Замовила товар в інстаграм, у продавця 22,5 тисячі підписників, 500+ публікацій, підписані мої знайомі.
Якось розслабилася і замовила товар з наявності, але накладним не відправляють.
Проплатила, чекала 4 дні - тиша, написала - повідомлення не прочитане, заходжу на сторінку - вона пуста.
Я с таким не стикалася, не зразу зрозуміла, що пуста вона тільки для мене, бо мене заблоковано.
Тобто, ці гади будуть функціонувати й далі, якщо їх не обнулити.
Потрібна допомога, не знаю, скільки треба скарг, аби вони назавжди зникли.
Love_Love_Love_• 07 апреля в 15:11
Ответ дляVShpak
Перейдіть в магазин і зверніть увагу, що немає доступу задати питання, тільки в особисті можна написати.
І взагалі, нащо мені таке вигадувати.
Звідки я знаю нашо? Може це ваші конкуренти?
Звёздонька• 07 апреля в 15:14
Ответ дляVShpak
А ще немає номеру телефону продавця !
Я тільки зараз звернула увагу …
Заяву в поліцію сьогодні напишу
Хочу попередити інших, і покарати хоть якось цих падлюк.
Я тільки зараз звернула увагу …
Заяву в поліцію сьогодні напишу
У вас номер картки чи рахунку залишився?
Veronika_100k• 07 апреля в 16:12
Ответ дляVShpak
А ще немає номеру телефону продавця !
Я тільки зараз звернула увагу …
Заяву в поліцію сьогодні напишу
Я тільки зараз звернула увагу …
Заяву в поліцію сьогодні напишу
Вы не одна, увы
Veronika_100k• 07 апреля в 16:17
Ответ дляVShpak
Ооо, а де ви це знайшли ?
Чому їх не блокує інстаграм ???
Потому что таких, как они тысячи.
Проверила в группе тг у девушки Ирка перевірка. Она как раз и занимается такими аферистами.
Ответ дляVeronika_100k
Потому что таких, как они тысячи.
Так, я поскаржилася, чоловік, колега, знайомі, які на них також підписані, тут ще пару людей …
Скільки потрібно скарг ?
Вони ж і до цього людей кидали, всі ж скаржаться - сторінка процвітає з 2023 року
Скільки потрібно скарг ?