13чудоСВЕТА• 07 апреля в 22:57

Не можу знайти собі другу половинку. Що робити?

Всі навкруги парочки або одружені. Я одна
Мюллерная• 07 апреля в 22:58
Искать, СЗ в помощь
вкрации• 07 апреля в 22:58
Придётся стать целой.
И кто-то обязательно прицепится. Люди тянуться к силе и уверенности.
оксюморон• 07 апреля в 22:59
Зачем она вам, одному тоже неплохо.
Лапка• 07 апреля в 23:00
Ответ дляоксюморон
Зачем она вам, одному тоже неплохо.
Та може автору вже 60-+.Вже і одному якось важко
ВундерКИНГ• 07 апреля в 23:00
Зазвичай, свою людину зустрічають тоді, коли відпускають ситуацію. Потрібно не зациклюватись, переключитись на себе, зайняти себе чимось корисним.
АяВсёЗнаю• 07 апреля в 23:01
Ответ дляВундерКИНГ
Я вже так вісім років чекаю
І відпускаю , і роблю щось , а толку
Заставляличка• 07 апреля в 23:02
Шукати
оксюморон• 07 апреля в 23:03
Ответ дляЛапка
Та нормально. Никто не раздражает.
ВундерКИНГ• 07 апреля в 23:03
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я вже так вісім років чекаю
І відпускаю , і роблю щось , а толку
Якби по справжньому відпустили, то тему не створювали б. Коли людина відпускає, вона змиряється з тим, що в неї нікого не має, і їй стає все-одно. Буду все життя одна - добре, зустріну свою людину - теж добре.
оксюморон• 07 апреля в 23:03
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я вже так вісім років чекаю
І відпускаю , і роблю щось , а толку
Бо вам не треба та пара
Є такі люди, які повинні все життя жити без пари.
АяВсёЗнаю• 07 апреля в 23:05
Ответ дляВундерКИНГ
Яку тему? Я не створювала, ви про що?
АяВсёЗнаю• 07 апреля в 23:06
Ответ дляоксюморон
Бо вам не треба та пара
Ну з чого ви взяли що не треба? Не треба пара і треба але немає пари це ж різне
ВундерКИНГ• 07 апреля в 23:06
Ответ дляАяВсёЗнаю
Яку тему? Я не створювала, ви про що?
А, перепрошую, не побачила, що ви не автор.
Вподобайден• 07 апреля в 23:12
Який ваш вік, автор?
Чи були до цього якісь стосунки, може були одружені? Розкажіть більш подробно про себе щоб дати більш прицільні поради
Смайликівна• 07 апреля в 23:13
Працюйте над собою і продовжуйте пошуки.
Неместная Я• 07 апреля в 23:58
Знайома ситуація, а зараз особливо важкі часи щоб знайти другу половинку, особливо 25+
оксюморон• 08 апреля в 04:22
Ответ дляАяВсёЗнаю
Колись я теж сильно хотіла заміж, а на горизонті були явно не найкращі кандидати, і тут один прибився. Довго мене переконували, що мені не треба такий чоловік, що буде інший, треба почекати, але, я ж чекати не можу, для мене той накращий. Закінчилось тим, що він зруйнував моє життя, кар´єру, лишив мене всього, всі йому ще й стадом допомагають мене добити і тепер у мене взагалі до чоловіків відраза.
r25-1• 08 апреля в 11:00
Ответ дляоксюморон
ото история. сделайте тему.
Kapitoshka7• 09 апреля в 06:03
Ответ дляr25-1
ото история. сделайте тему.
Для чого? Що у мене відраза до них? Це індивідуально. Буває.
r25-1• 09 апреля в 10:29
Ответ дляKapitoshka7
ну минимум это просто даже полезно вам, иногда когда человек пишет вручную, то как бы избавляется от негатива.
А для остальных -как случай, как бывает