Инста_Богиня• Изменено 08 апреля 2025
Глибоке бікіні - як не соромитись на лазерній епіляції?
Перший раз
Треба голитися під 0 перед візитом? Чи за декілька днів щоб була щетина?
Дека мовео лазер
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 апреля 2025
любите боль что ли там.. в глубинах космоса.. легкие удары током))
Инста_Богиня
• 08 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Господи, что там стесняться? Мастер там видел перевидел уже
Це так
Але все рівно важко наважитись
Инста_Богиня
• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
Как подготовиться вы должны узнать по телефону у администратора
Дякую
Запитаю
Всміхайлик• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
Не, туда просто не ходит
Я помню в 7 классе был медосмотр в школе, было стыдно лифчик снимать. Что-то похожее. ))
Вам телефонограмма• 08 апреля 2025
Девочки, меня тоже интересует тема. Не стесняюсь. Просто расскажите как это происходит.
Больно? Как часто и много нужно процедур?
После процедуры есть какие-то ограничения?
Заранее спасибо ❤
А ось і я• 08 апреля 2025
я ходил два раза на мужское бикини , стыд стыдобища ужас ) оссобенно когда эрекция началась ,хотелось сквозь землю провалится
Швидкоруч• 08 апреля 2025
Купила професійний апарат електро епіляції і роблю сама вдома.
З плюсів: значна економія, в будь-який час, коли мені зручно (хоч 15хв, хоч 3 години підряд), ні перед ким не соромно.
З мінусів не завжди можна вигнутися потрібним чином)))
Ответ дляВам телефонограмма
Заранее спасибо ❤
Я делала в 4х салонах. 2 из них не в Украине. Иногда ооооочень больно, прям лобок сверху до звёздочек в глазах. А в другом салоне ни намёка на какие-то ощущения. Эффект был и там и там. От чего зависит не поняла.
Ответ дляШвидкоруч
Ого, вы интимные зоны им обрабатываете? Это точно, вы гимнастка:))))
Швидкоруч• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
Бікіні минулого разу лише почала, щоб спробувати, чи вийде. Тепер кд почалися, поки відклала.
Вам телефонограмма• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
А после процедуры тоже болело?
Можно ли попросить обезболить как-то?
Ответ дляВам телефонограмма
А после процедуры тоже болело?
Можно ли попросить обезболить как-то?
Болит 1 секунду, в моменте. Потом все ок. Да, можно обезболить, и приходила в новый салон, говорю, в прошлом было больно. Надо обезболить. Они говорит - начнём без, если что, добавим. И выходило так, что и без обезбола не больно было. Не знаю почему. Аппараты разные, мощность другую ставят...не знаю🤷🏼♀️
Швидкоруч• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
Лазери різні
Вам телефонограмма• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
Спасибо Вам за то, что поделились ❤
А после есть ограничение? Кроме как не быть на солнце без трусов)))
Ответ дляВам телефонограмма
Спасибо Вам за то, что поделились ❤
Мне говорили, что может быть лёгкое покраснение и ощущение тепла. У меня не было. Не тереть мочалкой, не использовать лосьоны и протирачки разные там. Других ограничений не помню.
Швидкоруч• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
А эффект был тот же самый
Ні. Я багато спробувала за довгий час. Коли приходиш до нового салону з приємною ціною (999грн все тіло, після 700-800грн за ноги), розумієш, що відчуття інші. Почала дізнаватися, що є різні апарати, різні лазери, з насадками та іншими примочками. Але в салонах не завжди про це говорять, поки не починаю розпитувати.
Коротше, мені був найефективніший, коли справді боліло. Фолікул має тупо згоріти в середині шкіри, а це не може бути не боляче. Коли процедури проходили ’лагідно’, воно теж все випадало, але відростало все на тому ж місці, як після звичайного епілятора.
Загалом, від лазеру я отримала хороший результат, але є залишки, які швидко відростають. Шкода грошей на таку маленьку кількість волосся і з ніяким результатом. Тому тепер добиваю електро (видаляється кожен окремий волосок)
Ответ дляШвидкоруч
У меня русле, тонкие волосы, видимо поэтому брал любой. Мне больнее всего было в Люменисе. Там курс прошла. И только сверху, на лобке. Прям как кипятком поливал кто-то. В других ждала боли, но не было
Манкоголік• 08 апреля 2025
Хожу на глибоке бікіні на шугаринг ,все чистенько ,гладенько ,можливо перший раз було ніяково,а потім все ок.Головне результат.І я помітила волосся меньше росте зазар хожу раз в 1,5 місяця .Ціна питання 300 грн
Швидкоруч• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
Теоретично, чим темніше волосся, тим ефективніший лазер, бо він реагує на меланін. Тобто, чим більше меланіну у волосині (темніша і товща).
Тому не радять засмагати перед процедурою, щоб меланін в шкірі не перетягував частину лазеру на себе.
Вам телефонограмма• 08 апреля 2025
Ответ дляМerida
И у меня тонкие светлые
Вам телефонограмма• 08 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Подскажите, а цена 1200 за бикини+подмышки нормальная?