Цветов Мне срочно• 09 апреля в 01:06

Син витрачає гроші на комп. ігри

Добрий вечір! Моєму синові виповнилося 14 років, і він отримав паспорт. Також він замінив свою дитячу банківську картку на дорослу. Під час прибирання в його кімнаті я помітила, що з його скарбнички зникла значна частина грошей (близько 5-6 тисяч гривень). Коли він повернувся додому і пішов вечеряти, я вирішила перевірити транзакції за його карткою. Виявилося, що він поповнив карту на 1500 гривень, а потім витратив 800 гривень на покупки в Epic Games Store і ще 300 гривень на внутрішньоігрові покупки. Схоже, він купував ігри або щось усередині них. Як мені пояснити йому, що витрачати багато грошей на ігри не дуже фінансово грамотно?
Підмітайло• 09 апреля в 01:06
Шо, знову? Вже ж було
автор Цветов Мне срочно • 09 апреля в 01:08
Ответ дляПідмітайло
Шо, знову? Вже ж було
емммм. Не пам´ятаю.
Весела моль• 09 апреля в 01:08
Боже… дайте ребенку порадоваться, детство короткое. Тем более он свои использовал, а не украл и не требовал с вас
Гитта Ягг• 09 апреля в 01:09
Это уже было. Деньги его, ему подарили, так кажется? Тратит как хочет. Вы при чем тут?
Баррикадница• 09 апреля в 01:10
Щось не сходиться все до купи😂😂😂. Не видумуйте 😂
автор Цветов Мне срочно • 09 апреля в 01:10
Ответ дляБаррикадница
Що?
Підмітайло• 09 апреля в 01:13
Ответ дляЦветов Мне срочно
Що?
Як ви перевірили його транзакції?
Баррикадница• 09 апреля в 01:13
Як Ви перевірили його дорослу картку? Знаєте пароль від телефону? Банкінгу? Можна перевірити лише дитячу картку, яка була Вами відкрита на його ім´я.
Підмітайло• 09 апреля в 01:15
Ответ дляБаррикадница
👍 А дитячу і перевіряти не треба, тому що повідомлення про дитячі транзакції і так приходять на телефон відразу
Баррикадница• 09 апреля в 01:16
Ответ дляПідмітайло
Мені не приходять)) мабуть щось у налаштуваннях не те в мене)). Просто дивлюся у додатку
В гости звали?• 09 апреля в 01:18
Нп брешіть, ваш син не міг оформити дорослу карту у 14 років. Ця карта називажться юніорська і оформлюють її батьки. Без батьків цю карту не оформлють, і батьки мають доступ до інформації.
ДА да да• 09 апреля в 01:18
Ответ дляПідмітайло
Шо, знову? Вже ж було
Тут всі теми ходять по колу
ДА да да• 09 апреля в 01:19
Ответ дляВ гости звали?
Автор звісно троляка, але згідно з Цивільним кодексом неповнолітня особа має право відкривати власні банківські рахунки
автор Цветов Мне срочно • 09 апреля в 01:21
Ответ дляДА да да
Монобанк можно
автор Цветов Мне срочно • 09 апреля в 01:22
Ответ дляБаррикадница
У него всюди один і той же пароль. (якщо чесно, то небезпечно так робити)
Злюка бобер• 09 апреля в 01:26
Мой тоже играет в эту игру денег не даю, покупает за то что заработал в игре ... Там пол класса в нее играют
автор Цветов Мне срочно • 09 апреля в 01:30
Ответ дляЗлюка бобер
Не знаете название?
Прибираю щодня• 09 апреля в 01:33
Ответ дляВ гости звали?
З 14 років, якщо вже отриманий паспорт та податковий код - банки відкривають окрему платіжну картку. Тільки на неї не пропонують ніяких кредити.
В гости звали?• 09 апреля в 01:41
Ответ дляПрибираю щодня
Юніорську, через батьків. Самостійно в 14 років не відкриють.
Злюка бобер• 09 апреля в 01:46
Ответ дляЦветов Мне срочно
Не знаете название?
То что вы написали, я такое не хочу запоминать, знаю что за хрень
Прибираю щодня• 09 апреля в 01:47
Ответ дляВ гости звали?
З чого ви взяли?
З 14 років Державою дозволено самостійно без батьків відкривати платіжну карту.
Зараз не полінуюсь пошукати про це в і-неті.
Прибираю щодня• 09 апреля в 01:51
Ответ дляВ гости звали?
Тумба-юмба• 09 апреля в 02:13
Ответ дляЦветов Мне срочно
Не знаете название?
Fortnite
Чорт і Шо• 09 апреля в 03:20
Ответ дляГитта Ягг
При том что детей как бы надо бы учить финансовой грамотности
Оце так цабе• 09 апреля в 06:05
Ответ дляЧорт і Шо
Що таке фінансова грамотність? Накопичувати гроші незрозуміло для чого і забити на свої задоволення?
дякую аж підскакую• 09 апреля в 10:20
К вам больше вопросов, чем к сыну.
Почему вы полезли к его деньгам? Почему вы нарушаете его личные границы? Почему он не должен тратить свои карманные деньги на то, что хочет? Почему вы считаете, что можете распоряжаться его деньгами?
дякую аж підскакую• 09 апреля в 10:22
Ответ дляЧорт і Шо
А что такое финансовая грамотность?
Потому что для большинства родителей это не тратить деньги на удовольствие, одни сплошные запреты.
В гости звали?• 09 апреля в 11:01
Ответ дляПрибираю щодня
фото
Ну сходіть до банку спитайте, або хоч подзвоніть. Я вам пишу, те що ми особисто дізнавались у банку. Моно і приват сказали, що відкривать рахунок але через батьків. Тобто якщо дитина сама прийде до банку, їй нічого не відкриють. Впевнена, що і інші банки також. Бо хто буде відповідати, якщо через ці рахунки почнуть ’ганяти’ Великі суми?