Брехушечка• 09 апреля в 11:16
Чи нормально не хотіти сексу, навіть якщо партнер хоче?
І що тоді робити?
Подтяжка• 09 апреля в 11:18
смотря насколько не хочется, можно просто отказать, можно отмазаться, но бывает и так, что аппетит приходит во время еды)
бифидобактерияЖоржик• 09 апреля в 11:18
Нормально! Но смотря сколько не хотеть, может причина в здоровье?
Кавуся• 09 апреля в 11:20
Ответ дляПодтяжка
У меня только так и бывает)
Фоточки нема• 09 апреля в 11:24
Не тащить полового партнера в свою хату. Тогда никто не ноет, что надо сбить стояк и можно спокойно заниматься любимыми делами
Свідок Перемоги• 09 апреля в 11:27
Ну я такая. Секс не люблю. Раньше не отказывала, сейчас умею отказать и не чувствовать вины
СкумбріяП8• 09 апреля в 11:28
у мене навпаки проблема. я частіше хочу, а мої два останні чоловіки(колишній і теперішній) - рідше.
Поліцейський патруль• 09 апреля в 11:38
Нормально. В шлюбі 16років буває по різному то я йому кажу що не хочу, буває він мені теж ь
Жена сантехника• 09 апреля в 11:59
Сказати, вибач в мене немає настрою, а якщо образиться, то скажіть,))) перед тим як зіграти на інструменті його потрібно налаштувати))), а просто давай бо я вже готовий
На циголках• 09 апреля в 17:36
Я взагалі вважаю, що секс потрібен для зачаття діточок і продовження роду. Тобто вічно хотіти сексу - це теж не норма.
А от масаж, ніжності і ласки - скільки завгодно, якщо чоловік дійсно коханий. І якщо немає на нього образ.
Образи - вони такі, навіть між палко коханими людьми вистроюють стіни. І потім не тільки сексу, взагалі жити не захочеться.
Тому подивіться у себе - чи не закралася обида або якісь сумніви, недовіра партнеру?