Птица Говоруша• 06 апреля 2025

Запальний прищ.Сос засоби?

Напередодні КД вискочив червоний папульний прищ прямо посеред щоки 😭😭😭 Намазала Еффезелом, але за день ефекту нуль...Може є якісь способи хоч трохи його зменшити, бо і на люди соромно вийти. А в вівторок на роботу
Варена цибуля• 06 апреля 2025
Не чіпайте його взагалі
Лише господарським милом мийте і дитячий крем зверху , без жартів
Не чіпайте
автор Птица Говоруша • 06 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Не чіпайте його взагалі
Не чіпайте
Та давити звісно не буду, в середу ще й нарада, а я красуня просто((((, як мені надоїли ці прищі....Лікувала місцево, стало краще, але перед КД буває таке ’щастя’
Без комплексів• 06 апреля 2025
Биокон с шариком от прыщей
Перловая Кашка• 06 апреля 2025
Зеркалин . Прикладывайте спонжик на 15-20 сек каждые 2-3 часа . В течении суток прорвёт и засохнет и отпадёт корочкой.
Котя_люлю• 06 апреля 2025
Ответ дляБез комплексів
Биокон с шариком от прыщей
поддерживаю
автор Птица Говоруша • 06 апреля 2025
Ответ дляКотя_люлю
поддерживаю
Зменшить покрасніння за добу??
Нічна ненажера• 06 апреля 2025
Хлоргексидин на 5 минут ватку и так несколько раз и он сдуется
Котя_люлю• 06 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Зменшить покрасніння за добу??
да, он просто усохнет
автор Птица Говоруша • 06 апреля 2025
Ответ дляКотя_люлю
да, он просто усохнет
Піду в аптеку куплю зараз. Бо дивлюся на обличчя і сльози прям....ну капець якийсь....постійно від них страждаю..хоча вже близько 40(((
Попа как у Кардашьян• 06 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Зубная паста
автор Птица Говоруша • 06 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Зубная паста
Чула про цей спосіб, але ніколи не пробувала. Працює?
Попа как у Кардашьян• 06 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Так
Сизоока бестія• 06 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Купите мыльный пилинг Rose de Mer от Christina. Это такое сухое мыло из морских водорослей. Вам его хватит на очень долго. У сына - подростка постоянно были такие прыщи. Стал ползоваться раз в неделю этим пилингом и забыли о проблеме. Покупали тут у девочек в продавалке.
Antuaneta• 06 апреля 2025
Масло чайного дерева несколько раз в день. Мне только оно помогло
Бяки-козяки• 07 апреля 2025
Адапален/угресол