Сорока-ворона• 07 апреля 2025

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Тракторні війська• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Да как хотите)
Явно ж не саму картошку ели. Впихнуть в себя столько еды за раз. Караул!
Да ну не впихивайте. Дышите глубже для насыщения крови кислородом- так меньше жрать хочется. Можете ещё пораньше спать ложиться.
Это я вам так, приблизительно набросала тезисы для работы в дальнейшем...

Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Нормально їсти різні продукти
І так - працюючі люди можуть хотіти і могли би мати можливість купити і сири і хамон і манго
Абсолютно нормально їсти різне. Тільки чого тоді нити про високі ціни на ті продукти, які у всі часи були дорогими і були недоступними більшості?
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
В середньому. Тобто хтось набагато більше , хтось набагато менше.
Навіть не так, в одного 200 тис , а в дев´яти 10 тисяч, середня 21 тисяча.
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
А Вы еще больше запихивайте в себя, чтобы и вдохнуть уже не моглось.
Тракторні війська• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Что было недоступно большинству? Капуста и картошка? Они всегда были самыми дешёвыми продуктами.
А сейчас головка капусты 100 грн относительно минимальной зп в 6000 - как? Нормально?
Помаранчова душа• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
В жодній нормальній країні двом працюючим людям продукти не дорогі
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Давайте відверто. На скільки в гривнях це збільшило витрати саме у Вас?
Кілька сотень як мінімум, і в цей час і ціни на продукти ростуть постійно, а зарплата чотири роки та й сама. То ті кілька сотень людина могла хоч кіло м´яса купити і яєць, а тепер за електрику заплати й сиди на пустих.
макаронах і картоплі.
Ненормально при великому підвищенні цін на все роками не підвищувати прожитковий мінімум і зарплати.

Неробименінерви• 08 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Зараз виглядає так, що більшість народу в рабстві.
Бо коли зарплати вистачає лише на їжу, то, виходить, що людина працює за їжу - а це і є рабство.
а тоді, під вибори, - хто очереднийраз пообіцяє --’’віднять і поділити’ тоді в усіх зарплата буде по 4 т єнотів’, то за того голодний народ і проголосує.
---

навіть не потрібно буде вбухувати кучу грошей в проекти, як минулого разу.
Мао_Мяо• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Ага. Там виявиться, що і селянську картоплю вони не їдять, і яблука фу, риба і свинина місцеві не такі. Їм подавай лососі, хамони і камамбери. А потім: ай-яй-яй, не вистачає 50 тисяч на їжу.
двом працюючим людям продукти не мають бути проблемою. Ми дійшли знову до того, що якась звичайна їжа стає недоступною. Знову супчики та економія.
Ще рік такого життя, і Путіна не треба
Мао_Мяо• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
макаронах і картоплі.
плюс закриті кордони для чоловіків, тобто за заробітки не виїдеш. Зараз скажуть про військо. Шановні, з такими темпами падіння економіки, як в нас зараз, до кінця року не буде чим платити зп тим самим військовим. Бо закордон вже не врятує, там також буде економічна жопа
Синиця у спідниці• 08 апреля 2025
Ответ дляMacOS-ница
а потом вам будет лет 47-50 и вы станете никому не нужны. Ах да, вы сейчас расскажете, что вы самый классный специалист и вас ждут на любой работе
Зато на онлифенс можно пойти работать в любом возрасте,вон знакомая в 56 там зарегистрировалась.
Нехай щастить• 08 апреля 2025
А я, а я , вже 10 Рошенів купила
15 новостроєк в Кийові і вже на акції Маска заглядаю
От, тільки виберусь з затору на парковці і тримайте мене семеро
Неробименінерви• 08 апреля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Согласна, что цены выросли прилично, но не на столько чтоб с того выбор между качеством и дешевизной. Несмотря на то, что до войны жили в своей квартире, а сейчас на сьемной, уровень жизни не понизился. Работаем оба на самых обычных профессиях, я бухгалтер 30 тыс зп, он занимается поверкой счетчиков, 40 тыс зп, сдаем две квартиры в Харькове, 9 тыс, и проценты с депозитов 3 тыс, итого 82 тыс, за аренду с коммунальными платим 13 тыс, остально на жизнь
а що за фірма, де ’за поверкой счетчиков, 40 тыс зп’ так платять?
цікаво.
Меряю от 0• 08 апреля 2025
фух, дочитала
Синиця у спідниці• 08 апреля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
У мене вже ні на що не вистачає...Страшно подумати,що буде далі...
Зарплаты поднимут
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Зарплаты поднимут
На 25 рік зарплати заморожені офіційно, ніхто їх підіймати не збирається, на відміну від цін.
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
На капусту всегда хватало, а сейчас уже страшно смотреть
А кабачковая икра? От 80 гривен самая паршиаая!
ЖонДуан• 08 апреля 2025
Ответ дляНехай щастить
А я, а я , вже 10 Рошенів купила
Ви що???
Не беріть акції Маска! Вони падають в ціні кожен день. Скоро безкоштовно роздавати будуть
Синиця у спідниці• 08 апреля 2025
Ответ дляДобротная
100% До війни в мене був налагоджений бізнес, купили квартиру в бізнес класі, зробили сучасний ремонт. Думала, ну всьо, спіймала Бога за бороду. А потім оп, наймана працівниця, дякувати хоч зп нормальна. Але вже за 40, і хто зна скільки буду на плаву.
Так а почему вы перестали заниматься бизнесом если все было налажено ?

Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Вчера в Новусе уже видела половинки капусты, как арбузы
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Чатером, а не моделью. Я тоже думаю, но там работа 8 часов 6/1
сама себе прекрасная• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
из головки капусты за 100грн можно 2 борща сварить по 4л и две сковороды натушить
Нарисуй свое счастье• 08 апреля 2025
Ответ дляМеряю от 0
фух, дочитала
Не могу уже второй день, что там?
Можете кратко пересказать?
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
У вас борщ из капусты и воды?
Нарисуй свое счастье• 08 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Зарплаты поднимут
Не поднимут. А цены на 30% поднимут до конца года
Ванна Тазиковна• 08 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Раз уж Вы решили привязываться к минималке, то для людей с минимальной зарплатой всегда были недоступны дорогие мясо, сыры, рыба, фрукты.
Килограмм капусты сейчас стоит 50 грн, картошки - 30. Минимальная зарплата у всех?
Вы как-то своеобразно жонглируете ценами и зарплатами.
Тримбулька• 08 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
В нас уже давно в невеличких маркетах так і продають, половинки і четвертинки капусти.
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ дляТримбулька
И на морковку в Варусе цена уже стоит за 100 грамм, даже я чуть не повелась, а что говорить о подслеповатих старичках. Муж недавно начал нагребать апельсины по 17гривен, я его еле отогнала, он не поверил, что это 170 за кило
сама себе прекрасная• 08 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
У вас борщ из капусты и воды?
к чему ваш сарказм, боже
вкусный борщ получается даже постный с фасолью, и полезнее, чем сваренный на свиных костях
Тоскующая• 08 апреля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
к чему ваш сарказм, боже
Так вы ж только капусту считаете. Цену на фасоль, томат, картошку, морковь, лук видели? А сметана? Или она тоже лишняя?