Женщинас• 07 апреля в 12:13

Три поколения в одной квартире, почему у вас так?

Родители мужа /жены
Муж жена
Дети

Кто живёт все вместе и почему у вас это временный вариант или постоянный?
Результат:
вже голосів: 80
43 (53.75%) Постоянный
37 (46.25%) Временный
Подмигашка• 07 апреля в 12:13
Не знаю таких.
Янгол в камуфляжі• 07 апреля в 12:14
НАВЕРНОЕ ДЕНЕГ ОЧЕНЬ МНОГО
НичеНипанимаю• 07 апреля в 12:14
Временно-постоянный до смерти 1 поколения
автор Женщинас • 07 апреля в 12:15
Ответ дляНичеНипанимаю
Значит постоянный
НичеНипанимаю• 07 апреля в 12:15
Ответ дляЖенщинас
Значит постоянный
логично, слава Богу, это не про меня
автор Женщинас • 07 апреля в 12:16
Возможно кто т-то копит на свое и все же будет не постоянным.
Ищу Аленя• 07 апреля в 12:16
Вариантов достаточно:
1. Нет денег
2. Воспитаны так (в худшем понимании)
3. Сидят берегут наследство, цепляясь за свои квадраты
Вариант вынужденного переселения в связи с войной я не пишу, тут как раз понятно
лаМпочка• 07 апреля в 12:16
любят друг-друга)
Бабуся мороз• 07 апреля в 12:17
До війни не знала таких сімей. Після - переселеньці живуть так по сусідству
Тримбулька• 07 апреля в 12:17
Кто так живет явно не от хорошей жизни
Жинси на дитину• 07 апреля в 12:18
это , если один в семье..
есть, кто живут : родители+дети+ семьи детей.
Вся така шо куди там• 07 апреля в 12:18
Я так жила в дитинстві. Не було окремої квартири, тому жили з бабусею та дідусем.
В нас на поверсі в 4-кімнатній так живе родина. Місця всім вистачає, а бабуся з дідом допомагають доглядати дитину поки батьки на роботі. Час неспокійний, війна, ГПД в школі через це немає, тому звісно зручно, що бабуся зустріне зі школи та нагодує
Крем для арбуза• 07 апреля в 12:19
у нас был временный, мы так прожили с моей мамой 5 лет. Худшие годы моей жизни, если честно. Ни за что не дам своему ребенку совершить такую ошибку
В рот не ложи• 07 апреля в 12:19
Не знаю таких, але хай Бог милує , навіть, якщо 2 покоління житеме. Краще 1 зп віддаватиму на оренду, аби не разом. При тому, що мої батьки і чоловіка дуже адекватні)) Все рівно, нізащо))
Вся така шо куди там• 07 апреля в 12:19
Ответ дляИщу Аленя
Вариантов достаточно:
1. Нет денег
2. Воспитаны так (в худшем понимании)
Добре жити, в злагоді та порозумінні декількома поколіннями це погане виховання? Однако…
Не їм після шостої• 07 апреля в 12:20
Через війну мама тимчасово живе з нами це жесть. Слава богу в травні переїде. Я і моя сім´я нарешті буде спокійно
Реанимация• 07 апреля в 12:20
Не має грошей, чоловік абʼюзер, на орендовану квартиру не хотів йти
Мerida• 07 апреля в 12:21
Ответ дляВся така шо куди там
плохое воспитание - это невозможность обеспечить свою семью, которую ты, как взрослый создал, условиями для ее существования.
автор Женщинас • 07 апреля в 12:22
Ответ дляКрем для арбуза
Купили ребенку квартиру? Или поможете снять первое время?
Говорю-балакаю• 07 апреля в 12:23
На сьогоднійшній день таке мало хто практикує. Морально дуже важко жити з батьками, і пари надають перевагу винаймати житло хоч якесь, аби самим жити. Хоча згадала що знайома так живе, в будинку проживає бабуся, її батьки, брат 30 років, і вона з чоловіком та трьома дітьми. Але раніше вона зі своєю сімєю жили на зйомній квартирі, але коли пішла у дикрет з третьою дитиною то змішені були переїхати до її батьків.
автор Женщинас • 07 апреля в 12:25
Ответ дляМerida
А в СССР только получали и никто не покупал и не имел возможности купить, а сейчас не дают вот то жилье и остаётся.
Вся така шо куди там• 07 апреля в 12:26
Ответ дляМerida
Через війну деякий час мої батьки жили разом з нами в нашому заміському будинку, і дівчина сина теж з нами жила. Будинок великий, у всіх свої кімнати, тому ніхто нікому не заважав, абсолютно нормально жили і не сварилися, ніхто нікого не навчав та не обмежував. Оце і є виховання. Коли вистачає такту поважати один одного. А ви плутаєте виховання зі здатністю заробляти гроші.
Шкварочка• 07 апреля в 12:26
Жили так первые несколько лет с моей мамой, потом купили в ипотеку свою квартиру
Неробименінерви• 07 апреля в 12:26
Я була в такій сімʼї, але два покоління.
Мама чоловіка, чоловік колишній вже +я, його сестра, зараз вже +чоловік сестри( ровесник матері) квартира 4кімнатна в центрі.
Що вам сказати, всі хочуть розʼїхатись, але грошей нема, а у всіх губа не дура, мама хоче мінімум двушку в центрі. Діти хочуть простотгроші навпіл, а якщо мамі двушку в центрі з ремонтом взяти, їм нічого не лишиться.
Квартира не мамина, при розлученні з батьком була змога придбати( батьками тата) кожному по двушці але на окраїнах, мама захотіла комунальну 4кімнатну в центрі.
Я пішла звідти 7 років, за цей час зібрала собі на квартиру, а вони досі і зібрати не можуть в розʼїхатися
лаМпочка• 07 апреля в 12:26
Ответ дляЖенщинас
та ладно..5 лет Севера и 2-х комнатный кооператив ваш....
КарамбОлька• 07 апреля в 12:27
Жили так, пока квартиру купили и ремонт там делали
Весела пiсенька• 07 апреля в 12:27
На самом деле, все зависит от нескольких факторов. Сколько комнат в квартире/доме, как могут ладить между собой. Мой муж в детстве жил с бабушкой и дедушкой и мамой. Не было никакого негатива у него от проживания с дедушкой и бабушкой. Наоборот, отношения были замечательные. Когда они все умерли через время он действительно скорбел. Если есть возможность жить отдельно то это всегда лучше, но опять же живя вместе это удобно и проще может быть по ряду ситуаций
Вся така шо куди там• 07 апреля в 12:27
Ответ дляЖенщинас
Чому не купляли? Були розміни з доплатою, були кооперативні квартири. Звісно що це трохи інше ніж зараз, але і за радянських часів купляли будинки в приватному секторі
Гола з конопель• 07 апреля в 12:28
Хорошо ещё если не в однушке
Причины очевидны. Не все такие суперпробивные, активные и способные заработать себе на квартиру. И дело даже не в лени, просто склад характера такой. Имея две работы з минимальным окладом, упахиваться наизнос, но конечно ни о какой покупке квартиры речь не идёт.
автор Женщинас • 07 апреля в 12:28
Ответ дляНеробименінерви
Тобто поки ви жили за чийсь рахунок мали змогу зібрати кошти?