Оцененная• 08 апреля в 07:17

Дівчата, хто з вас звертався до матушки Аліпії

Поділіться будь-ласка, чи допомогла вона вам? Відразу всім дякую 💐
Снегурочко• 08 апреля в 07:18
БоХатая• 08 апреля в 07:19
Одразу
Котя_люлю• 08 апреля в 07:20
Їздили, нічого. Шукайте професійних спеціалістів
Кумася• 08 апреля в 07:21
Это реклама очередной аферистки?
автор Оцененная • 08 апреля в 07:21
Ответ дляКотя_люлю
Ви знайшли для себе?
Котя_люлю• 08 апреля в 07:23
Ответ дляОцененная
Ви знайшли для себе?
Так. Попередньо так. Але в мене є мрія вивезти сина в Ізраїль. Там одна з найкращих медицин у світі. Поки не маю стільки грошей. За два роки хоч діагноз встановили
автор Оцененная • 08 апреля в 07:24
Ответ дляКотя_люлю
Це ви мабуть про медиків кажете?(що знайшли)? Я правильно зрозуміла?
Котя_люлю• 08 апреля в 07:25
Ответ дляОцененная
Да я про лікування. Зазвичай з подібними проблемами шукають хоч якийсь вихід.
Колгоспниця• 08 апреля в 07:27
Помогает всегда. Молитесь, матушка Алипия милостивая
Котя_люлю• 08 апреля в 07:28
Ответ дляКолгоспниця
Краще Богу молитись. Людям не моляться. Не сотворіть собі кумира.
автор Оцененная • 08 апреля в 07:28
Ответ дляКолгоспниця
Хочу якось поїхати
Бо як же звертатися, як не була там ще жодного разу… дуже хочу
Котя_люлю• 08 апреля в 07:31
Ответ дляОцененная
Хочу якось поїхати
Хочеться поїдьте але я вам раджу проблему вирішувати конструктивно. Робіть те що можете робити, розбивайте на частини, збирайте інформацію, якщо треба і вивчайте. Ви собі найкращий порадник, рятівник і друг.
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 07:32
Будьте обережні з проханнями. Вона допомагає. Сама зверталася.
Колись співробітниця розповідала про неї. Сама вона була без чоловіка і прийшла просити багатого чоловіка. Зустріла вона багатого, але жадібний дуже був
автор Оцененная • 08 апреля в 07:34
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А вам допомогла вона?
Два-три тижні і фсьо• 08 апреля в 07:37
Ответ дляОцененная
А вам допомогла вона?
Мені так. Я вагітна була і просила, щоб дитина здорова народилася.
Я всю вагітність на нервах, але допомогла доносити і родила здорову дівчинку

Одна знайома ходила до неї, в неї опухоль в груді знайшли - вона просила, мазала маслами і лікарі руки розвели - все зникло
автор Оцененная • 08 апреля в 07:38
Ответ дляДва-три тижні і фсьо

Ось що значить віра і жага до життя👍
З бісиками• 08 апреля в 07:40
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3695109
Муркошечка• 08 апреля в 07:41
Ответ дляОцененная
Якщо вам не медики, то питання в чоловіку? Зазвичай ці дві категорії ’по бабкам’ ходять
Донька подруги• 08 апреля в 08:06
Так, врятувала життя.
Сладко-соленая• 08 апреля в 08:07
Ответ дляКолгоспниця
Тільки чому її могилка біля чоловічого монастиря, так і неясно.
Всюди влазю• 08 апреля в 08:14
Нам теж допомогла! Моліться і просіть,але ви ж знаєте,що не все в житті так як нам хочеться,можливо,вам треба пройти цей шлях
17bob• 08 апреля в 08:17
Ответ дляОцененная
Хочу якось поїхати
Каждый месяц 30 числа, поминальный день.
автор Оцененная • 08 апреля в 08:18
Ответ для17bob
Дякую!!! Я десь читала про це. Але я з дитиною поїду і хочеться поменше народу щоб було … ну ви розумієте
автор Оцененная • 08 апреля в 08:20
Ответ дляВсюди влазю
Звичайно !!! Але коли роками чекаєш, вже віриш що це мій шлях в т.д., а тоді думаєш чому так… вірю що буде все добре, а от коли …
Тут как тут• 08 апреля в 08:32
Ответ дляКумася
Это реклама очередной аферистки?
Хоч би прочитали , перш ніж таке писати 🤔
Тут как тут• 08 апреля в 08:34
Ответ дляМуркошечка
Вам не соромно ?ви хоч би прочитали ,хто це ! Отак в одному коментарі розказали все про себе -бабки , чоловіки
Муркошечка• 08 апреля в 08:43
Ответ дляТут как тут
Ні, не соромно.
’По бабкам’ я спеціально в лапки взяла, це умовно. Можно і по церквах і куди завгодно. Суть у тому, що це люди кидаються у містику і магію від відчаю, коли не знають, що робити у ситуації, яка життєво важлива, але не піддається контролю. І це в основному або невиліковна хвороба, або чоловік
Крию матом страшно• 08 апреля в 08:47
Ответ дляКотя_люлю
а какой диагноз?
Вот Она Я• 08 апреля в 09:22
Я застала ещё то время,когда помощница матушки Алипии была в монастыре и рассказывала о ней.
Можно верить,можно не верить,но зачем многим простым смертным рассказывать,что прошения к Алипии им помогли?Значит молитва Алипии к Богу помогает людям.
автор Оцененная • 08 апреля в 09:27
Ответ дляВот Она Я
Отож
Не просто так же люди йдуть із вдячністю