Ніка Найз• 07 апреля 2025

У Раді помітили великі проблеми у водоканалів: як це позначиться на гаманцях укр

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що по всій Україні водоканали мають серйозні проблеми через заборгованість та відсутність обґрунтованих тарифів. Ці питання потребують термінового вирішення.
автор Ніка Найз • 07 апреля 2025
Про це в ефірі ’Київської години’ заявив народний депутат України від партії ’Батьківщина’ Олексій Кучеренко.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Нардеп пояснив, що споживачі, зокрема побутові, заборгували водоканалам. Однак наголосив, що не варто звинувачувати населення, бо насамперед йдеться саме про кредиторську заборгованість самих водоканалів. Зокрема вони мають заборгованість за електроенергію.
’Водоканали заборгували за електроенергію по всій країні дуже велику суму, і ці борги зростають... Вони звикли всі витрати до тарифу включати і все, але в чому проблема держава в особі Національної комісії не затвердила об´єктивний обґрунтований тариф для 35 водоканалів’, - розповів Кучеренко.
автор Ніка Найз • 07 апреля 2025
Він запевнив, що, незважаючи на борг, від електроенергії їх не відключать. Нардеп пояснив це тим, що всі водоканали є об´єктами критичної інфраструктури, тож енергетикам заборонено їх чіпати.

Він також поінформував, що через заборгованість водоканали не можуть виплачувати нормальну зарплату своїм працівникам, а також закуповувати обладнання.
автор Ніка Найз • 07 апреля 2025
Хорошо бы должников отключать!
пицунда• 07 апреля 2025
в черкассах директор водоканала получает зп больше 2 млн в месяц. может надо сократить аппетиты
автор Ніка Найз • 07 апреля 2025
Ответ дляпицунда
Может для начала долги погасить?
пицунда• 07 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Может для начала долги погасить?
у меня нет долгов но улицы у нас периодически кипятком поливают
wind-d470• 07 апреля 2025
Ответ дляпицунда
ето другое, ему надо
пицунда• 07 апреля 2025
Ответ дляwind-d470
ето другое, ему надо
ну да больше чем мер и президент вместе взятые
tushka123• 07 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Хорошо бы должников отключать!
Хорошо бы выполнять обещанное и не поднимать тарифы во время войны! А ещё хорошо бы подавать услуги нормально, а не только деньги драть с людей!