месяцкие• 08 апреля 2025

Какой у вас опыт, стоит ли делать кератиновое восстановление волос?

Действительно ли оно спасает от сухости и пушистости или эффект кратковременный?
Сон і дрімота• 08 апреля 2025
мой блонд отвалился
Дайте вподобайок• 08 апреля 2025
Кератин через півроку змивається.
Херсон це Україна• 08 апреля 2025
Ні
Ленне-Рейма• 08 апреля 2025
У меня стал волос сильно жирнится после второй процедуры
ТочноБудет• 08 апреля 2025
Ні, не варто, ефект як від маски під рушник, в усякому разі для мене
Б´ю байдики• 08 апреля 2025
Тут багато факторів, який у вас початковий стан волосся, вище пишуть, що блонд відвалився, впевнена, що не можна було робити гарячу процедуру, рідко коли волосся блондинок в гарному стані, чз висвітлення зазвичай багато дефіцитів. Можна працювати чз холодне відновлення, абк чз протектор. Я собі роблю і розумію, що відповідальність , догляд на мені. Головне, щоб майстер був адекватний)
Від пухнастості спасе, сухість потрібно пропрацювати. Так, півроку приблизно ефект, але мені подобається і далі, не користуюсь випрямлячем) а до цього кожного дня)
Чудо в декрете• 08 апреля 2025
ой нет. лучше в хороший уход вложитесь
КоКоКоКоКоКо...• 08 апреля 2025
Слово відновлення там лишнє, воно ніякого відношення до процедури немає і його пишуть лише задля заманухи клієнтів
Железобетон• 09 апреля 2025
Купіть oway серію для розгладження
Шампунь, кондиціонер, флюїд і масло регенеруюче з іншої серії
Дорого, але кожної гривні варте
Після кератину/біксі, ним лікую волосся та підтримую той самий ефект
І звісно сушіння волосся слоями тільки теплим повітрям
Заюшка_хозяюшка• 09 апреля 2025
Кератин это не про востановление, это про приведение непослушных волос в нормальный вид. Делаю раз в год, уже лет 5, но у меня очень густые и пушистые волосы