Мамкиня доця• 07 апреля 2025

Заощадження в доларах. Що плануєте робити?

Дівчата, у кого є заначка в доларах
Що плануєте робити?
Хвилюєтесь?
Бешене сарі• 07 апреля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Те же мысли. Думаем сейчас переключаться на фунты или евро.
Вы видели последний вы@ер трампа? Такое впечатление что его тексты пишут даже не гебисты, а матрёшки с советчицы, полное дежавю
Не обижайте матрешек с советчицы, они хотя бы не разговаривают как 4х летний ребенок
Анонимус Я• 07 апреля 2025
Ответ дляБешене сарі
Просто я про Сороса и проплаченных актёров в количестве 5 млн штук слышала раньше только от них, а теперь и Трамп заговорил этими какашками
Білий Лосик• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Когда то и член стабильно стоял....пардон.
5 баллов
Анонимус Я• 07 апреля 2025
Ответ дляБешене сарі
Каждому заплатил 100 миллионов? Боже, и эта обезьяна еще к ядерному чемоданчику имеет доступ.. Раньше я думала никого опаснее Пуйла в этом аспекте нет. Как же я ошибалась.

Не удивлюсь если он ядерку на Киев запустит, потому что ему показалось, что там спрятался Сорос.
Если про ху@ла мы понимаем что он циничен и безумен, то про трампа мы ещё понимаем, что он циничен, безумен и туп, теперь не знаешь что будет завтра
Жена_КотораяСтена• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Вы живёте прошлым? В совке может остались?
Трейдер кріпти• 07 апреля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Дичь и про вывод из оборота и про банковское золото. Кухонная аналитика.
Продолжайте, ваше экспертное не кухонное мнение очень ценно для нас 😄
Мerida• 07 апреля 2025
Ответ дляДобротная
Депозит?
Да
Муркошечка• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
А що сталося?
та що - купляли місяць назад по 42,1, а вже 40,9
Безпорадна Кроко• 07 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Я краєм ока слідкую за одним бізнесменом.
Вкладається в будівництво по всій Україні, західні регіони, київська область
Добре робить)
Сокодавка ще та• 07 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Не жалко було переводити з долара в євро?
Сама над цим думаю,але чогось жаба душить.
Чому має бути шкода? Євро росте. Я їх не вчора поміняла
Сокодавка ще та• 07 апреля 2025
Ответ дляЯкаКраля
У нас така забавка - купити валюту подороще а продати подешевше
Я їх не купувала)
Гостра на язик• 07 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Значить є у вас якась чуйка)
Коли зрозуміли,що пора міняти?
Сокодавка ще та• 07 апреля 2025
Ответ дляГостра на язик
Значить є у вас якась чуйка)
Коли зрозуміли,що пора міняти?
Коли трамп переміг.
Гостра на язик• 07 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Коли трамп переміг.
Які ще у вас передчуття після його перемоги,поділіться,будь-ласка.
Вбигудях• 07 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
В нас якась дивна Європа
Всюди привʼязка до євро, а в нас досі бакси
бо наша економіка прив*язана до бакса. от що.
Вбигудях• 07 апреля 2025
переводжу в Євро потрохи.
Снежнакомка• 07 апреля 2025
Будете сміятись, я не можу свою знайти, так переховала)
Області пітьми• 07 апреля 2025
Ответ дляВбигудях
Чому ? Якщо ми в Європі і хочемо в ЄС 😂
Тишком нишком• 07 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Та як би нічого глобально, окрім Трампа, його політики та нашої війни…
Долар неспішно та поступово падає вниз
А так як найближчим часом змін у владі не передбачається, то і чогось доброго чекати не слід(
Так все падає вниз. Покажіть, що зростає, крім цін на їжу? Інфляція, це нормально
Країна мрій• 07 апреля 2025
Ответ дляМуркошечка
41,49
Країна мрій• 07 апреля 2025
Планую прикупити. Всі валюти ’падають’, але це не значить що гривня зміцнюється)
Тишком нишком• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Мы так далеко не мыслим. Есть по тысяче того и того, мучаемся теперь, на что бы выгоднее обменять. Тетки о крипте из соседней темы злые - не делятся секретом успеха))
Так нема секрету. Хіба хто ’по приколу’ купив біткоїн по долару і досі дотримав (більшість скинули по 700-2500)
Тишком нишком• 07 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Дааа, помню времена, у меня зарплата была 150 баксов. Типа нормальная.
А сейчас 1000 - это так себе, прожиточный минимум в столице.
Та не була нормальна. За ці гроші не можна було купити техніку, авто. Паршива дев´ятка 10 тисяч коштувала, пралка - тих самих 500. То, що у людей запити були менші ту зарплату нормальною ніяк не робило
Тишком нишком• 07 апреля 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Почему дибила?
Он отлично справляется с поставленной задачей.
Рынки падают - акции, котрые продают - кто-то же покупает)
Ага, зараз по зовнішнім боргам розрахуватись пострижуть овець, як завжди, ну і норм.
Стервочка• 07 апреля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
те що э най лежить, нове буду накопичувати в євро.
А взагалі треба тему інвестування вивчити
так євро теж невідомо як буде. Розвалиться Євросоюз і хана валюті
Стервочка• 07 апреля 2025
Ответ дляМerida
У меня в уе. Лежат в банке. Делать обмен не планирую
не боитесь на депозитах держать большие суммы?
Мerida• 07 апреля 2025
Ответ дляСтервочка
Пока нет. Это лучше чем дома. А такая сумма в работу где-то мне пока не нужна.
В чем у вас сомнения?
Майор Медуза• 07 апреля 2025
Почему надо волноваться?
Волноваться нужно тем, у кого в гривне
Майор Медуза• 07 апреля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
бабка на лавке сказала. шо усьо пропало
США больше нет?
Майор Медуза• 07 апреля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Дол також знецінюється. Звісно значно повільніше, аніж грн, але всеж . На поч 2000х роках 100 дол то був космос.
Як теперішня ситуація повпливає на дол мені кебету не вистачає спрогнозувати і підстелити соломки, тому нічого не робитиму.
Обесценивается по отношению к чему? К гривне? К евро?