Лизетта-ukr• 06 апреля в 09:34

Стоматолог отказал в лечении из-за языка общения.

А как же клятва Гиппократа?
Стоматолог в Ивано-Франковске, Игорь Федорняк.
Кто не верит - зайдите в его инсту - он прямо пишет, что не лечит людей из-за языка, на котором они говорят.
prozerpina123• 06 апреля в 19:19
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 06 апреля в 19:20
Ответ дляprozerpina123
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 19:21
Ответ дляАнжелика1
Звісно, так і є. Але річ не про те. А про те, що зараз стало нормою вказувати і диктувати людині, якою мовою їй слід спілкуватися. Але вирішувати можна лише за себе, а не за інших
А як раніше при совку , українська мова вважалась мовою другого сорту ?
А зараз коли росіські бомби вбивають українців , то мова ворогу , мова вбивць , токсична мова
prozerpina123• 06 апреля в 19:22
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 06 апреля в 19:28
Ответ дляprozerpina123
Удалено администрацией...
prozerpina123• 06 апреля в 19:31
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
ona3233• 06 апреля в 19:43
Ответ дляDonna5678
Пришли бы под другим предлогом: ’международная безопасность’, возвращение ’незаконно отторгнутой’ части империи, обеспечение безопасности росии....
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 19:49
Ответ дляona3233
Удалено администрацией...
Ніт , не будь яка , а тільки з шовиниським присмаком , там більшість імперці і путлер дав їм , що вони хотіли (
unser• 06 апреля в 19:59
Ответ дляMariya Prokhorova
Де ви таке прочитали ?
Ось що сказав Тарас Кремень
https://suspilne.media/864911-movnij-ombudsmen-zar...
В Украине уменьшился процент людей, считающих украинский язык родным.
Об этом сообщил мовный омбудсмен Креминь на своем сайте.

’К сожалению, в этом году начали проявляться признаки замедления украинизации’, – написал Креминь.

Также омбудсмен сообщил об уменьшении показателей использования украинского языка в образовательной среде, а также увеличении объемов русского языка в социальных сетях.
менеджеp• 06 апреля в 20:00
Ответ дляvecya
А если бы на английском к нему обратились, лечил бы?
конечно, ещё и гопака танцевал в момент ремонта
(подруга приехала из Америки, а раннее маман лечилась у стоматолога, который узнал что деньги есть у дочки, и что думаете? ценник умножил на х10, мол в Америке тоже ведь такие цены)
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:00
Ответ дляunser

Що за джерело інформації ?
unser• 06 апреля в 20:02
Ответ дляMariya Prokhorova
Що за джерело інформації ?
Это заявление мовного омбудсмена.Я ниже приложила фото. Об этом тут уже сто раз писали. Вы только узнали
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:06
Ответ дляunser
Ви вирвали з контексту , як люблять в телеграмі робити .
Так проблема є ніхто не отріцає , тому і йде боротьба за мозок і душі українців і ось ви , заявляя , що вам нав´язують щось , граєте на руку ворогу під час війни з росією !
unser• 06 апреля в 20:11
Ответ дляMariya Prokhorova
Какой контекст? Это официальное заявление мовного омбудсмена Креминя, написанное на его официальном сайте 18.12.2024. Там же он приводит статистику с цифрами и в процентном соотношении.
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:15
Ответ дляunser
Я ж кажу вирвали з контексту
Прошу ознаймитися далі , що написав мовний омбудсмен:

Забезпечити виконання Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року.
З метою завершення імплементації Закону необхідно: забезпечити переклад і опублікування державною мовою міжнародних договорів України, які не оприлюднювалися державною мовою станом на день набрання чинності Законом; забезпечити розробку та затвердження української правничої та медичної термінології, інших стандартів української мови; розробити та затвердити порядок проведення мовної експертизи; завершити приведення законів, інших нормативно-правових актів у відповідність із Законом.
Виконати рекомендацію Конституційного Суду України, викладену в рішенні від 14.07.2021 № 1-р/2021 та невідкладно встановити однозначність у питанні офіційного перекладу Європейської хартії регіональних мов або мов меншин/ Європейської хартії регіональних або міноритарних мов.
Забезпечити впровадження в нормотворчу діяльність Українського правопису, затвердженого постановою уряду від 22 травня 2019 р. № 437.
Створити необхідні нормативно-правові та інституційні умови для вивчення української мови за кордоном, а також для державної сертифікації перевіряння та підтвердження рівня володіння української мови як іноземної.
Посилити кадрове та організаційне забезпечення діяльності Національної комісії зі стандартів державної мови.
Утворити в структурі Міністерства культури та стратегічних комунікацій України окремий підрозділ на рівні не нижче управління, до компетенції якого віднести питання формування та реалізації державної мовної політики.
«Гарантії домінування та динамічного розвитку української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України має стати стратегічним завданням української держави», – підкреслив Кремінь.
Омбудсмен зазначив, що реалізація цієї мети сприятиме національній безпеці та обороноздатності України.
Раніше мовний омбудсмен заявив, що на зміну лагідній українізації прийшла наступальна. Кремінь зауважив, що наступальна українізація передбачає суворий контроль за дотриманням мовного закону в усіх без винятку сферах суспільного життя на території України. Омбудсмен зазначив, що раніше в повному обсязі не працювала стаття, яка передбачає обов’язковість української мови у сфері культури. Однак, за його словами, ситуація змінилася: вже є інструменти для моніторингу, контролю та покарання.
Mira29-c3c3• 06 апреля в 20:20
Ответ дляMariya Prokhorova
Я ж кажу вирвали з контексту

Дякую вам .
А тут як завжди ’чула дзвін та не знаю де він’.
дивчинка• 06 апреля в 20:21
Ответ дляЛизетта-ukr
Зайдите в его инсту.
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:27
Ответ длядивчинка
Удалено администрацией...
Ви хоч інстаграм його дивились , а то ярлик швидко навісили (
Mira29-c3c3• 06 апреля в 20:28
Ответ дляMariya Prokhorova
А навіщо ?
Головне допис залишила аби від стада не відставати .
meli5a• 06 апреля в 20:28
Все вірно робить, це його право не надавати послуги через свої переконання, можливо так вивчите нарешті мову.
І так, я з російськомовного міста і розмовляю українською принципово і не відповідаю людям які до мене звертаються узькою мовою.
Вчить і у вас все буде добре.
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:30
Ответ дляMira29-c3c3
А навіщо ?
Я просто уявила , як люди жили під час сталінських репресій , жах
Донос і все , арешт , розстріл
Mira29-c3c3• 06 апреля в 20:31
Ответ дляMariya Prokhorova
Донос і все , арешт , розстріл
Не дай ,Боже,нам про це дізнатися
unser• 06 апреля в 20:32
Ответ дляMariya Prokhorova
Я ж кажу вирвали з контексту

Это его планы до 2030 года. А реальность, она иная. О ней он и написал, подкрепив все цифрами, приведя статистику за год.
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:33
Ответ дляMira29-c3c3
Не дай ,Боже,нам про це дізнатися
Амінь , а там на росії вже культ сталіна , про цього деспота кажуть , що дисципліна була , зараз брежнева почали реанімувати , при тому кажуть була стабільність (
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:35
Ответ дляunser
300 років росія тут вбивала все українське , а ви хочете , щоб все за рік повернулось ?
Так будуть відкати , але мислячі люди розуміють важливість української мови для своїх дітей , яку культуру вони будуть споживати в майбутньому !
Mira29-c3c3• 06 апреля в 20:40
Ответ дляMariya Prokhorova
Ще трохи й леніна воскресять
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:44
Ответ дляMira29-c3c3
Ще трохи й леніна воскресять
Та тягають його ж , кажуть , що ленін створив Україну
Mira29-c3c3• 06 апреля в 20:48
Ответ дляMariya Prokhorova
Та їм не дивно. Хвора недонація .
Мене дивують ’українські гниди’.
natlem• 06 апреля в 20:50
Ответ дляНаташа_32
Сумно. Але не він один! Зараз це вже пішло як щось особливе. Й не лише в медичних закладах. Так прийняли колись цілий закон про таке. Не на державній мові розмовляєте - двері там (крім іноземців за паспортом)!
А чому сумно? Ви намагалися на росії лікуватися, використовуючи українську? А у штатах?
Лікар не зобов´язаний вас розуміти, якщо ви розмовляєте іншою, ніж державна, мовою. Тоді або ви вирішуєте проблему з перекладачем, або шукаєте іншого лікаря. І вас це чомусь не обурює. А в Україні вам чомусь ’винні’ лікарі.
Mariya Prokhorova• 06 апреля в 20:53
Ответ дляMira29-c3c3
Та їм не дивно. Хвора недонація .
Мене дивують ’українські гниди’.
Ну гниди є у кожній нації
А нам своє робити )