Просто звязда• 09 апреля в 14:57
Работаю в сфере обслуживания, и один клиент
Пожелал мне, чтобы в меня попала ракета.
О чем это говорит?
Забобонний фрукт• 09 апреля в 15:01
’ваши речи - вам на плечи’, говорите с язвительной улыбочкой и желаете хорошего дня. и уж точно не вникание в причины, по которым какое-то черноротое чмо такое может вообще кому-то сказать
Видящие_помогите• 09 апреля в 15:01
За хороше обслуговування такого не бажають. Тож, працюйте над собою
Відкушу все що стирчить• 09 апреля в 15:02
Просто підійшов і побажав?
Яка передісторія цього дійства?
Але в жодному разі не підтримую такі побажання
Яка передісторія цього дійства?
Xвостокрутелка• 09 апреля в 15:04
Просто так взял и ляпнул? А если выслушать вторую сторону, окажется что автор совсем не ’душка’
Гидроусилитель руля• 09 апреля в 15:08
Ответ дляВидящие_помогите
тут мало плюнуть в еду ..
Ля-ля-ля• 09 апреля в 15:18
Ой, я вас вмовляю... )))
Працюю, взагалі, суто із скаргами. Так мені регулярно чого тільки не бажають і якою лайкою тільки не висловлюються. А, ще погрожують.
Найепічніше було, коли я з жінкою телефоном спілкуюся і намагаються з´ясувати обставини справи, аби допомогти, а, в цей же час, її чоловік мені лайку написує і погрожує. А жіночка мила і я розумію, що можу їй допомогти. Але, через її чоловіка - не хочу. Врешті, просто попросила її чоловіка приструнити, адже я також людина і також можу піддатися впливу емоцій. І кому тоді гірше буде?
Жінка, доречі, потім, коли, все ж, питання було вирішено, довго за чоловіка вибачилася. А, от, чоловік - ні. Мовчки повидаляв свої повідомлення, типу, так і треба.
Такі люди... Мені легше з контуженими військовими спілкуватися, ніж з таким лайном. А доводиться.
Тумба-юмба• 09 апреля в 15:19
Ответ дляXвостокрутелка
Наверное, колл центр какой-то))
Ниф_ниф• 09 апреля в 15:23
Крім того, що клієнт неадекват нічого.
Я працювала в абонентському відділі, то чого тільки не бажали.
Вчора одне кончене поліцію визвала, бо їй не зробили перерахунок. При цьому їй не відмовили у перерахунку, попросили надати документ, що підтверджує непроживання людини. Підходить фото довідки, яку студент може взяти закордоном. Перерахунок робиться навіть за минулі місяці. Але ні, воно сказало що син з нею не живе і треба на слово вірити.
КокошинЭль• 09 апреля в 15:25
Ответ дляВидящие_помогите
+10000, автор явно нехорошо отнеслась к клиенту. Не просто так пожелал же. Таких пожеланий не оправдываю
Ля-ля-ля• 09 апреля в 15:26
Ответ дляXвостокрутелка
Як би там не було, але адекватна людина не стане такими ’побажаннями’ розкидуватися.
Якщо ’не душка’ - найманий працівник, то в нього є керівник. Якщо ж керівник - то простіше забути про таку організацію в принципі, якщо вона комерційна.
А ляпають, так, іноді без об´єктивних підстав. Мене, наприклад, іноді аферисткою називають, через те, що можу попросити номер карти (ТІЛЬКИ номер), аби гроші повернути. Думають, що, за номером карти, я гроші з неї зніму.
Наполеон Бонапарт• 09 апреля в 15:27
Я обычно говорю ’ Желаю вам втройне, чего вы мне желаете’ 🤗
Укр_жіночка• 09 апреля в 15:35
Ответ дляВидящие_помогите
Тоб то варіант що він хворий на голову ви не розглядаєте?
КокошинЭль• 09 апреля в 15:38
Ответ дляУкр_жіночка
Такое тоже может быть, война отпечаток накладывает
, люди нервные и агрессивные. Но почему-то автор не описала ситуацию полностью, за что ей такое пожелали
Маруська Му• 09 апреля в 15:45
Ответ дляВидящие_помогите
видимо, вы не сталкивались с клиентами в благотворительных организациях)))))
там бесплатно дают, так еще и волонтерам херов пихают
Дівка в намисті• 09 апреля в 15:50
Ответ дляЗалатавая
Вы слушали Меладзе ? Или ту новую песню с рейтинга ?
А с Меладзе что не так?
Дама с заначкой• 09 апреля в 16:06
Ответ дляВидящие_помогите
Ха-ха. Вы, наверное, не работаете с людьми :)
Дівка в намисті• 09 апреля в 16:31
Ответ дляЗалатавая
За него сразу бьют
Кого? И за что? в бойцовском клубе? В гетто?