Міняйловна• 09 апреля в 15:23
Чого бідне-бо дурне,чого дурне-бо бідне?
Згідні? Це про мене. Як щось зроблю від дурості, а потім страдаю. То тут напишу якусь фі.ню, то на роботі щось втну, то вдома... А все від того, що дурне....
Сорока-ворона• 09 апреля в 15:25
Если вы сами считаете себя такой , то почему мы должны быть не согласны ?).
Вы же себя лучше знаете.
Залізний кіготь• 09 апреля в 15:25
задумалась, откровенной дурой себя никогда не считала - но раз не богата, может это оно?
Летюча помилка• 09 апреля в 15:25
А если я чего нибудь ляпну?
Ну и ляпни! Но ляпни уверенно!
Это называется точка зрения.
Ну и ляпни! Но ляпни уверенно!
Это называется точка зрения.
Міняйловна
• 09 апреля в 15:26
Ответ дляЗалізний кіготь
Ось,ось...
Колгоспниця• 09 апреля в 15:26
Вы сама для себя абюзер,смысл нам вас тут мочить дальше,писать згидни или не згидни. Вы себя и без нас загнали под плинтус
Міняйловна
• 09 апреля в 15:26
Ответ дляЛетюча помилка
А если я чего нибудь ляпну?
Ну и ляпни! Но ляпни уверенно!
Это называется точка зрения.
Ну и ляпни! Но ляпни уверенно!
Это называется точка зрения.
В мене вона якась дурнувата
Летюча помилка• 09 апреля в 15:27
Ответ дляМіняйловна
В мене вона якась дурнувата
Про це знаєте тільки ви.
А якщо ніхто інший не знає, значить і не було
Міняйловна
• 09 апреля в 15:27
Ответ дляНаташа_32
Это с чего бы Вы так?
Та щось все як ком навалилось, пробую розібрати і бачу, що сама вина
Вакцениро Вона• 09 апреля в 15:27
Ні неправда. Достатньо подивитись хто керує країною. Не займайтесь самоїдством і все буде добре. В усіх свій шлях.
Міняйловна
• 09 апреля в 15:28
Ответ дляВакцениро Вона
Та воно так, але може вони хитрі,а я ще й правдива. От змовчи десь, але ні...
Вакцениро Вона• 09 апреля в 15:29
Ответ дляМіняйловна
Відверта може, відкрита, щира? Люди таких не цінують. Тому краще не довіряти всім підряд і душу не вивертати.
Ответ дляВакцениро Вона
Абсолютно согласна. Я лично, послала своего шефа после того, как он мне заявил такую фигню: ’Знаете, то, что Вы делаете в науке за неделю, мы - за один день! Правда, почему-то не достигаем результатов. Но ерунда. Мы их достигнем!’ Как Вам такой перл!?
Вакцениро Вона• 09 апреля в 15:31
Ответ дляНаташа_32
То ви не бачили як мій керівник будував речення і писав слова з помилками. Але йому пофіг, в нього премії мільйонні від держави.
Міняйловна
• 09 апреля в 15:54
Ответ дляСлобожаночка
Гладиолус? из темы про плохие слова?
Що?
Дай подивлюся• 09 апреля в 16:13
Ответ дляНаташа_32
Додик царя небесного