Викликаю на дебати• 06 апреля 2025
Расскажите историю Вашего «аппендицита»
Есть подозрения, болит в правом нижнем углу живота, болит поясница, отдает в задний проход , слабость и головокружение
Бурундучиха• 06 апреля 2025
В мене боліло посередині нижче пупка. Мене швидка завезла в гінекологію і там мені кололи кудись щось зі шприца величезною голкою. Я верещала там на весь поверх, бо було неймовірно боляче. На мене там наїхали, що в мене сильне запалення і як можна було так себе запустити. Наступного дня мене оглянули хірурги і терміново казала йти в операційну. Апендицит на той момент вже лопнув, так що ходила я потім з трубочкою з живота. Потім питала що робити з гінекологічним запаленням, але всі морозилися.
Ще одразу після операції наді мною стояла анастезіолог і казала, що нам треба поговорити. Вона бігла до мене, поки не прийшла мене відвідати моя мама і не впхнула їй якісь гроші.
Викликаю на дебати
• 06 апреля 2025
Ответ дляБурундучиха
Какой ужас
Добродійка• 06 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Та у меня 1 месяц ребенку, особо не походишь
Я бы больше переживала за осложнения по гинекологии, у меня была лохиометра, лежала 2 недели в больнице.
Викликаю на дебати
• 06 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
А что это за болезнь? Болит как аппендицит?
Бутерброд з ікрою• 06 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Делала узи яичников буквально 3 недели назад, все ок
Может на месячные, после родов еще не было
Хотя начало болеть четко чуть выше пупка сейчас, это тоже признак аппендицита 😵💫
апендицит, коли лежати на спині і на нього поступово надавлювати, а потім різко відпустити - дає сильну ріжучу біль. Плюс кал стає ’вапняного’ кольору
Платье Длинное бальное• 06 апреля 2025
Автор, я бы на вашем месте не про аппендицит думала, а про гинекологию. Если вы родили месяц назад, напишите ваши симптомы своему гинекологу.
Викликаю на дебати
• 06 апреля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я делала узи, все норм там