Хомо_сапиенс• 07 апреля в 10:48
Кріпта!!!! Знаючі підкажіть! Дуже потрібно!
Син зізнався, що вклав у кріпту 5 к баксів. Він сам заробив, я не в претензії. Але вона зараз падає і в нього паніка. Хочу сама трохи розібратися, бо теж планувала. Що чекати найближчім часом? Може де почитати когось розумного. Порадьте!
СирОжино пирОжино• 07 апреля в 11:58
Якщо збірний портфель, то ефір можна продати зараз, якщо придбано на низах звісно. Біткоін поки попритримати. А от солану я б зараз покупала, а не продавала. Якось так. Сподіваюсь трохи заспокоїла.
Дева Мария• 07 апреля в 12:02
Ответ дляХомо_сапиенс
Підкажіть ще кого подивитись про передумови падіння кріпти. Чи це все повязано з фондовим ринком?
Я вам просто покажу , це переписка з Іриною селезьоновою , вони там всі себе рахують богами крипти ) зараз сидить в мінусах , почала тю продавати курси . Я ще тоді їй писала , шо це не корекція , це розворот . І ця людина вчить інших і продає знання .
Дева Мария• 07 апреля в 12:03
Ответ дляЗновЗдоров
Паде безвозвратно
То хай виводить залишки грошенят, якщо може
Якщо спот. Хай сидить вже і чекає
Непонятно• 07 апреля в 12:12
Ответ дляДева Мария
Якщо спот. Хай сидить вже і чекає
аби не було так як з луною, але не думаю, багато людей сидять в бітку і ткд, вони не обнулитися
ТигрЛьвович• 07 апреля в 13:09
Ответ дляМіняйловна
Часть выводится, часть вкладывается. Это не основной источник дохода. Но да, машину мы купили. В Киеве полно обменников.
Поділиться, будь ласка, адресою надійного обмінника в Києві
Холодная каша• 07 апреля в 13:43
Ответ дляХомо_сапиенс
так він сам нічого не може сказати. Сказав у фьючерси не лізти. А що з іншими робити? чекати? Скидати?
Чекати, зараз все рухнуло. Набратись терпіння і чекать. Я не думаю, що він в якісь меми повлазив. Якщо нормальні монети- все відросте. У мене зараз спот -70% Навіть не думаю нічого продавати.
Хомо_сапиенс
• 07 апреля в 13:45
Ответ дляХолодная каша
Які на вашу думку варто прикупити на падінні? Вище про біток писали і солану?
Холодная каша• 07 апреля в 13:45
Ответ дляХомо_сапиенс
Що означає усреднять позицию? Киньте ссиль де почитати.
Якщо є вільні кошти, то докупать ті монети, які є по більш низкій ціні, тим самим знижувати собівартість покупки
Холодная каша• 07 апреля в 13:46
Ответ дляХомо_сапиенс
Напряму пов´язано
Хомо_сапиенс
• 07 апреля в 13:48
Ответ дляХолодная каша
Напряму пов´язано
Він говорить про зазор в часі між падінням фінринку і криптою, мол якби залежало все б одразу впало, а там 3 дні ризниці. Шукає ще якусь присину падіння, хоче вирахувати. Математик
Холодная каша• 07 апреля в 13:49
Ответ дляХомо_сапиенс
У мене бітка немає. Є солана, ефір, LTC, XRP, ADA, і ще купа іншого. Але увагу звертала б на ці
Холодная каша• 07 апреля в 13:50
Ответ дляХомо_сапиенс
Головне зараз на паніці нічого не продавати. На фондовому ринку як кажуть ’Чорний лебідь’
Хомо_сапиенс
• 07 апреля в 13:53
Ответ дляХолодная каша
В нього такі. Нічого не розумію, тільки біток визначила))))
Холодная каша• 07 апреля в 13:55
Ответ дляХомо_сапиенс
Чудовий у нього портфель, нехай чекає, все відросте. Я ж сподіваюсь це просто інвестиція, а не кошти, на які живе.
ПешитеБесАшипок• 07 апреля в 13:56
Якщо він зараз скупився і це спот(торгівля на свої кошти), а не ф´ючі(торгівля: фінансує біржа під суму його коштів), то нехай чекає росту і продає.
Зараз все падає, бо Трамп таке витворяє. Не завжди ж так буде.
Нехай вивчає такі індикатори: RSI, MACD, Фібоначе. Треба розбиратися в графіку, в яку сторону імпульсний рух, а я яку корекціонний. Ще можете пошукати відеоуроки зі смарт мані. Але це не за день, тиждень, місяць можна розібратись, кому як заходе.
Треба слідкувати за новинами з США, бо зараз гойдалки на фондовому ринку впливають на крипту.
Хомо_сапиенс
• 07 апреля в 13:56
Ответ дляХолодная каша
Я теж на це сподіваюсь,
, дякую!
Холодная каша• 07 апреля в 14:01
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Пусть держит уже. Усредняться нужно уметь, от ключевых уровней, и нужно суметь выйти вовремя потом. Биткоин жду к 65-60, не выше. Смысла нет усредняться сейчас.
Сомневаюсь, что он до таких цифр дойдет
ПешитеБесАшипок• 07 апреля в 14:02
Ответ дляХомо_сапиенс
непоганий портфель. Якщо BTC вийде в +, то нехай продає, бо може після відскоку ще нирнути на 74000-68000, на ті кошти може купити щось дешевше і з гарною капіталізацією(DOT, ATOM,AAVE,INJ) ще перспективні. Ще рекомендація: має прибуток, нехай забирає, бо сьогодні виросло, завтра впало. Нехай не лове ФОМО.
cryptobubbles.net
Холодная каша• 07 апреля в 14:08
Ответ дляЯкось так і живу
Навіть нафта падає. Крипта полетить в прірву
Ціна на нафту вже давно стала інструментом маніпуляції, а не визначенням собівартості
Одна_на_всей_планете• 07 апреля в 14:09
Ответ дляХолодная каша
Сомневаюсь, что он до таких цифр дойдет
Откройте недельный график, мне кажется легко дойдет до 68-66, а там смотреть надо.
Хомо_сапиенс
• 07 апреля в 14:09
Ответ дляЯкось так і живу
Біток теж падав неодноразово, якось назад ріс. Що робити, якщо вже витратив.
Холодная каша• 07 апреля в 14:16
Ответ дляХомо_сапиенс
Тільки сьогодні ще падати буде, нехай не панікує
Обнимашкина• 07 апреля в 16:01
Ответ дляМавка
Я лично. Вывожу, обналичиваю, иногда расплачиваюсь Usdt. Это очень легко. Если вы не разбираетесь вообще в этом, то лучше не делать громких заявлений
Брокера не посоветуете?
Обнимашкина• 07 апреля в 16:06
Ответ дляЗабрала і не сказала
Выводится легко на украинские карты (я выводила на Монобанк). Естественно - списывается процент за вывод.
С каким вы брокером работаете?
Инстагра_мерша• 07 апреля в 16:11
Ответ дляФизрукая
Я много лет наблюдала за теми кто вкладывался в крипту и думала, неужели народ настолько без критического мышления?
пам´ятаю в 2017 році біткоін був 3-4 тис за шт, тому не на стільки дурні люди, які в нього вкладались
Помеха справа• 07 апреля в 16:37
Ответ дляНіка Найз
Вы даже не подозреваете насколько наш народ туп, жаден и ограничен! И до рекордов еще далеко!
лоблю когда люди самокритичны...
Забрала і не сказала• 07 апреля в 17:18
Ответ дляОбнимашкина
С каким вы брокером работаете?
Ни с какими. Я с 2019 года сама на Бинансе сижу.
Играться интересно. Но для больших барышей нужна удача.
В минусах никогда не была, но после уплаты всех комиссий плюсы получаются не большие.
Так что перестала на это тратить особо время. Я больше зарабатываю реальными проектами.