Сорока-ворона• 07 апреля 2025

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
А_мій_самий_самий• 08 апреля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Я имела ввиду что это не бабка стоит раком целое лето на огороде, чтобы за копейки продать осенью. Адекватная цена на картошку максимум 15 грн.
’бабка раком стоит’ уважайте чужой труд, откуда вы такая хамка?
Відповів всім• 08 апреля 2025
Ответ дляSometimesDiena
До уплаты налогов
24 000 до уплаты
Средняя зарплата 24 тыс, я вычла налог
Неробименінерви• 08 апреля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не мешайте порошенко-мертветчуковским тролям разгонять голодовку и зраду
от тільки в змаганні телевір-холодильник вперед успішно вирвався останній.. (От ціла тема вже про це.)
А так,звісно, попередник все покрав.
СкрипяСердцем• 08 апреля 2025
Аналогічно, все як у Вас, один в один. Не вистачає катастрофічно коштів, а ще борги за комуналку, мінуса по кредитній карті.
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляSometimesDiena
До уплаты налогов
Станом на квітень 2025 року, середня заробітна плата в Україні становить приблизно 24 389 грн на місяць.

З цієї суми утримуються податки: податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) — 18% та військовий збір — 5%.

Розрахуємо чисту заробітну плату після вирахування податків:
• ПДФО: 24 389 грн × 18% = 4 390,02 грн
• Військовий збір: 24 389 грн × 5% = 1 219,45 грн
• Загальна сума податків: 4 390,02 грн + 1 219,45 грн = 5 609,47 грн
• Чиста заробітна плата: 24 389 грн - 5 609,47 грн = 18 779,53 грн

Таким чином, після вирахування податків працівник отримує приблизно 18 780 грн на місяць.
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
У нас зп не растет с начала войны, это трэш...коммуналка уже 2 раза поднималась, летом планируют еще подорожание...за продукты молчу...Я стараюсь в 10 тыс на 3их уложиться...и это я часто субпродукты типа шеи, печенки, сердечки беру. Никаких авокадо и рыбы и в помине нет. Я икру красную ела на НГ 21 года...сейчас сама охринела если честно)
Какая именно коммуналка поднималась с начала войны?
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур

• ПДФО: 24 389 грн × 18% = 4 390,02 грн

А звідки дані про середню зарплату? Чи не з сайтів пошуку роботи часом? Бо їх статистика не інформативна, там повно об´яв на фронт з зарплатами від 100 тис, або якісь айтішні, то через це й висока середня виходить. А звичайним професіям пропонують 10-15.
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Електрика. Майже вдвічі.
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
В магазин зайдите.
Капуста по 50 грн за кг. Головка в 100 грн выходит. Дешево?
Картошка по 30 грн.
Картошки нажарить на 3х - 60 грн. Прям бесплатно, ага.
2 кг жареной картошки на троих на раз?
Тракторні війська• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
2 кг жареной картошки на троих на раз?
Нет. Посмотрели на 1 картошину и разошлись
Иванка Бур• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Вода, прибудинкова, інтернет
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
2 кг жареной картошки на троих на раз?
Сейчас картошка такая, что пока почистишь, половина в отходы.
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
Да, я давно мониторю сайты, там зарплаты от 25к, много на 35-40, без опыта, без требований, но почему-то все эти вакансии висят и висят.....
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Электроенергия
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Да как хотите)
Явно ж не саму картошку ели. Впихнуть в себя столько еды за раз. Караул!
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
Военные вакансии написано 20-120
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Городину садите?Курей маєте?Заготовки на зиму,консервація?
Да, на балкон огород. Консервация это вообще не полезная еда и не все подростки такое едят
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Да как хотите)
От 2 кг картошки останется максимум 1,5
Аноним_1858• 08 апреля 2025
Так, йде десь 20к. Не вся зп, але хороша її частина. Якщо я писала рік-півтора тому що щоб норм дити, вистачить 50к, то тепер цю суму мінімум на 2х множити
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляКуплю орехи
І як жити без бананів
Кілограм яблук на базарі 35 гривень коштує. Але ж людям обов’язково треба банани, без них - ну просто ніяк!
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля 2025
Ответ дляДуша компанії
У нас така сума на їжу за 2 дор і 2 літ виходила ще півтора-два роки тому.
Постійно в кредитах були.
Виїхали за кордон. Закрили кредит.
Подумайте і Ви над цим.
Жевріти чи жити?
Все могут с мужьями выехать? Подумайте
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Можу на своєму прикладі. Я працювала касиром в банку. Бо після декрету мені потрібно було так щоб в 17 я була вільна. Але замахала мене маленька зарплата в 8 тис. Я перевчилась, і пішла працювати тестувальниками, моя зарплата в перший місяць була 15 тис, що вже в 2 раза більша від тої що була. Зараз моя зарплата 1800 доларів. Не багато, але і не мало. При цьому я постійно вчусь, бо постійно потрібно підвищувати свої скіли аби і зарплата підвищувалась
Тут не люблять таких історій. Про те як людина вчилася, потім з нуля починала працювати, потихеньку рухалася, докладала зусиль і врешті прийшла до рівня доходу, який її влаштовує.

Тут люблять нити як весь світ проти них. Зірки на небі не так стали, тому й сидимо на мінімалку або взагалі з нулем.
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Да,никак.
МУСЯкомарова• 08 апреля 2025
вистачає . ще й лишається
Помаранчова душа• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
От же ж буржуї - банани хотять
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
От же ж буржуї - банани хотять
Ага. Там виявиться, що і селянську картоплю вони не їдять, і яблука фу, риба і свинина місцеві не такі. Їм подавай лососі, хамони і камамбери. А потім: ай-яй-яй, не вистачає 50 тисяч на їжу.
Сунуся в чужі справи• 08 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур

• ПДФО: 24 389 грн × 18% = 4 390,02 грн

В середньому. Тобто хтось набагато більше , хтось набагато менше.
Сунуся в чужі справи• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
Від податкової, до чого тут сайти пошуку роботи ? Це дані по офіційно виплачених зп
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
Електрика. Майже вдвічі.
Давайте відверто. На скільки в гривнях це збільшило витрати саме у Вас?
Помаранчова душа• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Нормально їсти різні продукти
І так - працюючі люди можуть хотіти і могли би мати можливість купити і сири і хамон і манго