Мамкиня доця• 07 апреля 2025

Заощадження в доларах. Що плануєте робити?

Дівчата, у кого є заначка в доларах
Що плануєте робити?
Хвилюєтесь?
Зараз на дієті• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
У Вас прям миллионы и того и того?
от якраз мільйонерам втратити млн туда - сюда й не страшно. А от кровно зароблені ті самі 1- 2-5-10 тис дол то буде трагедія.
АнтиТроль• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
У Вас прям миллионы и того и того?
Нет конечно, но для меня это заработанные деньги. У меня двое детей и нужно иметь материальную подушку, но как?
Как хранить, как не потерять?
Сейчас нет стабильности и завтра всё может измениться
Тоскующая• 07 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Та як би нічого глобально, окрім Трампа, його політики та нашої війни…
Долар неспішно та поступово падає вниз
А так як найближчим часом змін у владі не передбачається, то і чогось доброго чекати не слід(
вы покупали свои доллары по 45? или в чем паника? всеравно это выгоднее чем в гривнах
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Как хранить, как не потерять?
Так війна ж. Зараз багатьом не солодко
когдадеЦкие• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
Подивіться з іншого боку - чим дешевший долар до Євро, тим конкурентніші американські товари щодо європейських і тим міцніша буде американська економіка)))
Мы так далеко не мыслим. Есть по тысяче того и того, мучаемся теперь, на что бы выгоднее обменять. Тетки о крипте из соседней темы злые - не делятся секретом успеха))
Дама-мадама• 07 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Так війна ж. Зараз багатьом не солодко
Особливо тим у кого 3 і більше дітей
АнтиТроль• 07 апреля 2025
Ответ дляДама-мадама
Особливо тим у кого 3 і більше дітей
И когда двое и ты одна их воспитываешь тоже не легче
viter33• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Тобто, якщо ще на 1000 купите криптовалюти - ви готові до будь-яких фінансових штормів)))). Диверсифікувалися повністю)))
А якщо ще по мішку цукру та гречки - куди тому Кіосакі !!
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Доречі. Прикол. Буквально пару місяців назад доллар був зрівнявся з євро.
І я так нехотя купувала ті євро, воно ж падало.
Тоскующая• 07 апреля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Дол також знецінюється. Звісно значно повільніше, аніж грн, але всеж . На поч 2000х роках 100 дол то був космос.
Як теперішня ситуація повпливає на дол мені кебету не вистачає спрогнозувати і підстелити соломки, тому нічого не робитиму.
да, но это касается покупки иностранных авто,техники, айфонов. а с квартирами тоже не предсказуха-если гривна падает, то обладатели баксов могут купить намного лучше квартирку за те же баксы
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Ответ дляДама-мадама
Особливо тим у кого 3 і більше дітей
Гречки їм купіть
Дама-мадама• 07 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Гречки їм купіть
Їх Німеччина нехай спонсорує
когдадеЦкие• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
Главное вот этот вот вкус неимоверного превосходства над всеми , понимаете?
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
Можна ще 1000 гривень купити 😎 щоб вся корзина була
І грам золота
Галя із Дарниці• 07 апреля 2025
нічого. В мене подруга з чоловіком за три дні купили квартиру під здачу, так злякалися, що долар знеціниться, не бачу цьому сенсу, якщо буде можливість відкладати, то буду купувати іншу валюту.
Тоскующая• 07 апреля 2025
если вдруг долар начнет дешеветь относительно гривны, я бы докупила по 30))
viter33• 07 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
І грам золота
В Україні фраза ’ще 1000 гривень купити’ звучить дещо дивно
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Автор, не бійтесь. Коли весь світ летить в прірву це не так страшно як одному
Он мені хату в окупації розбомбили.
Обідна, да.
Але ж я не одна така бідолашна.
когдадеЦкие• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
А национальный кешбек?
Это истерический смех, если что....
viter33• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А национальный кешбек?
Это истерический смех, если что....
Скажемо так - краще мати ’зайву тисячу’, ніж її не мати
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
Та в Україні останні роки скільки всього відбувається, що взагалі відчуваєш себе Алісою в країні див
когдадеЦкие• 07 апреля 2025
Ответ дляviter33
Я отказалась от такой тысячи.
viter33• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Я отказалась от такой тысячи.
От!
А зараз би мали повністю диверсифіковану корзину валют !!!
Флюорография гуся• 07 апреля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Дааа, помню времена, у меня зарплата была 150 баксов. Типа нормальная.
А сейчас 1000 - это так себе, прожиточный минимум в столице.
Безпорадна Кроко• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
У меня немного есть и в долларах и в евро.
Но я искренне не понимаю что лучше в условиях сегодняшней действительности.
Знаю, что доллар и 30 лет назад ценился
Обесцінюється теж.
30 років нащад однушка в моєму містечку коштувала 1тис.у.є.
Зараз-20 тис.
Я мала тоді 5 тис.
Якби вклала,то мала б зараз 100.
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Обесцінюється теж.
Зараз-20 тис.
Я мала тоді 5 тис.
Якби вклала,то мала б зараз 100.
Знав би прикуп, жив би в Сочі.
когдадеЦкие• 07 апреля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
И Вы правы. Раньше 1000 дол была ого-го, можно было и базовые потребности семьи покрыть и на отдых отложить за пару месяцев. А сейчас еда/коммуналка/одежда себе, детям. Все.
ХвостПистолетом• 07 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Ой, ну і потреби ж в нас виросли з зарплатою
Вже нам потрібен не ейвон а ISL, вже машинка потрібна не Жигулі, а хоча б якийсь нісан,
І дятям вже потрібно автокрісла
І харчування без лосося і авокадо це смерть
Мerida• 07 апреля 2025
Ответ дляАнтиТроль
У меня также. Все три года войны переживаю всё же, надёжности сейчас нет ни в чём
а за что переживаете? деньги в Украине лежат? у меня - нет
Дева Мария• 07 апреля 2025
Лучше бы переживали за евро , когда сша выйдет из нато .