Таракашечка• 23 апреля в 08:57
Адміністратор у стоматологічній клініці, хто працював? Які реальні обов´язки?
Буду тимчасово без роботи, знайомі запропонували вакансію адміністратором в клініці, влаштовує графік, так як треба вирішити деякі питання. Клініка нова, тобто треба налаштувати роботу, ще детально нюанси не обговорювали, але на моє питання щодо обов´язків, отримала відповідь записувати пацієнтів, закуповувати деякі матеріали, вести соцмережі, вирішувати різні робочі питання. Подивилась аналогічні вакансії там обов´язки більш розширені від кава-чай, до нарахування та видачі зп лікарям. Робота для мене тимчасова, зарплата 1000 грн зміна, для нашого міста нормально, ще 7 хвилин пішки від дому. Враховуючи, що мені пересидіти, хочеться знати реальні обов´язки, чи варто погоджуватись. Думаю, зателефонувати в іншу клініку та все детально розпитати, можливо, навіть на співбесіду сходити.
Доктор Варвар• 23 апреля в 09:02
Звідки ми можемо знати реальні обов´язки за цією посадою у вашій клініці ?
Таракашечка
• 23 апреля в 09:03
Ответ дляДоктор Варвар
Можливо, хтось працював і знає цю роботу.
Щира українка• 23 апреля в 09:07
Ответ дляТаракашечка
Зараз Сашко вам все розповість.У нього на стоматологічні теми фільтр,через деякий час заходить.
Працює в Слален адміністратором.
Таракашечка
• 23 апреля в 09:08
Ответ дляЩира українка
Працює в Слален адміністратором.
Непогано б було.
Новорічна пальма• 23 апреля в 09:11
А яка вам різниця як у інших. Вам висунуть свої вимоги. Впевнена нічого тяжкого і супер відповідального вам не запропонують, але цілком можливо можуть нагрузити прибиранням
Тролю як можу• 23 апреля в 09:18
Реальные обязанности администратора в нашей клинике: принять звонок, записать на прием, встретить пациента, подобрать время следующего визита, коммуникация с доктором, если звонит его пациент с вопросом, если конфликт, то попытаться погасить все на старте, принять жалобу/ выдать ответ. Все.
Соцсети и почта - дать ответы, если поступили вопросы. Ответ по медицине формулирует врач, администратор просто набирает буковки.
Ну, кофе предложить, но в стоматологии это не сильно актуально.
А вот эта все: бегать в банк, выдать з/п и т.д. это ни в какие ворота не лезет.
У нас администратор тоже получает 1000 грн/смена.
Марфа Українівна• 23 апреля в 09:19
Ну, якщо вам доведеться вести соц мережі, то може бути так, що будуть навантажувати будь-якою іншою неадміністративною роботою. А навіщо вам точно знати, які обов´язки?
Stepa_nida• 23 апреля в 09:22
Досвід інших клінік вам ніяк не допоможе. Краще просто вийти на стажування і перевірити, чи співпадають обіцянки власників з реальними обов´язками.
Наприклад, в клініці, куди я ходжу, окремо є бухгалтерія, переважна кількість платежів - через термінал.
Адміністратори не видають зарплату, не займаються замовленням медичних розхідників. До їх обов´язків входить: приймання гостей (забрати верхній одяг, показати де що знаходиться), запис, нагадування про запис, кава-чай-вода, розрахунок, консультування і продаж товарів на вітрині (зубні пасти, щітки, ірригатори тощо), замовлення товарів для потреб зони адміністрації - чай/кава/папір/картриджі для принтера/квіти/дозамовлення товарів на продаж..
Соцмережі вони не ведуть, наймають окремо фрілансера, який робить контент в клініці раз на місяць і потім автопостингом викладає згідно затвердженого графіка.
Марфа Українівна• 23 апреля в 09:23
Навіть якщо ви дізнаєтесь, як працюють адміни в інших клініках, це вам не допоможе. Бо накидувати нові обов´язки вам можуть вже в процесі роботи.
Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 09:29
Ответ дляТаракашечка
В цій клініці?)) Ну ви на приколі. Обов´язки можуть бути абсолютно різні.
Таракашечка
• 23 апреля в 09:29
Ответ дляНоворічна пальма
Подзвонила в одну клініку, робота дуже відповідальна, і зарплату нарахувати і видати, записати людей, щоб усі спеціалісти були задіяні, документацію вести. Прибирають всюди прибиральниці. Мені тимчасово, тому думаю, чи варто витрачати час
Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 09:31
Ответ дляТаракашечка
Видати зп?))) Адміністратор - стоматологу?
Щира українка• 23 апреля в 09:32
Ответ дляAlex_Kri
Администратором не работаю
Ну раньше же работали.
Рожайтретьего• 23 апреля в 09:32
Ответ дляТролю як можу
работа не бей лежачего
Мейк-ап форева• 23 апреля в 09:38
Ответ дляЩира українка
Працює в Слален адміністратором.
Він лікар, який він адміністратор?
Щира українка• 23 апреля в 09:40
Ответ дляМейк-ап форева
Він лікар, який він адміністратор?
На іншому форумі він писав інше.Не зараз,значно раніше.
Мейк-ап форева• 23 апреля в 09:41
Ответ дляЩира українка
Він лікар ортопед, це точно. Працювала з ним в іншій клініці і вчилась з ним в університетиті. Так, він Олександр, прізвища писати не буду.
Щира українка• 23 апреля в 09:44
Ответ дляМейк-ап форева
Ну тоді я не знаю,навіщо він писав,що працює на адміністративній посаді в клініці,на іншому форумі .
Твердая валюта• 23 апреля в 09:49
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну, а чего нет, если соглашаются за 1000 грн/смена закрывать сразу три вакансии, как минимум.
Первичка/зарплата (это вообще кринж), СММ менеджер, ресепшионист. А, ну и менеджер по закупкам-офис менеджер.
В принципе, можно вечерком еще и пол протереть с доместосом. Не запарится
Оскорбляю всячески• 23 апреля в 09:59
По-моему вам четко сказали: запись пациентов, небольшие закупки, соцсети. Наверно к этому прозвон и напоминания про запись.
Про кофе, чай и расчет зп вы себе сами придумали.
Щира українка• 23 апреля в 13:46
Ответ дляAlex_Kri
Административная должность - это не только администратор. Я еще медицинский директор
Я все понимаю.Но там в дискуссии были претензии к врачам ,а вы написали,что вы на административной должности.То есть отмежевались от врачей.Чётко это запомнила
Так вы все таки врач-ортодонт,как здесь написали,или медицинский директор? Или в зависимости от ситуации представляетесь по разному?
Ответ дляЩира українка
Я занимаюсь лечением, как стоматолог- ортопед и управляю, как медицинский директор. Официально имею две должности и представляюсь по-разному в зависимости от ситуации