Кидстаффовна• 06 апреля 2025
У кого есть дешевые роботы пылесосы и вы ими довольны, поделитесь моделью плиз
Млинець Мій• 06 апреля 2025
Дешевий це яка ціна? В мене Xiaomi Lydsto R1 Pro, щось біля 20 вартість була. Мене цілком та повністю задовольняє. Підлогу миє так собі, але для «швиденько серед тижня прибрати» повністю вистачає
Кидстаффовна
• 06 апреля 2025
Ответ дляМлинець Мій
ну я вижу и по 4500 есть: это дешевый)
Коржик• 06 апреля 2025
У меня самый простейший сяоми. Стоит 8 лет назад около пяти тысяч. Сейчас не знаю. Работает каждый день, иногда по два раза.