між нами. Типу двічі в одну річку не війдешь. А хлопець з яким я зараз, піклується про мене, хоче одружитись. Все робить. А я постійно про колишнього думаю, що все могло бути інакше. Що, ми би зараз були разом
Це все тому, що були разом довго. 4 роки все таки не 1 день