Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Неробименінерви• 08 апреля в 00:18
Ответ дляВиннипуховна
Не витрачайте сили і гроші. Випічка на смальці має дуже неприємний запах і неймовірно жирна. Якщо ви не маєте звички її їсти, то навряд чи вона вам сподобається.
ще нюанс. щоб постійно трамбувати те печиво.то там печінь повинна бути залізобетонна і ЖКГ також... а то потім нежданчик ..-- вся оця економія сумнівна їм таким боком вилізе, що мало не покажеться..
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:18
Ответ дляСумчатая кошка
Мед образование? Уколы- капельниы на дому. Сиделка. Хорошо училась? Репетитор химии-биологии.
Сідєлка лікарю пропонується та репетитор - при тому що в адекватних країнах одні з найкраще оплачуваних спеціальностей
Потребую апгрейду• 08 апреля в 00:19
Ответ дляБорець за гаманець
Меньше есть . Например мой рацион с мужем на три дня, далее лень писать, я не экономлю , просто ненавижу проедать много и считаю что питаться нужно так , чтобы не умереть с голоду и поучать необходимые витамины .
- запеканка творожная ( уходит 2 уп творога плюс 2 яйца , Мука ) на 2 дня хватает . . Омлет из 4 яиц с брокколи . Обед - суп / борщ /
бульон всегда с мясом. Ужин - рис с грибами в сливках , паста с мясом и овощи замороженные , курица / мясо гриль плюс салат . Вот на три дня нужно 1200 грн макс .
1 кг мяса 250 грр
1 кг курицы 200 грр
Грибы свои
Замороженные овощи - 50 грн
Творог 130 грн
Сметана 35
Молоко 70
На салат - 200 - это сейчас вне сезона .
Броколли 100
Яйца 80
Авокадо 100
Это продукты на 3-4 дня .
А ви не помітити, що у автора трати на чотирьох. Двоє з яких - діти. І ваші дві пачки на запіканку плавно перетворюються в повноцінний кілограм.
Галя-краля• 08 апреля в 00:20
Ответ дляПомаранчова душа
Клас
Вже пішли далі - еміграція щоб на їжу вистачало
Які приватні лабораторії в умовних Крижополях?
Переезжать, если в вашем городе нет работы. Это же очевидно. Смысл сидеть и ныть?
Борець за гаманець• 08 апреля в 00:20
Ответ дляПотребую апгрейду
Вы представляете себе запеканку с 1 кг творога ? Это обожраться можно
Галя-краля• 08 апреля в 00:20
Ответ дляСумчатая кошка
Лаборанты это биотехнологии чаще или химики.
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:21
Ответ дляГаля-краля
Ще простіше ніж айті , хата в селі і погріб для картоплі
Сумчатая кошка• 08 апреля в 00:21
Ответ дляГаля-краля
Это не позволяет быть репетитором школьной программы?
Галя-краля• 08 апреля в 00:22
Ответ дляПомаранчова душа
Где учителя хорошо оплачиваются?
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:23
Ответ дляГаля-краля
Где учителя хорошо оплачиваются?
Мова була про лікарів
Але звісно в розвинених країнах не ліплять вечерю з гівна і палок ні вчителі ні лікарі ні інші спеціалісти
Галя-краля• 08 апреля в 00:23
Ответ дляСумчатая кошка
Зачем?
Тут есть другие варианты большего заработка. Так-то одно из самых лучших образований для эмиграции
Потребую апгрейду• 08 апреля в 00:23
Ответ дляКавуся
Так вам его может и нельзя. У меня оксалаты образуются. Мне нельзя. Буряк и всякие субпродукты, творог тоже
Можливо. Я так тут помітила, організм - штука дивовижно збалансована, саморегулювана система. Завжди хочеться того, що на даний момент потрібно. І навпаки - складно їсти те, з чим можуть бути пов´язані проблеми (звісно за умови, що є вибір продуктів, а не їжте буряк, бо помідори дорого)
Галя-краля• 08 апреля в 00:24
Ответ дляПомаранчова душа
Мова була про лікарів
Врачи и у нас могут хорошо зарабатывать
Не в районных поликлиника.
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:24
Ответ дляСумчатая кошка
То репетитором може бути кожний ?
Лама_мама• 08 апреля в 00:24
та жесть с ценами, при чем на все
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:24
Ответ дляГаля-краля
Врачи и у нас могут хорошо зарабатывать
Не в районных поликлиника.
Одне і те саме
То що робити лікарю в районі ?
Галя-краля• 08 апреля в 00:25
Ответ дляПомаранчова душа
Одне і те саме
То що робити лікарю в районі ?
Я ответила. Если вы не понимаете, от нечем помочь не могу.
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:25
Ответ дляГаля-краля
Ах да
Сідєлка , репетитор і переїзд
Геніально
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:27
Ответ дляГаля-краля
Та да - недалекі рекомендації піддаються розумінню важко
Потребую апгрейду• 08 апреля в 00:27
Ответ дляБорець за гаманець
На чотирьох? Чим? Два мужики причому. До тої запіканки доведеться ще щось придумати, бо як казав мій батько ’вареники я бачу, а їсти що?’
Сумчатая кошка• 08 апреля в 00:27
Ответ дляПомаранчова душа
То репетитором може бути кожний ?
В школах работают исключительно по призванию? Или в пед всегда конкурс низкий? При знании предмета и уравновешенности, ничего не мешает научить другого. Не обязательно быть педагогом.
Потребую апгрейду• 08 апреля в 00:28
Ответ дляСумчатая кошка
Звісно ні. Щоб викладати за тією програмою, треба її знати. Орієнтуватись і нюансах, а не просто знати предмет.
Галя-краля• 08 апреля в 00:28
Ответ дляПомаранчова душа
Это как раз хорошие рекомендации - не оставаться там, где тебе плохо. Но вы это когда-то поймете, а может и нет)
Борець за гаманець• 08 апреля в 00:28
Ответ дляПотребую апгрейду
Я ж и написала изначально , пересматривать культуру еды . 3 шт Запеканки и по 1 вареному яичку с утра - это нормально . Кому надо больше / извините , это не ко мне .
Лама_мама• 08 апреля в 00:29
не надо тут сказок про хороших врачей и сантехников
цены выросли в 2-4 раза, а зп нет
соотвественно в столько же раз все стали беднее
Сумчатая кошка• 08 апреля в 00:29
Ответ дляПотребую апгрейду
Это проблема? Разбираясь в предмете, разработать программу подготовки
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:29
Ответ дляСумчатая кошка
Звісно необовʼязково
А обовʼязково після основної роботи займатися чимось відірваним від спеціальності щоб прогодувати сімʼю ?
Помаранчова душа• 08 апреля в 00:30
Ответ дляГаля-краля
Удалено администрацией...
Галя-краля• 08 апреля в 00:30
Ответ дляБорець за гаманець
Тоже не понимаю, с мужем и маленьким ребенком готовлю из 300 г творога и всем хватает
Галя-краля• 08 апреля в 00:30
Ответ дляПомаранчова душа
Удалено администрацией...
Хорошо, что хоть самокритика у вас присутствует