Трейдер кріпти• Изменено 02 апреля 2025

Що може боліти з правої сторони

Окрім апендициту,тошноти,рвоти немає,апетит нормальний, правда важко у туалет ходити вже декілька днів по великому, температури немає,і воно якась біль незрозуміла,в ляжку віддає,може бути кишківник?І ззаду наче як у поясниці справа болить
Семенівни сусідка• 02 апреля 2025
жовчний?
Оце потужно• 02 апреля 2025
У мене так кульшовий болів, перевірилась у гінеколога, наче труби боліли, потім як апендикс, виявився кульшовий
автор Трейдер кріпти • 02 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
Так само боліло?
Оце потужно• 02 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Так само боліло?
Найбільше боліло справа знизу, наче яєчник
автор Трейдер кріпти • 02 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
О,от і у мене так само,і воно то як спазм,то пройде ненадовго, потім знов
Рубаю олівлє• 02 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
А як лікували?
автор Трейдер кріпти • 02 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
А скажіть будь ласка,нога боліла?
Оце потужно• 02 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
А скажіть будь ласка,нога боліла?
Нога не болить.
Оце потужно• 02 апреля 2025
Белоснежко• 02 апреля 2025
Можливо кішківник? Але якщо кишківник то натискаючи в низу живота буде боліти. А ще в мене рідина в трубі і лівий яєчник періодично болить, ниє, ніби в ногу віддіє, аж до тошноти.
автор Трейдер кріпти • 02 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Воно і так болить,при натисканні ще сильніше болить
Белоснежко• 02 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Внизу живота може що завгодно боліти, може бути невраалгія. Той самий жовчний може давати гуляющі болі по всьому животі і закрепи, ложні позиви до туалету. Ще в мене коли йшов пісок з нирок то кольками внизу живота боліло.
західний_діалект• 02 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
И как лечили?
Оце потужно• 02 апреля 2025
Ответ длязахідний_діалект
И как лечили?
П´ю хондропротектори
Оце потужно• 02 апреля 2025
Ще може кіста боліти, позаматкова, да що завгодно