Просто звязда• 09 апреля в 14:57

Работаю в сфере обслуживания, и один клиент

Пожелал мне, чтобы в меня попала ракета.
О чем это говорит?
Ниф_ниф• 09 апреля в 16:47
Ответ дляВидящие_помогите
За хороше обслуговування такого не бажають. Тож, працюйте над собою
Не завжди.
Е ідіоти, яким не так посміхнувся.
В мене подружка медсестра в приватній клініці. Так на неї накатали письмову жалобу, бо вона не посміхалась очима, коли брала кров на аналіз. Чому очима? Тому що медсестра за протоколом працює в масці. Очі йому недостатньо привітні були.
І такі випадки не поодинокі.
Я бігла з абонвідділу через таких дебілів сміючись від радості і з тих пір ніколи не працювала з людьми.
Залатавая• 09 апреля в 16:55
Ответ дляДівка в намисті
Кого? И за что? в бойцовском клубе? В гетто?
В беседке на улице побил тцкун за Меладзе