Сорока-ворона• 07 апреля 2025
У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?
Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Потребую апгрейду• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Слухайте, скільки ви отримаєте на руки після стягнення податків?
У Франції із 4 тис євро брудними на руки десь 2700. Із 10 тис брудними на руки 6200. То що там з податками? Ви ж стільки ж платите? Упс....
Що там з податками? З десятки брудними чистими буде 5200. Нічого, все нормально. Просто за них, зрештою, прожити неможливо +на відміну від 2700 євро) . Що ж ви така грамотна з десяти тисяч 48 відсотків відрахувати не можете?
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Давайте так. Скільки у Франції (чого саме Франція, але нехай буде) ви заплатите з прибутку 200 євро в місяць (2400 на рік) в Україні 48 відсотків. І це без акцизів і ПДВ. А ви мені розказуєте, про наші низькі податки. Хоч не триндіть.
Ви безробітна? Подивіться у свою роздруківку по зпл і не меліть дурниці.
Особисто ви як працівник платите 18% соцстраху + військовий збір.
Чи ви думаєте роботодавці в інших країнах за працівників податки не платять? Платять, ще й як.
Особисто ви зі своєї зпл платите набагато менше за француза. Французький роботодавець за працівника платить більше за вашого роботодавця. І при цьому ви все страждаєте, що багато платите...
Потребую апгрейду• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
А зарплатний фонд роботодавця чомусь більший від отриманого на ручки на 48 відсотків. Містика. Чи звідкіль грошики беруться, з небка падають? Еккономісттт...
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви точно в Україні?))
Ось вам калькулятор. І навіщо брехати?...
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Вас чекає нове потрясіння: геть усі роботодавці сплачують за своїх працівників податки. Україна в цьому не унікальна.
То що там з вашими 18% соцстраху, чому не страждаєте, що француз вдвічі більше платить із зпл?
Потребую апгрейду• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Засуньте свій калькулятор, і просаіщайтесь. З покращення - військовий збір вже п´ять відсотків, так що не 48, а всього лиш 42. З мінімалки в 200 баксів,яка у пресловутий Франції не оподатковується взагалі. Їхай до неньки, раз там погано. В тему про те, як люди на середню зп не можуть прогодувати родину
Потребую апгрейду• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
І так, то ж податки тільки з зарплатки, а далі ще радують і радують, все для того бізнесу. Але звідки вам знати, ви ж найманий працівник, на якому скрізь усі заробляють, крім найкращої в світі країни з найнижчими в світі податками, ага. Про корупцію тихо і скромно промовчимо, це взагалі окрема тема.
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
У вас складнощі зі сприйняттям інформації? За вашим зображенням людина сплачує 18% плюс військовий збір. До чого ви тулите податок, що сплачується роботодавцем? Ми ж порівнюємо те, що сплачує людина ч може перевірити в роздруківці. Вище ви отримали цифри, які сплачує кожен француз, а не сума податків француза плюс роботодавця. До цієї суми ще окремо треба додати податки з боку роботодавця за кожного найманого працівника. І вони знову вищі за українські.
Але ви вперто того не хочете бачити.
У вас вся біда в ’високих податках’.
А вони нижчі насправді в Україні. Різниця в тому, що в Європі вони йдуть у бюджет і соцпідтримка, а в Україні на асфальт та чергову хатинку на мальдивах.
Їхати до України, дякую, не планую. Звикла до нижчих цін і не згодна платити в кілька разів дорожче лише тому, що комусь не вистачає на новий Бентлі чи віллу на Лазурці. А оскільки більшість населення згодна платити захмарні ціни, виправдовуючи здирництво ’високими податками’, то мені буде дуже важко вписатися в таке суспільство. Тому, без мене, дякую.
Але ви вперто того не хочете бачити.
У вас вся біда в ’високих податках’.
Не за Будка• 08 апреля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Сейчас напиши что на все хватает и не только на еду, накинутся чего вы пришли в эту тему злить. Потом в другой теме про бренды напишут, что все ноют на еду не хватает, а вы тутвсеврете
А ви не припускаєте, що все це різні люди?
Потребую апгрейду• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Але ви вперто того не хочете бачити.
У вас вся біда в ’високих податках’.
Але ви вперто того не хочете бачити.
У вас вся біда в ’високих податках’.
А ви нормальна? Людина сплачує... А ми про людину, чи про бізнес,якому на ту людину ще грошей заробити і з прибутку виділити, так як зарплату не можна списати на витрати (на відміну від Франції)? Ідіть з Богом, але туди, куди не посилають. Дістали
У Франції хоч чесно кажуть, що дофіга. Зате у нас прям копійки, але чогось як порахувати, то не зовсім а потім такі грамотні, як ви, ’рахують’ націнки
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви знаєте скільки сплачує підприємець у Франції? То як ви можете порівнювати? Порівнюйте те, що вам по силах : податок на доходи. Хоча вам і це заскладно.
Ви не можете зрозуміти, що податки платять у всьому світі. І платять значно більше за Україну. Але в світі не звикли робити гроші з повітря. А в Україні це норма. Тому і ціни дуті, від балди. Це не ринок, а дикий базар, де один наживається на іншому.
Мафиозная• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Не читайте, що пишуть в незрозумілих рейтингах. Як то кажуть ’не читайте утренних газет’.
Вам брешуть, причому нагло. В Україні податки на зпл НИЖЧІ. Бо раз зняли і все. А за кордоном раз зняли як в Україні (плюс мінус), а раз на рік сказали ще скільки треба заплатить податку із зпл. Роботодавець платить за робітників не менше, ніж в Україні.
ПДВ існує не лише в Україні:) ваш світ ніколи не буде тим самим... У Франції він називається TVA. Акцизи і мита є так само :) До речі, ви не в курсі напевно, що Україна на території ЄС отримала митні преференції (право не платити певні мита), що зразу здешевило українську продукцію на фоні європейської і поставило європейських виробників у невигідні умови)
Знімуть локшину з вух і почитайте щось інше крім рейтингів телемарафону...
Могут сказать доплатить, а могут и вернуть переплаченное. Если двое детей и зарплата не сильно выше минималки то возврат будет процентов примерно около 100)))
Цукрові вишні• 08 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Не розумію тільки, чого люди бояться це визнати. Що не повинно так бути, що з/п не вистачає на їжу. Ну не нормально це!
Ви знаєте, добре, що ту з.пл. платять. Друге питання Ви пишете про аренду і комуналку,де Ви живете?
СамавиховуюКота• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Я тоже
Их реально каждый день переценяют, без шуток.
Я их просто через день беру - и каждый раз по новой цене
Вчера зашла в мясной долго бродила ,искала ,что подешевле . Взяла пачку сосисок 89 грн ,обратила внимание ,что на всех пачках переклеено по несколько ценников ,один поверх другого ,отковырнула ,а 3 апреля эта пачка стоила 88 грн ,а 31 марта 86 грн. За неделю 2 раза переклеели ценник,это кабзда 😥😥
СамавиховуюКота• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
На 500 грн можна купити кіло курячого філе, пару кіл картоплі, капустину, десяток яєць і ще 100 грн зостанеться на фрукти .
А не що попало набрано, типу крабових і майонезу.
Есть одно но ,когда каждый день ешь картошку и капусту,то хочется иногда что-то другое съесть.
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляМафиозная
Правда? Вам видніше, ви ж напевно працюєте у Франції)
П.С. повну маячню написали. Це не Канада, де дійсно є повернення податків.
СамавиховуюКота• 08 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Ціни шалені, але... відверто. Ті у кого зарплати вистачає лише на аренду та комуналку тримають огород, точніше вимушені його тримати, харчуються не для здоров´я, а щоб дібрати добову норму калорій. Насправді якщо не купувати харчове сміття та вкусняшки то бюджетне харчування досить доступне. Ми на 2 дорослих витрачаємо близько 12 тис, але я на цінники особливо не дивлюся, а беру чого душа бажає.
По факту справжнє здорожчання ще попереду. Тож як не крути треба шукати додаткові джерела доходу.
Помним мы эти огороды ,мама горбатилась ,а как урожай собирать ,так его еле собрали ,помню как мама плакала , лук был как кулак,морковку поливала ,носила бутылки с водой ,на поле !! Руки обрывала,пришла там все собрано уже .
Для кого-то горбатилась ,давление под 180 ,а она на поле чешет .
Бросила и перекрестилась
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляГаля-краля
Переезжать, если в вашем городе нет работы. Это же очевидно. Смысл сидеть и ныть?
А куда переезжать, если в миллионнике потолок зарплаты для большинства18-20 тыс, и это на тяжёлой работе. Продавцы 10-12 получают, 14-15 если все время на работе жить. Зарплаты низкие везде, а в Киеве все не поместятся.
Бензопирен• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ви точно в Україні?))
а де соц страх, пенсійний?
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляБензопирен
а де соц страх, пенсійний?
Подивіться власну роздруківку, щоб зрозуміти, що 1800 грн з прикладу то і є ваш соцстрах і пенсійний...
Таке враження, що зібралися люди, які ніколи не працювали, принаймі офіційно, і відповідно ніколи не платили податки із зпл...
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляГаля-краля
Тоже не понимаю, с мужем и маленьким ребенком готовлю из 300 г творога и всем хватает
Вообще-то если нормальная запеканка , муки или манки туда кладется минимум, пару ложек и яйца. То есть с 300 грамм творога выйдет ну пусть 400-420 грамм запеканки. Мужчина и в одиночку этим не наестся. Женщина с маленьким ребенком возможно.
Мафиозная• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Не во Франции. По соседству, южнее, в Испании. Да, первые два года нам возвращали налог. В этом году возврата уже не будет, но и доход вырос
Бензопирен• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
яка роздруківка? Все на карту двома платежами надходить)) Знаю, що раніше сплачувалися з зп якісь відсотки у пенсійний та соц страх, разом здається 1,5.
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Хто вам сказав ту дурню?
Я працювала в Україні і в ЄС. Податки плюс мінус однакові. В ЄС ще додатково раз на рік стягується податок залежно від розміру отриманого доходу. Тобто, якщо отримаєш хоча б середню зпл, то заплатиш податків більше, ніж в Україні. І виплати ’в конверті’ не має, тобто і працівник, і роботодавець платять реальні податки, а не з мінімалки, як часто в Україні.
Так там же здається з мінімалки податки не беруть, чи менше. Не те що в нас, людина місяць працювала за 200 доларів, а з них ще чверть податками заберуть і живи на 150 місяць впроголодь, бо на продукти не вистачає.
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Напишіть яка там мінімальна зарплатня, чи є таке , щоб спеціалістам з вищою освітою платили мінімалку, і скільки податків беруть з найнижчих зарплат.
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Во Франции зарплаты у преподавателей 300 евро? Или вообще у кого-то там есть такая зарплата?
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ви точно в Україні?))
5% военный сбор, от 10к это 500 гривен, а не 150
Тракторні війська• 08 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Если на 4-х людей один работающий с з/п 20 тыс, то конечно ни на что не будет хватать. Жизнь сейчас очень дорогая
А если два работающих по 20 тыс? На все хватит?
Виннипуховна• 08 апреля 2025
Ответ дляБензопирен