Света С Приветом• 10 сентября 2025
Як побудувати стосунки, коли ти сам з дитиною
Дитині 6 років, весь цей час я сама. Дуже хочеться стосунків, романтики, сім´ї, набридло все самій. Почала знайомитися на сайті знайомств, були хороші варіанти, але всі в основному пропадають, коли я кажу, що не маю з ким лишити дитину, тому не можу піти в ресторан, ще кудись. Як знайомитися, коли нема кому допомогти з дитиною? Знайома залишала дитину 7 років саму вдома спати, і йшла на побачення, я так не можу. Чи це вирок, бути самій. Хто був в такій ситуації?
Оскорбляю всячески• 10 сентября 2025
У меня няня была на такие случаи. А зачем вы на сайте , если не знаете с кем оставить ребенка, странно как-то
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Ну няня
Не витягну матеріально, ми не в Україні, я ледве витягую на прожиття. Перші зустрічі просила знайомих посидіти. Але це ж раз, два, більше ніхто не буде сидіти
12 галюцинаций• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Такую же маму ищите и друг друга страхуйте
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Подруга знайшла так чоловіка, він відразу запрошував на побачення її з дитиною. Але то один на мільйон. Я так розумію, що шансів у мене 0.
Оскорбляю всячески• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Я тоже не в Украине. Нашла нашу девочку студентку, брала немного
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Нажаль нема, всі з парами.
12 галюцинаций• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Нажаль нема, всі з парами.
Ну тогда вам наверное ничего не подойдет
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
А вам оно прям так сильно надо?
Хотілось би. Дуже важко одній. Навіть скучно, не поговорити ні з ким толком, ні підтримки. Подруги всі з чоловіками, у всіх свої проблеми.
Оскорбляю всячески• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Ну мне тоже предлагал один, ну на каждое свидание брать ребенка, ну не знаю. Я вообще знакомила ребенка тогда, когда поняла, что это мое и что будем жить вместе
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я вже і сама розумію, що діло труба. Мабуть тема так, поговорити ((
ничевока• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Ну значить шукайте і ви поки не набридне. А які ще варіанти?
12 галюцинаций• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Да, это уже капец
ничевока• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
якщо скучно то переписуйтесь, на сз купа чоловіків переписунів, яким аби поговорити, вони і не планують зустрічатися. Я натрапляла на таких. Ну або познайомтесь із кимось хто далеко живе, в ідеалі закордоном.
Оскорбляю всячески• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Автор, не раскисать. Я хоть и ходила на свидания с сайта знакомств. Но с мужем познакомилась случайно на улице вообще. Это я к тому не уйдет Ваша судьба от Вас
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Це як виграти в лотерею)
Оскорбляю всячески• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Це як виграти в лотерею)
Выиграете, тогда, когда не буде вообще этого ждать. Так обычно в жизни бывает)
Мушля з Криму• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Нажаль нема, всі з парами.
Ищите и найдёте. Можете предложить небольшую оплату студентам нашим, как выше писали.
После шести ни-ни• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Интересно как могут происходить свидания с ребенком 6лет? Меня так один ухажер приглашал на свидание в парк, на нем была 5 летняя дочка. Спасибо я знаю что такое 5 летний ребенок, это не ко мне.
Я не вижу вариантов кроме как искать того кто может посидеть с ребенком.
Моей дочке сейчас 13 и то это проблема если мне хочется уйти с ночевкой. Благо есть у кого ей переночевать. И то это же не каждую неделю. Короче да это боль.
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Мені 43(((
Ms. Скромность• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Так у вас уже и свидания были, что вы прибедняетесь? Найдите няню почасовую среди украинок же. Ради свиданий ужмитесь)
Оскорбляю всячески• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Мені 43(((
И? Я не намного младше Вас была на момент поиска, 40 было
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляМушля з Криму
Мовний бар´єр, мале село- це з області фантастики
Ms. Скромность• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Це як виграти в лотерею)
С таким подходом лучше сходите в книжный и купите романтический роман. Так уютненько вечером с чайком почитать книжку)
Ms. Скромность• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Мені 43(((
И что? Чем дальше, тем очевиднее что вам оно не надо) Идите закупитесь книжечками, чайком и вкусняшками)
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Так і буде ))
Фокус-Покус• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Свидание с ребенком- ну очень стрёмный вариант. Нельзя знакомить детей с малознакомыми вам людьми
Дети воспринимают их как безопасных,а это совершенно не так
Милота• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
А с мужчиной вы уверены будет лучше ?
Света С Приветом
• 10 сентября 2025
Ответ дляМилота
А с мужчиной вы уверены будет лучше ?
Вдвох завжди легше і веселіше, чи самій