Злюка-закусюка• 02 марта в 22:06

Син не оплатив товар

Сьогодні виникла така неприємна ситуація в мене , зайшли з сином в аврору я взяла товар оплатила на касі самообслуговування ідемо на вихід тут ввічливо підходить продавець і каже з вами хоче поспілкуватися наша безпека дає телефон сину йому кажуть що тиждень тому він купував товар в іншому їхньому магазині брав два однакові один оплатив а інший поклав у пакет і не оплатив. Син говорить що сканував один товар і додав на екрані ще один . Нам в цьому му ж телефоні показали відео і фото екрану дійсно оплата була тільки за один товар і там вже не ясно чи він не нажав ще один чи якийсь глюк . Винен треба перевіряти те що оплачуєш та скануєш , Ми звісно оплатили і продавець нас заспокоювала що можливо дійсно не додивився . Але було дійсно не приємно син божиться що випадково тим паче що купував миючий засіб який я попросила купити і розраховувався моєю картою. Я також не перевірила чек. Тепер каже не буду туди ходити бо моє лице в чорному списку я вже його і заспокоюю що не переживай перевіряй все на майбутнє і що це виявили мабуть не по фото обличчя а по карті за якою розраховувались. Сума 45 грн та всеодно не приємно сину 17 років і ніколи не було з ним ніяких неприємностей. Можливо хтось знає чи дійсно його фото тепер у них в чорному списку і дійсно будуть за ним слідкувати бо і вправду більше ходити туди не буде. Одразу пишу що не захищаю його але так як такого ніколи не було списую на його неуважність.
Атятя_тётя• 02 марта в 22:08
Охрана Авроры отслеживает покупателей по всем магазинам??! Тролизмом запахло....
Весела моль• 02 марта в 22:09
Що ви мали перевірити?
Тож картою платив, не бачите історії витрат?
Бяки-козяки• 02 марта в 22:09
Чи не илитарный магаз, та Аврора, шо б я так переживала.
успокойте_Меня• 02 марта в 22:09
Та наплюйте ви на ту Аврору. Ви не захищаєте, а я б захищала. Впевнена, що нафіг йому не треба було красти той засіб.
Бяки-козяки• 02 марта в 22:10
Ответ дляАтятя_тётя
Так на секундочку 45 грывныков. Многие и за меньшую сумму воробья в поле заганяют.
булоТАЙминуло• 02 марта в 22:11
Это что, сб авроры сидит и мониторит камеры по всем Аврорам? Отслеживает какой картой кто рассчитался? И тут же показали видео? Что-то сомневаюсь.
Я инженер, меряю от 1• 02 марта в 22:11
Ответ дляАтятя_тётя
Ещё и по телефону
Черпак_для_фантазий• 02 марта в 22:11
Ответ дляАтятя_тётя
Є зараз така програма. У нас у форі була схожа ситуація.
Весела моль• 02 марта в 22:11
А взагалі дивно. Я просто ’пікаю’ двічі, якщо 2 однакових товари
автор Злюка-закусюка • 02 марта в 22:11
Ответ дляВесела моль
Що ви мали перевірити?
Ну мабуть мала звернути увагу що заплатив менше чим потрібно . Але ж там 45грн і тому я і не помітила бо брав не тільки миюче я і не думала ніякі суми звіряти.
Атятя_тётя• 02 марта в 22:12
Ответ дляБяки-козяки
Та да.... Я прям вижу, как по всем аврорам разослали фото сыначки автора и написали большими буквами ВОР!
булоТАЙминуло• 02 марта в 22:12
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Какая - такая программа?
Сиджу тихенько• 02 марта в 22:13
Моссад рыдает
Атятя_тётя• 02 марта в 22:13
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ага ага. А чего ж у нас в Сильпо и Фоззи нет? Владельцы решили не тратиться?
Бяки-козяки• 02 марта в 22:13
Ответ дляАтятя_тётя
Попрошу- КРАДIЙ, мы ж всё таки в Украине.
Давно без алко• 02 марта в 22:13
Автор, это развод самый настоящий. Вот только вы нас разводите или аврора вас, вопрос в этом
Сиджу тихенько• 02 марта в 22:14
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ещё и по телефону
И уже было видео готовое, хотя покупка была черти когда и в вообще в другом магазине
булоТАЙминуло• 02 марта в 22:14
Ответ дляБяки-козяки
ВІР, а не вор 😀
Сарафанное радио• 02 марта в 22:14
Я теж учудила, і охрана через пару днів мені це повідомила. При розрахункою картою, на різних терміналах, буває потрібно пароль, буває ні. От я неуважна була і поспішала, і тей пароль не набрала і пішла, і товар не оплатився. На відео видно що карту прикладала.
Атятя_тётя• 02 марта в 22:14
Ответ дляБяки-козяки
Вибачаюсь! Була неправа.
Бяки-козяки• 02 марта в 22:14
Ответ дляАтятя_тётя
Фора, Сильпо и Фоззи одна братва. Вы там теперь поаккуратнее, не ровен час и туда уже прогресс дошел.
Володарка мрій• 02 марта в 22:14
Я з подругою зайшла в сільпо , все оплатила картою на касі самообслуговування і пішла. Мене догнала співробітниця, що я не оплатила. При тому, там же просканована моя карта клієнта, моя адреса, бо вони не раз робили доставку і тд. Неуважність, я розмовляла з подругою і тд. В мене поставлено в програмі без чека. Тому чек не чекаю ніколи ) ось так
Хожу далі як ні в чому не бувало. Тепер більш уважна і чомусь чек почало видавати
Черпак_для_фантазий• 02 марта в 22:14
Якась дика мода втрачати клієнта через копійки. Нехай син не ходить, якщо йому не комфортно, не примушуйте. Я от в Аврору не ходжу, якось обходжуся без неї.
А ось і я• 02 марта в 22:14
Прямо не Аврора, а Пентагон. Фейскоетроль😂 придумывайте дальше 😂 завтра девочкам тему покажу, хоть поржем. Работаю в Авроре
Сиджу тихенько• 02 марта в 22:14
Ответ дляБяки-козяки
МошеЙник
булоТАЙминуло• 02 марта в 22:16
Ответ дляА ось і я
Нет никакой супер программы? По распознаванию лиц?
Атятя_тётя• 02 марта в 22:16
Ответ дляСарафанное радио
Фантазер, ты меня называла.. . Это охранники, сидят в подсобке, смотрят на кассы самообслуживания, и прям не видят, шо у вас не прошла оплата??! И молча так вас отпустили? И даже не продумали вариант, шо вы можете не вернуться никогда обратно в этот магазин?
автор Злюка-закусюка • 02 марта в 22:17
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ещё и по телефону
Так в телефоні відео як він сканує товар розраховується складає в пакет і потім показали фото екрану де видно що миючий був оди а не два . Я не знаю як вони потім шукають чи по фото чи по карті якою розраховувались ми були сьогодні вдвох і я розрахувалася тою ж картою . Тому не знаю чи вони його по камерам побачили чи карту в програмі. Сама чесно була шокована . Купував він 21лютого тільки в іншому магазині нашого міста.
Бяки-козяки• 02 марта в 22:17
Ответ длябулоТАЙминуло
Есть, есть. Это сотрудница Авроры нас специально запутывает и присыпает бдительность. Им потом за поимку воров премии дают.
А ось і я• 02 марта в 22:18
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну а вы как думаете?😂 Автор, в каком городе магазин? Можно адрес?