Забула що?• 09 апреля в 15:32
Хтось робив полімолочку?
Цікавить саме під очі
месяцкие• 09 апреля в 15:35
Я робила в нижню третину, гарний результат, на овал обличчя, шкіра більш щільна, але десь на рік
Забула що?
• 09 апреля в 15:36
Ответ длямесяцкие
В мене тонка шкіра під очима, і в блозі косметолога побачила, що це варіант, а ви один раз робили чи курсом?
месяцкие• 09 апреля в 15:43
Ответ дляЗабула що?
Раз робила, у мене немає дуже видимого провисання овалу, трішки помітно. До неї 2 рази був смас, після - морфеус. То , якщо порівняти, -полімолочна дала найкращий результат. Навіть не знала , що її під очі рекомендують, прайс був за цілу ампулу , на мою думку, то забагато під очі.
месяцкие• 09 апреля в 15:47
Ответ дляЖменятко
Это процедура когда иглой водят под кожей?
Безболезненно, но почти да, игла достаточно тонкая, врач сначала вводит, потом немного протягивает препарат по определенным линиям, так , по крайней мере , ощущалось
Забула що?
• 09 апреля в 15:47
Ответ длямесяцкие
Лікар навіть сама собі робила
Крошка Енот• 09 апреля в 15:49
Ответ дляЗабула що?
Лікар навіть сама собі робила
ТОлько ж Вы перед тем как колоть посмотрите препарат - там только один вид полимолочки под глаза колется
А то косметологи разные бывают, тут некоторым и радиес под глаза кололи)
Забула що?
• 09 апреля в 15:50
Ответ дляКрошка Енот
Так я знаю що під очі тільки один вид
marina127258• 09 апреля в 16:13
Я колола під очі і трошки на нижню тритину залишилося. По-перше, якшо є схильність до набряків не раджу бо у мене не було раніше а полімолочка трошки зранку дає. По друге я спочатку зовсім не помітила результату поки не проколола курс полінукліотидів. Потім читала що краще спочатку проколоти полінукліотиди а потім полімолочку.
Горлаю зрання• 09 апреля в 17:24
колола чорні кола замітно пройшли. залишок доколювали в нижню тертину. було ну дуже больно :(