Шопингмонстр• Изменено 10 апреля в 02:23

Звідки беруться такі недалекі люди? Біженці.

Ми знаходимось за кордоном.
Нещодавно я мала розмову зі знайомою, вона є вчителем з України, яка працює зараз в інтеграційному класі.
Знайома як антиприклад серед дітей з її класу вказала на Сашка, який вчитись не хоче тому, що мати йому сказала - вони повернуться додому після закінчення війни. Родина родом з Сумськоі області. Тобто мати 10-річній дитині вбиває в голову, що він ходить до школи лише щоб не було проблем з відповідними органами і щоб не позбавили виплат. Що можна не вчити мову і взагалі не вчитись в іноземній школі. І це все дитина, як є, каже своєму класному керівнику.
І у вчителя і в мене, мʼяко кажучи, здивування 😬 по-перше, де відомо про те, коли закінчиться війна? Особливо про те, що буде з Сумщиною?
По-друге: дається такий шанс інтегруватись в іноземній країні, а в майбутньому дітям знайти кращої долі (та хоча б просто вивчити гарно мову і мати змогу по досягненню певного віку продовжити навчання у іноземному вузі або й поїхати додому з гарними знаннями, які точно не будуть зайві!). Раніше такий шанс випадав лише тим дітям, чиї батьки обізнано підходили до питання еміграції і виїздили по робочим візам. Хлопчики та дівчатка з сіл з родини малоосвічених батьків і мріяти не могли, що вони опиняться в одній з найуспішніших країн Європи.
Цікаво, чи багато тих, хто так само не думає за майбутнє власних дітей, сидить на виплатах і вбиває в голову, що навчання лише для того, щоб не зняли гроші і не прийшли з соц служб 🤯
Фрикаделька• 10 апреля в 13:31
Ответ дляБорисфенка
Достатньо А2, який і є у ваших батьків.
Але це рівень ’Твоя моя панімай’ і називати це володінням мовою ну дуже некоректно.
До речі, 10-12 річна дитина в мовному середовищі отримує той самий рівень, якщо взагалі в підручники не заглядала.
Це не мої батьки.
Якщо цього рівня мови достатньо для даної роботи, то яка різниця.
Тут багато іноземців, які недосконало володіють німецькою. Взагалі, не стидно чогось не знати, якщо ти прагнеш, завжди знайдеться той, хто тобі підскаже.
Борисфенка• 10 апреля в 13:35
Ответ дляФрикаделька
Це не мої батьки.
Ми про володіння мовою, є ті, хто ліпить три слова в купу і гордо заявляє ’Я вже знаю і вільно говорю’, а є ті, які розуміють, як ще далеко до досконалості.
Тому заяви ’Вже вивчили мову’ зазвичай необ´єктивні.
Скіфська пектораль• 10 апреля в 13:39
Я в Германии и планируем остаться и дети свободно говорят на немецком и учатся отлично в школе.
А теперь расскажите что даст ребёнку в Украине знание немецкого языка? Не хочет- пусть не учит. Если бы я собиралась уехать обратно я бы своего ребёнка тоже не напрягала. И это совсем не ваше дело, кому какие знания нужны что бы жить
Смажена полуничка• 10 апреля в 13:46
Я понимаю о чем пишет автор. И разделяю мнение, работаю в школе, а также на интеграционных курсах для взрослых. В последнее время уже даже перестала удивляться. Взрослые люди не могут за 1,5-3 года получить А1, сидят только кривляють и паясничают, транслируют это же настроение на детей, в итоге дети не учатся нормально ни в местной школе, ни в украинской. Не могу найти этому объявление.
черная мамба• 10 апреля в 13:54
Ответ дляСмажена полуничка
від осинок не родяться апельсинки, тому не варто перейматись.
ФФФФристайла• 10 апреля в 13:54
У меня встречный вопрос , почему наше правительство до сих пор не открыло украинские школы для таких детей, которые собираются вернуться? Есть частные , но не у всех есть деньги. А реалии таковы, что в Словакии , как пример , много словпцких школ с русским языком и они бесплатные для наших детей, а украинские- только частные
Смажена полуничка• 10 апреля в 13:56
Ответ длячерная мамба
Я это понимаю, но все равно расстраиваюсь, потому что хочется видеть результат своей работы, и печально смотреть как из-за лени и такой недалекости дети теряют шанс на нормальное образование.
Смажена полуничка• 10 апреля в 13:59
Ответ дляФФФФристайла
Потому что наше государство не финансирует нормально образование даже внутри страны. А за её пределами надо дать учителю зарплату конкурентоспособную, а не похожую на милостыню, как у нас.
черная мамба• 10 апреля в 14:00
Ответ дляСмажена полуничка
я Вас прошу.... подивіться скільки такі ж вилили на Вас помиїв тільки в цій темі. Не переймайтесь, переконувати таких - це все одно, що насильно лікувати алкоголіка чи наркомана, толку не буде. Просто зосередьтесь на дітях і батьках, котрим потрібна Ваша праця
черная мамба• 10 апреля в 14:01
Ответ дляФФФФристайла
зате відкриваються офіси мінЕТстерства єБності повсюди
ПампушОК• 10 апреля в 14:02
Какого хрена учитель обсуждает с вами чужого ребёнка? В Германии за такое можно ввлететь с работы.

Во-вторых, какое, блин, ваше дело?
Смажена полуничка• 10 апреля в 14:04
Ответ длячерная мамба
Да, возможно это будет верным решением. Просто это маленький городок мы все знакомыми, со многими мы учиться вместе, когда приехали в 2022, и дети общаться между собой. Так что тут дело ещё в том, что я в этом всем бываю больше и чаще чем хотела бы.
черная мамба• 10 апреля в 14:05
Ответ дляПампушОК

Во-вторых, какое, блин, ваше дело?
авторе, тут мама Сашка
ПампушОК• 10 апреля в 14:06
Ответ длячерная мамба
авторе, тут мама Сашка
😀
Не, я мама Вовчика ))
черная мамба• 10 апреля в 14:06
Ответ дляСмажена полуничка
Не возможно, а на 10000000000% вірним рішенням в даній ситуації. Не скористатись таким шансом і не вивчити мову в мовному середовищі , ще й дитину на це підпрягати - це треба бути зовсім однозвивинним. Бо розумні, навіть якщо і планують повернутись, то розуміють, що рано чи пізно війна скінчиться, на відбудову зайдуть іноземні компанії
черная мамба• 10 апреля в 14:07
Ответ дляПампушОК
😀
Не, я мама Вовчика ))
такого самого, як Сашко?
ПампушОК• 10 апреля в 14:13
Ответ длячерная мамба
такого самого, як Сашко?
Какого такого ?
Фрикаделька• 10 апреля в 14:18
Ответ дляСкіфська пектораль
Зустрічне питання: а нащо взагалі ті іноземні мови вчити в Україні?
Німецька, доречі, доволі розповсюджена. Можливо цей досвід буде у нагоді в іноземній компанії в Україні.
Взагалі-то, це особиста справа кожного, як йому жити і чим заробляти, хоч тілом, хоч ділом. Ми просто розмовляємо про втрачені можливості.
Каркуша Клара• 10 апреля в 14:24
Ответ дляЯзвочка
А що не так з хатою в Сумській області ?
Для вас все так
Каркуша Клара• 10 апреля в 14:25
Ответ дляМеломанка Маланка
А вы не понимаете, что мама Сашка в депрессии и хочет домой? Даже если бы жила во дворце? Им могла не понравится страна, язык, столкнуться с прессингом. И мама Саши могла в Украине быть директором или в офисе работать, а ей предлагают уборки и физический труд за копейки
Кто дома был директором, заграницей полы не моют, узбагойтесь. Равно как и имеют другие взгляды, нежели ’не учись, сынок, мы все-равно домой поедем’
От депрессий есть специалисты
Каркуша Клара• 10 апреля в 14:26
Ответ дляМеломанка Маланка
А если эвакуировали а не могли выбрать страну? Не все с Западной бежали
Их там кто-то насильно держит?
Natal_ka91• 10 апреля в 14:27
Ответ дляСмажена полуничка
Та ні, автор просто обс*рає чужу сім´ю з поверхневих слів знайомої. Але критику на себе не сприймає
Єдина Країна• 10 апреля в 14:31
Ответ дляПампушОК
Какого такого ?
Лінивого і з недалекими батьками мала на увазі автор того поста. Не під**нути порадницю - день не прожити
Єдина Країна• 10 апреля в 14:34
Ответ дляПампушОК

Во-вторых, какое, блин, ваше дело?
Погоджуюся на 100 процентів. Ще й наводить як антиприклад, блін. Швидше знайома автора - антиприклад вчителя. Типу тягнуться до європейських цінностей, європейок з себе ставлять, а професійні якості, людяність і толерантність на рівні дна
Меломанка Маланка• 10 апреля в 14:38
Ответ дляJannyMoney
никого в чужие страны не эвакуируют.
Ну страны вообще не обязаны никому заходить, приняли и на том спасибо, но если человек покупает недвижку за пол ляма и запускает процесс получения гражданства, то явно не для того, чтобы при первой возможности вернуться в Украину.
В начале войны мариупольцев эвакуировали
Меломанка Маланка• 10 апреля в 14:39
Ответ дляJannyMoney
никого в чужие страны не эвакуируют.
Житель Мариуполя явно не покупает недвижен в Европе )
Меломанка Маланка• 10 апреля в 14:41
Ответ дляКаркуша Клара
От депрессий есть специалисты
А если та героиня потеряла все? Вы же не знаете, как она оказалась.

Если вы не застали Бучу, Ирпень, Мариуполь, Харьков - вам сложно понять состояние человека и особенно подростка.
Меломанка Маланка• 10 апреля в 14:42
Ответ дляКаркуша Клара
Их там кто-то насильно держит?
Война, некуда возвращаться, нет денег (
Я в дамках• 10 апреля в 14:44
Ответ дляЧемна панночка
Автор по себе судит: дома последний ….уй без соли доедала и мечтала о райских кущах забугорщины и все должны делать точно так же. Автор, у многих жизнь до войны была прекрасной не поверите даже на Сумщине и люди мечтают вернуться в нее а не сидеть в чужой стране среди чужих людей говорящих на чужом языке🤦🤦🤦
Я живу в Чернигове, живу лучше намного чем 50 %населения Германии, смысла мне ехать нету. Если и придётся поехать, то буду за домом плакать.
ПампушОК• 10 апреля в 14:56
Ответ дляЄдина Країна
Я гадки не маю який Сашко та його батьки, ліниві, недалекі, травмовані війною, можливо в депресії , а може в них все добре, але це їхня справа , бо всі ми знаходимся у різних умовах та всі ми різні.

Я маю 2 синів, одному було 10 років коли ми приїхали і він пішов у німецьку школу, його сильно буліли діти, вчителі ігнорували , до таких істерик доходило , що він не хоче до школи йти, йому було дуже важко. А молодший пішов у першій клас, то рік у дитини були нервові зриви, та на день народження загадав- відправ мене в коробці до тата в Україну. Психічний стан моїх дітей був важливіший за німецьку мову.

Зараз у всіх все добре, але ми потребували час.
Молодшому дуже допомогала німецька вчителька, вона дуже його підтримувала, та і мене також, а тут, бляха, вчитель - пліткарниця ...вона взагалі не має права це обговорювати