Срочнокпсихологу• 06 апреля в 11:07

Сьогодні буде вистава у театрі Франка в Києві? Чи відміняється

Як зрозуміти

У Києві приспустили прапори і заборонили сьогодні, 6 квітня, проведення розважальних заходів

На знак жалоби за загиблими від російської атаки на Кривий Ріг.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Захекалася читать• 06 апреля в 11:08
Подзвонити в театр і запитати.
Не чула, щоб раніше відміняли театральні вистави через жалобу
Коханозадовільна• 06 апреля в 11:10
Ну на сайті театру є номер телефону. Про перенесення нічого не пише. Подзвоніть
автор Срочнокпсихологу • 06 апреля в 11:12
Ответ дляЗахекалася читать
Подзвонити в театр і запитати.
Але ж це як розвага
Захекалася читать• 06 апреля в 11:12
Ответ дляСрочнокпсихологу
Але ж це як розвага
Але ж у вас є номер телефону і голос.
Скористайтесь цим і знатимете точно
миссДавеча• 06 апреля в 11:12
В театрі є телефон. Зателефонуйте і дізнайтеся,а ми тут звідки знаємо
Света С Приветом• 06 апреля в 11:18
Про відміну повідамляють на імейл, якщо ви купували електронні квитки
Бабуся мороз• 06 апреля в 11:20
Хотите, чтобы кто-то из советчиц позвонил в театр и узнал?
Я_и_моя_собака• 06 апреля в 11:21
Подзвоніть-зʼясуйте.Якщо на сайті нема ніякої інформації,то не відміняють
ЗавЛабСнаб• 06 апреля в 11:25
Не відміняється
автор Срочнокпсихологу • 06 апреля в 11:57
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не відміняється
Дякую