ГонУрова дівка• 06 апреля в 08:35
Шкодую про розставання
Вела себе як стерво, розійшлась с хлопцем після 4 р. стосунків. Після цього намагалась все повернути, він не хоче. Зараз, я з іншим хлопцем. Він непоганий, подобається мені. Але в мене нав´язливі думки, що все могло бути інакше, що тільки той колишній моя справжня доля. Чи варто намагатись ще раз з ним відновити стосунки? З іншим хлопцем вже був секс. Розставання з колишнім було близько року назад
Твоя подружайка• 06 апреля в 09:00
Ответ дляНіка Найз
Член мелочи! Главное лопатник!
Нет, без нормального секса и деньги те пофиг
Твоя подружайка• 06 апреля в 09:01
Ответ дляГонУрова дівка
Мій колишній набагато менше заробляє за того хлопця, що зараз. І подарунків не робив майже
Тем более. Ещё и жлоб
Твоя подружайка• 06 апреля в 09:01
Ответ дляКудряшка Сью
4 роки разом, не зробив пропозицію, а кинув і ви пишете про долю? 😳
Майте самоповагу і будуйте своє життя без нього. Стервом бути не треба, але і не бігати за людиною, яка вам сказала ні.
Твоя подружайка• 06 апреля в 09:03
Ответ дляГонУрова дівка
Ні, але він періодично зі мною.спілкується. Але, каже, що стосунків бути не може між нами. Типу двічі в одну річку не війдешь. А хлопець з яким я зараз, піклується про мене, хоче одружитись. Все робить. А я постійно про колишнього думаю, що все могло бути інакше. Що, ми би зараз були разом
Держит вас на крючке, чтобы использовать, если понадобится, заканчивайте это недообщение
Бензопирен• 06 апреля в 09:05
Ответ дляГонУрова дівка
собака на сене?
Библиотекарь• 06 апреля в 09:06
Ответ дляГонУрова дівка
Тому, що я зрозуміла, що хочу бути з ним.
Він вас вже не хоче
Твоя подружайка• 06 апреля в 09:10
Ответ дляГонУрова дівка
Яка собака?
Означает, что и сам не гам и другому не дам
ГонУрова дівка
• 06 апреля в 09:10
Ответ дляБиблиотекарь
Він вас вже не хоче
Але ж 4 роки стосунків...це ж не просто у повітря. Хоча ви праві, хотів би то бува поруч і не кинув би ніколи
Библиотекарь• 06 апреля в 09:11
Ответ дляГонУрова дівка
Уменьшайте количество общения с ним
Кокосиха• 06 апреля в 09:16
Год прошел он уже и думать о вас забыл, а вы что-то рассуждаете, напомнили бывшую моего мужа
Бензопирен• 06 апреля в 09:16
Ответ дляГонУрова дівка
Він і не планував одружуватися найближчим часом. Але, мене це не турбувало. Якщо чесно
А еще зачем тратить время на человека, который открытым текстом говорит, что он на тебе не собирается жениться, вообще?
Просрать молодость непонятно с кем, чтобы что?
Бензопирен• 06 апреля в 09:18
Ответ дляГонУрова дівка
надо еще 24 на него потратить, гоняясь за ’судьбой’, которая вас не хочет?
Люблю Украину• 06 апреля в 09:21
Ответ дляГонУрова дівка
Ні зарплати,ні подарунків,ні перпектив-лише голий пісюнчик в хлопця,але кохаю до нестями,хочу повернути. Є гарний хлопець,любить,заробляє,хоче родину-нє.
Скільки Вам років?
ГонУрова дівка
• 06 апреля в 09:22
Ответ дляЛюблю Украину
Скільки Вам років?
Люблю Украину• 06 апреля в 09:22
Ответ длямуха в кедах
Вам надо отвлечься. Хотите с лесбиянкой попробовать?
Я хочу,але я некрасива зовсім і 45+
ГонУрова дівка
• 06 апреля в 09:23
Ответ дляБензопирен
Я не вважаю, що одруження це мета стосунків
Люблю Украину• 06 апреля в 09:23
Ответ дляГонУрова дівка
А територіально звідки Ви? Зараз якби демографічна криза вибухне
ГонУрова дівка
• 06 апреля в 09:25
Ответ дляЛюблю Украину
А при чому тут криза ? Я з Києва
Бензопирен• 06 апреля в 09:25
Ответ дляГонУрова дівка
А какая цель у отношений - расстаться и остаться самой в 30 или даже 40+ ?
ГонУрова дівка
• 06 апреля в 09:29
Ответ дляБензопирен
Ніхто не дає гарантії, що не буде розводу. Важливо будувати довірливі стосунки з людиною, а брак, то таке він може сьогодні бути завтра не бути. Він лише трохи додає впевненості, але це не гарант гарних стосунків
Люблю Украину• 06 апреля в 09:30
Ответ дляГонУрова дівка
А при чому тут криза ? Я з Києва
До того,що якщо ціль стосунків не остаточне створення родини з часом,а просто стосунки,то Ви так ще покрутите хлопцями,а потім не буде за кого вже і вибрати вийти заміж. Через страшний перекос ч/ж в
Україні. Чоловіки достойні будуть нарозхват, підростуть нові дівчатка. В моєму оточенні всі вивезли хлопців до 18 років (зараз цим хлопцям 16-22…) купа молоді загинули на війні.
ГонУрова дівка
• 06 апреля в 09:33
Ответ дляЛюблю Украину
Моєму брату 23. Він в Україні, неодружений 🥲
В Україні може і буде менше чоловіків, але закордоном їх багато
Бензопирен• 06 апреля в 09:33
Ответ дляГонУрова дівка
А когда говорят ’я на тебе никогда не женюсь, я лучше съем перед загсом свой паспорт’ - это гарантия отношений? А потом через год после расставания сверху гвоздик забивают: мы не пара, между нами ничего не может быть - что еще непонятно?
Надо вцепляться пиявкой: нет, это судьба, ты от меня уже не уйдёшь!
Пофик, что я сплю с другими и даже замуж меня зовут. Мне нужен только этот нехочуха!
Люблю Украину• 06 апреля в 09:33
Ответ дляГонУрова дівка
Ну так,в принципі,можна їхати закордон
Сладкий лимончик• 06 апреля в 09:35
Ответ дляГонУрова дівка
Ви про що який прицеп? В мене є почуття
Какие в сраку почуття сорри?
Вы уже с другим переспали
Сладкий лимончик• 06 апреля в 09:38
Ответ дляГонУрова дівка
Бо, були власні проблеми, з якими не могла впоратись. Всі роблять помилки
Це не помилка, це ваш вибір.
Після сексу з іншим/іншою, вороття до колишнього/колишньої немає.
Мені також чомусь писав дзвонив хлопець з минулого, який трахнув іншу вже.
Навіщо я не знаю, бо очевидно що після цього я з ним вже не була б і на зустріч не пішла б.
Сладкий лимончик• 06 апреля в 09:40
Ответ дляГонУрова дівка
Конечно нынешний пиклуеться, ему то вы не изменяли.
Забудьте того прошлого, он вам честно сказал: отношений между вами уже не будет.