Ju_Lie• 08 апреля в 13:37

Садочок № 160 (Ахматової вул., 11). Відгуки і зарахування (довідка медична)

Шукаю відгуки про садок. А ще краще мам , хто планує діток "здавати" саме в цей садочок. І питання щодо медичної довідки? Чи довідок ? Хто вже подавав документи. Дякую заздалегідь за участь у обговоренні:)
Непогодка• 08 апреля в 14:38
Привіт, сусідка
автор Ju_Lie • 08 апреля в 14:40
Ответ дляНепогодка
Привіт, сусідка
Доброго дня :) то шо теж в садок 160? чи просто сусіди?)
Непогодка• 08 апреля в 14:42
Ответ дляJu_Lie
Ні ні, мої вже самі скоро народжувати почнуть
Я лише привітатися зайшла, бачу числа знайомі) Я через пару будинків від вас.
автор Ju_Lie • 08 апреля в 14:44
Ответ дляНепогодка
клаааас!) приємно !) дякую!