Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02
У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?
Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Потребую апгрейду• 07 апреля в 22:58
Ответ дляКротоТо
Лікар кажете... Моя колишня гінеколог купила собі ауді з салону і все це працюючи у державній лікарні без чоловіка та спадку.
У неї досить складний шлях для цих заробітків. А той мужик тестувальником просто піде і купить собі той ауді, і буде ’чесна людина’, а не ’клята барига, що на людях наживається і не хоче лікувати задарма’
Відповів всім• 07 апреля в 22:59
Ответ дляMs. При теле
А чем вам такая пища плоха? У нас доход хороший, едим каши, омлет, салаты и мясо с птицей. Ну ещё фрукты и орехи. Не считаем, что питаемся плохо.
Заметила такую закономерность, и не только на Советчице, у кого низкий доход те брезгуют дешёвой едой. Их может оскорбить капуста и селёдка, а совет накормить семью тыквенным супом может вызвать такую агрессию, что еле тапки унесешь))
Брюлик в стразах• 07 апреля в 22:59
Ответ дляНезламна Україна
То чому їх праці не оплачується як праця прокурора? Хто важливіший зараз до країни?
Задайте це питання не мені, для мене важливіші, ті, хто захищає нашу країну
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:00
Ответ дляБрюлик в стразах
Курсів багато, обирайте на свій смак і карман. Там де пишуть, що гарантують працевлаштування навіть не дзвоніть до них. Читайте відгуки. І не беріть які 2 місяці, я місяці це лише теорія, яка є у відкритому доступі на ютуб каналах. Моє навчання було 7 місяців
А що ви там таке 7 місяці вчили? Це одне заняття в тиждень? Чи якась серйозна автоматизація? Бо що модна вчити ткстувальнику 7 місяців... За рік можна на фронта вивчитись
Я не Тролль• 07 апреля в 23:00
Ответ дляSometimesDiena
На буряк ещё нужно заработать, а с украинской минимальной зарплатой в 6100 или с пенсией в 3500 даже это весьма проблематично сделать.
Минимальна зарплата 8000
SometimesDiena• 07 апреля в 23:02
Ответ дляЯ не Тролль
Минимальна зарплата 8000
8000 гривен брутто и 6160 гривен нетто
Я не Тролль• 07 апреля в 23:03
Ответ дляSometimesDiena
8000 гривен брутто и 6160 гривен нетто
Значит замуж по расчету
Відповів всім• 07 апреля в 23:03
Ответ дляФедорино Горе
Божествені, я зробила насічки, щоб кістки посіклися, потрусила сухарями і приправами і в духовку. Завтра ще куплю))
Нема фото? Хочу уявити як вони сухарями посипані? З обох боків?
До речі, я від сухарів випадково відмовилась на користь кукурудзяної крупи дрібного помелу, чи то вже борошно🤔. Якраз сухарі закінчились, була тільки та крупа, вона такий аромат додає
Брюлик в стразах• 07 апреля в 23:06
Ответ дляПотребую апгрейду
Теорія +SQL + Unix + web сервіси і поверхнево було навантажувальне. Але це все було досить поверхнево, багато чого потрібно було довчати самостійно
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:06
Ответ дляПомаранчова душа
В минулій темі на 10й сторінці необовʼязковими стали стоматолог та яблука
Почекайте
О, не забудеш, як писали панянці, що вона транжира - купує дітям малину. Малину, мать її, предмет суцільної розкоші
Виннипуховна• 07 апреля в 23:08
Ответ дляНу шо не так?
І продукти, як пластмаса
Так говорять лише ті, кому ні з чим порівнювати.
За кордоном ніхто не труїться кабачками, огірками полуницею чи кавуном. Всі продукти безпечні. Є душу дешеві і низькоякісні , є трохи дорожчі (часто при цьому за ціною українських) - і смачні.
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:11
Ответ дляРедиска Я
Ви абсолютно праві. Але це вже не про виживання. Середня ЗП повинна покривати базові потреби: комуналка, продукти, засобі гігієни, паростий одяг. А у нас?
А в нас хочуть, щоб народжували ще)
Виннипуховна• 07 апреля в 23:13
Ответ дляSometimesDiena
В Украине проблема отнюдь не в ценах, они вполне себе умеренные, в сравнении с ценами в странах Евросоюза. Проблема в тотальном неравенстве доходов, высокой коррупции и в том что минимум 50% не могут себе позволить ничего кроме дешёвой и некачественной еды, походов в Секонд-Хэнды, так как зарплаты и пенсии очень низкие. Отсюда и низкий уровень жизни у большинства населения.
Неправда. Ціни неадекватно завищені.
Як при різних складових у вартості товару, одна і та ж продукція в Україні дорожча? І не треба розказувати байки про ’логістику’. Вартість логістики копійчана. Куди вищі витрати на оренду, зпл, комірне, податки і т.д. То в Україні за всі складових, що нижчі за європейські, ціна реалізації завжди вище.
То в Україні ці
ЧорноброваЯ• 07 апреля в 23:16
Ответ дляФедорино Горе
На маслі теж добре, але на смальці саме більш розсипчате, я розсипчате полюбляю.
Дайте рецепт пожалуйста 🌹
Виннипуховна• 07 апреля в 23:17
Ответ дляЧорноброваЯ
Дайте рецепт пожалуйста 🌹
Не витрачайте сили і гроші. Випічка на смальці має дуже неприємний запах і неймовірно жирна. Якщо ви не маєте звички її їсти, то навряд чи вона вам сподобається.
Тримбулька• 07 апреля в 23:18
Ответ дляВідповів всім
Думаете получив 6160 грн и заплатив половину за коммуналку, на оставшиеся красной рыбой с авокадо питаются?
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:19
Ответ дляЧорноброваЯ
Тестировщики это первые кого очень скоро заменит ИИ полностью, так что придется переучиваться снова
Це навіть не смішно. Чим, по вашому, займаються тестувальники?
Тримбулька• 07 апреля в 23:19
Ответ дляЯ не Тролль
Минимальна зарплата 8000
8000-23 процента налогов, чистыми 6160.
Виннипуховна• 07 апреля в 23:19
Ответ дляТримбулька
Це дивлячись кому ці 6160 дати.
Як послухати розлучених чоловіків, то їх колишні на 2 тис аліментів примудряються утримувати себе, свою маму,свого ’хахаля’ і ще й дитину :)
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:21
Ответ дляНу шо не так?
Хату купіть і живіть
Як всі інші в селах живуть
А нафіга воно їй, ваша хата? Поїде нафіг з цього благодатного краю, в пошуках кращої долі. Будете ходити шукати кому то ,чесно вирощене продати потім. Чи у вас барабвшки купують? Гноми, за горщики з золотом...
ЧорноброваЯ• 07 апреля в 23:21
Ответ дляПотребую апгрейду
Тестируют код, у меня муж архитектор и у них уже началось сокращение штата тестеровщиков.
ИИ уже очень удачно находит баги, так что много QA уже не нужно, чисто для контроля
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:22
Ответ дляНезламна Україна
І хата в мене є і вона також не безкоштовна. Немає мани небесної і дешевої картоплі тепер немає.
А ви лопатою, лопатою 40 соток. Ну і жука ручками, ручками)))
Форточка• 07 апреля в 23:24
Нас трое, и в прошлом месяце был рекорд (не считая декабря и дней рождений) - 21 т на еду
SometimesDiena• 07 апреля в 23:24
Ответ дляВиннипуховна
Неправда. Ціни неадекватно завищені.
То в Україні ці
Везде есть свои особенности, но если бы люди зарабатывали хотя бы в два раза больше, пенсии были бы в три раза выше, тогда вопрос о ценах не стоял бы. В Украине уровень жизни как в Африке, что очень удивительно, ведь она находится в Европе. Смотрела статистические данные, даже Албания и Молдова прилично обскакали Украину в плане уровня жизни.
Відповів всім• 07 апреля в 23:28
Ответ дляТримбулька
Ну не до такой степени низкий доход
Среди моих знакомых с таким доходом только пенсионеры, но почти всем из них либо родственники помогают, либо они подрабатывают где-то. А на форумах таких сложно встретить потому, что у них и на интернет нет.
За низкий доход берём 12-15 тысяч. Остальное - за чертой бедности, если это люди не в селе, где есть хоть какое-то хозяйство
Потребую апгрейду• 07 апреля в 23:28
Ответ дляMacOS-ница
я одна ем эту коробку с травой 2 раза. Туда еще перепелиные яйца добавляю и заправляю оливковым маслом.Блин, пишу и понимаю, что я олигарх
Вас тут за оливкове зараз розіпнуть)
Я не Тролль• 07 апреля в 23:30
Ответ дляMacOS-ница
Мажорка
Тримбулька• 07 апреля в 23:32
Ответ дляВідповів всім
Ну не до такой степени низкий доход
Не только пенсионеры, мне например ещё 6+ лет до пенсии, работаю заведующей массовой библиотекой, зарплата 8,5 тысяч грн, года четыре не повышают. А интернет сейчас есть у всех, не бывает мобильных тарифов без интернета.
SometimesDiena• 07 апреля в 23:33
Ответ дляВідповів всім
Ну не до такой степени низкий доход
12-15 тысяч - это средняя зарплата украинцев после вычета налогов