Залізний кіготь• 09 апреля в 19:05
Хто працює кошторисником, поділиться досвідом, будь ласка
Шукаю роботу. Освіта економічна. Після інституту 8 років працювала кошторисником у будівельно монтажній організації в Донецькій області. Такий момент - в організації був виробничий відділ і проектна група. Тобто була можливість запитати щодо технічних моментів, якщо була потреба. Здебільшого були готові кошториси від проектного інститут, я закривала форми2, але й розробляла деякі сама, працювала і з генпідряником і з замовником, вела деяку частину економічної роботи - претензії, договори, статистика. Працювала в Тендер контракт та АВК. Знаю офісні програми. Потім недовго працювала в мерії, у відділі капітального будівництва. Після народження дитини звільнилася, тому що були проблеми, треба було проходити реабілітацію. Працювала віддалено менеджером сайту деякий час. Зараз дитина вирісла, самостійна, а я хочу повернутися на роботу в офіс. І не можу вирішити чи варто знову шукати роботу кошторисника чи щось інше. Ту сферу де я працювала - металеві конструкції, устаткуванні - я знаю технологію робіт і тп, але ж будівельної освіти в мене нема, а у кожній сфері є свої нюанси, технологія. І ось не розумію - чи то просто страх, тому що не працювала в офісі, чи потягну. Зараз треба сертифікат отримувати. Справа ще в тому що у мене в новому місті нема знайомих нікого в цій галузі. Хто працює зараз - як ви отримувала сертифікат? Це реально при моїх вводних даних?
Анти-анонім• 09 апреля в 19:26
Реально, и ищите работу как можно быстрее. Сейчас вы легко устроитесь (возможно даже без дополнительных курсов) хотя бы на временное место потому что огромная нехватка кадров за счёт мобилизованных, а через год когда закончится война и мобилизованные вернутся - вам уже придётся доучиваться чтобы взяли.
Трейдер кріпти• 09 апреля в 19:26
Доброго дня, тільки деякі компанії вимагають щоб кошторисних мав сертифікат, тому сміло можна пробувати і без нього
Продаю витрішки• 09 апреля в 19:37
Ответ дляТрейдер кріпти
ні один проект не пройде експертизу і не отримає дозвіл на будівництво, якщо кошторисна документація зроблена не сертифікованим кошторисником. А якщо задіяні бюджетні кошти, то навіть мови нема. Фактично, може згодитись лиш для якогось дрібного поточного ремонту
Крошечка-хаврошечка• 09 апреля в 19:37
Для чого вам сертифікат ?
Він необхідний лише для складання інвесторського кошторису та отримання звіту за результатами експертизи проектів будівництва
Продаю витрішки• 09 апреля в 19:39
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Для чого вам сертифікат ?
можливо, автор хоче в проектну фірму. В принципі, якщо там буде сертифікований кошторисник, то автор може теж працювати і виконувати за нього фактично всю роботу
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:49
Ответ дляПродаю витрішки
якщо це якийсь проект великий то розробка документації здійснюється проектним інститутом, і звісно він має сертифікованих кошторисників, а якщо в підрядній організації працювати з актами виконаних робіт теж сертифікат потрібен?
Продаю витрішки• 09 апреля в 19:52
Ответ дляЗалізний кіготь
ні, для КБ-2в не треба. Але часто, особливо на капремонти, ставлять підряднику умову ’хочеш роботу - роби сам документацію’, тоді без сертифікату не обійтись. Головне - щоб не влазив в роботи за бюджетні кошти
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:53
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Скільки років як ви випали з професії?
на 8(
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:58
дякую всім за відповіді. Ще складніше, тому що страшно виходити в офіс після того, як вдома довго була.
Крошечка-хаврошечка• 09 апреля в 20:41
Ответ дляЗалізний кіготь
Перестаньте. Все у вас вийде. Просто в ціноутворенні і загалом в кошторисній справі дуже багато змін. Але це не означає, що це щось непосильне. Не з сертифікату потрібно починати
Залізний кіготь
• 09 апреля в 20:46
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
дякую!