Молода і нерозважлива• 09 апреля в 15:10

Гістероскопія або пайпель- біопсія

Потрібно виявити, чи є гіперплазія ендометрію . Пропонують робити гістероскопію. Але це все комерція може. Чи можна виявити гіперплазію шляхом пайпель біопсії? Чи все ж таки гістеро більш інформативна, бо дозволяє оцінити стан ендометрію через екран? Хто робив ці процедури, порадьте. Дякую.
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 15:15
Мені робили спочатку пайпель. За результатами пішла на гістероскопію, яка виявила додаткові проблеми, що не виявив пайпель..
Шмоточницаца• 09 апреля в 15:21
Сколько вам лет? 1. Стоит переделать УЗИ после месячных в госклиника, никаких частных, часто пишут полипы, гиперплазии на УЗИ только для того, чтобы сделать гистеро и взять за это деньги! Биопсия- это точечно взят эндометрий, есть большой риск пропустить патологический очаг, поэтому делают гистероскопию с выскабливание всего эндометрия и последующей гистологией, дело не в осмотре эндометрия, а в том, чтобы весь эндометрий отправить на гистологию
Дуняша• 09 апреля в 15:35
Мне делали пайпель биопсию когда миому проверяли на всякий случай
А гистологию делали после конизации шейки майки.
Не знаю поможет ли вам эта информация. Все делала по назначению врача. И это не так дорого
автор Молода і нерозважлива • 09 апреля в 15:36
Ответ дляШмоточницаца
Я два цикли робила Узі у лікаря, якому довіряю і знаю на протязі 15 років. По Узі гіперплазію неможливо поставити. Треба брати зразок ендометрію і відправляти на гістологію.
По Узі є тільки неоднорідність з невеликими ехогенними ділянками. Тому і є питання. До того ж хочу завагітніти. Боюсь, що це може бути перешкодою для прикріплення ембріона.
автор Молода і нерозважлива • 09 апреля в 15:39
Ответ дляДуняша
Де краще робити гістероскопію - в держ поліклініці за 3000 грн в касу чи в приватній за 16000?
Коли мовчу- приємна жінка• 09 апреля в 16:54
Ответ дляМолода і нерозважлива
Якщо плануєте вагітність, тоді робіть гістероскопію.
Пайпель це сліпий метод дослідження
автор Молода і нерозважлива • 09 апреля в 17:00
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Пайпель це сліпий метод дослідження
Дякую
Шмоточницаца• 09 апреля в 18:44
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вам внушили глупости, гиперплазия как раз по УЗИ и ставится, это я вам как гинеколог отвечаю,сходите к другому врачу
автор Молода і нерозважлива • 09 апреля в 19:16
Ответ дляШмоточницаца
Це якщо товщина ендометрію більша за норму, то по узі можуть допустити гіперплазію. Але чи є ендометрит, тобто запалення, то це тільки по морфології.
Шмоточницаца• 09 апреля в 20:00
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вы зачем это мне, врачу ,пишите??????
Леді Душка• 10 апреля в 11:24
Ответ дляМолода і нерозважлива
Гіперплазія визначається на УЗД, на пайпель - ендометріт, поліпоз. Гістерою все це прибирається разом з ендометрієм.