Шопингмонстр• Изменено 10 апреля в 02:23

Звідки беруться такі недалекі люди? Біженці.

Ми знаходимось за кордоном.
Нещодавно я мала розмову зі знайомою, вона є вчителем з України, яка працює зараз в інтеграційному класі.
Знайома як антиприклад серед дітей з її класу вказала на Сашка, який вчитись не хоче тому, що мати йому сказала - вони повернуться додому після закінчення війни. Родина родом з Сумськоі області. Тобто мати 10-річній дитині вбиває в голову, що він ходить до школи лише щоб не було проблем з відповідними органами і щоб не позбавили виплат. Що можна не вчити мову і взагалі не вчитись в іноземній школі. І це все дитина, як є, каже своєму класному керівнику.
І у вчителя і в мене, мʼяко кажучи, здивування 😬 по-перше, де відомо про те, коли закінчиться війна? Особливо про те, що буде з Сумщиною?
По-друге: дається такий шанс інтегруватись в іноземній країні, а в майбутньому дітям знайти кращої долі (та хоча б просто вивчити гарно мову і мати змогу по досягненню певного віку продовжити навчання у іноземному вузі або й поїхати додому з гарними знаннями, які точно не будуть зайві!). Раніше такий шанс випадав лише тим дітям, чиї батьки обізнано підходили до питання еміграції і виїздили по робочим візам. Хлопчики та дівчатка з сіл з родини малоосвічених батьків і мріяти не могли, що вони опиняться в одній з найуспішніших країн Європи.
Цікаво, чи багато тих, хто так само не думає за майбутнє власних дітей, сидить на виплатах і вбиває в голову, що навчання лише для того, щоб не зняли гроші і не прийшли з соц служб 🤯
Зоркая Зорро• 10 апреля в 18:45
Ответ дляКаркуша Клара
Он за копейки работает? Или к чему ваш комментарий?
К тому, что те, кто в офисе раньше работал, прекрасно могут и на заводах работать, если, конечно, корона не сильно давит. И нет, он не копейки зарабатывает. Даже больше, чем я. А я с языком приехала и в бюро сижу
Снегурочко• 10 апреля в 19:34
Ответ дляЗоркая Зорро
Прикольно, сама в бюро, а других на заводьі посьілает. )))
Полуничка• 10 апреля в 19:39
приедет этот ребенок обратно и будет у него все хорошо, только б война закончилась! А Вы работайте на эту сверхуспешную страну и отдавайте пол-зарплаты налогов - на здоровье!
Зоркая Зорро• 10 апреля в 19:40
Ответ дляСнегурочко
Во-первых, я никого не посылаю )) во-вторых, я знаю неплохо язык, чтоб работать в бюро, а в третьих, я просто привела пример своего мужа, который не стесняется работать на заводе. Работа в бюро это не что-то уникальное, каждый может попробовать устроиться ))
Снегурочко• 10 апреля в 19:45
Ответ дляЗоркая Зорро
Конечно, приехала в Украину , к примеру, монголка с нулевьім украинским лет в 40 и через три года, оппа, прошла собеседование в Драган Кепитал, обогнав сто украинских двадцатилетних вьіпускниц с идеальньім английским. ))))
Мама Никитки-2• 10 апреля в 20:09
Ответ дляНа паровозе
Людина, яка ’вільно володіє мовою’ не має потреби у перекладачі. Ви самообманюєтеся з ’вільною’ англійською.
Ви навіть українську не розумієте, інакше опанували прочитаний текст.
Мама Никитки-2• 10 апреля в 20:13
Ответ дляБабця в мештах
Ржу з вашого С1 😂
В мене гірший рівень, але я і сама була перекладачем у лікарів ( коли просили українці), а син підліток з В1 веде вільний діалог з лікарем.
С1
Ржіть.
Мама Никитки-2• 10 апреля в 20:17
Ответ дляНа паровозе
А як на питання лікаря відповідають діти? Вони приклад, коли людина ’вільно розмовляє’, але не має жодної медичної термінології. При цьому без проблем спілкується з лікарем. Якщо людині для спілкування з лікарем потрібен перекладач, то у цієї людини і близько не має ’вільної мови’. І це якраз вагомий аргумент чому українці мали б наполягати, щоб їх діти вчилися у місцевих школах за кордоном,а не ’ вони всі тупі, забий, тобі це не треба, бо ми повернемося’. Я чудово розумію про що автор пише, таких дійсно чимало. А потім міняють по декілька шкіл, бо ’дитину не приймають в колектив’. Звичайно, що місцеві не приймають і прямо кажуть: чому ти тут, якщо не хочеш вчити мову і спілкуватися. Але у нас, правда, не інтеграційні класи, а звичайні.
Ви диванний теоретик. В США кожна друга судова справа це позови проти рахунків виставлених клініками, які не оплачуються страховими.
Мене влаштовує перекладач з медичною специфікою. А ви можете брати з собою сина «бабці в мештах» з його рівнем В1 для спілкування з лікарями.
Тумба-юмба• 10 апреля в 20:20
Ответ дляШопингмонстр
Якщо це звичайний прийом з нежитем - достатньо рівня А2. Або базових знань англійської мови.
Але й цю мову деякі чомусь не вважали за потрібне вчити.
Зате на них потім заробляють ті, хто йде перекладачами. І, до речі, багато наших українських підлітків таким чином заробляють, йдучи перекладачами. Це ще й до питання про те, навіщо дітям вчити мову. Елементарно - заробіток і досить солідний.
Деякі підлітки за день беруть по декілька годин перекладів в інстанціях, мають гроші ще й мову практикують.
Де це підлітків допускають перекладати в офіційних інстанціях? Хто відповідатиме за переклад?
Зоркая Зорро• 10 апреля в 20:23
Ответ дляСнегурочко
А, вам просто поязвить )) Но даже из вашего примера вытекает, что язык нужно знать, а кто не хочет учить, то нечего и ныть.
Каркуша Клара• 10 апреля в 20:34
Ответ дляЗоркая Зорро
Вот именно, что в диалоге шла речь о физической работе за копейки заграницей после директорского кресла в Украине. Ваш получает не копейки, комментарий ни к чему
Зоркая Зорро• 10 апреля в 20:36
Ответ дляКаркуша Клара
Покажите пожалуйста, где в сообщении, на которое я отвечала, речь идет о работе за копейки. Ну или диалог.
Мама Никитки-2• 10 апреля в 21:00
Ответ дляФФФФристайла
У меня встречный вопрос , почему наше правительство до сих пор не открыло украинские школы для таких детей, которые собираются вернуться? Есть частные , но не у всех есть деньги. А реалии таковы, что в Словакии , как пример , много словпцких школ с русским языком и они бесплатные для наших детей, а украинские- только частные
Офуєть. Держава повинна витрачати гроші на те, щоб вам зручніше було опи вміщувати на соціалах? Серйозно?
САМ_ТАКОЙ• 10 апреля в 21:04
Ответ дляШопингмонстр
Не для всіх дорослих. Чому вони переконують у цьому дітей?
І чому б не вивчити мову, якщо є така можливість? Повернуться додому, в майбутньому дитині ці знання точно знадобляться. Роботу кращу матиме шанс знайти.
не всем дано учиться. И это хорошо, что хотят домой. В Украине тоже жить кому то нужно.
Мама Никитки-2• 10 апреля в 21:04
Ответ дляМотористка
Автор , я з Сумщини . 30 км до клятого кордону . Бачила і окупацію в 2022 році , і обстріли , і правильно ви підмітили « невідомо що ще буде».
Але … В 2022 році моя донька закінчувала школу . Клас був дуже сильний , 8 золотих медалістів . З початком війни більшість дітей з класу виїхали за кордон , не здавали навіть НМТ. І що ? За 3 роки дівчата і хлопці ( до речі є дуже розумні) так і не вступили ні до Оксфорду, ні до Гарварду . На важких роботах :прибиральники , миють посуд, офіціанти і т.д. Одна дівчинка навіть ходила в Щвеціі з плакатом , вимагала для біженців прав на здобуття гідної освіти . Та яке там : запропонували якусь фігню філософську , що ніде не потрібна .
Так що , як кажуть , гарно там , де нас немає
Бред. То такі сильні медалісти, що за 3 роки не вивчили мову на В1. Не кажучі про англійську, на якій можна вчитись в будь-якій країні світу. Її теж ті «сильні» учні не вивчили за 11 років школи?
Відірву та викину• 10 апреля в 21:24
Ответ дляШопингмонстр
Якщо ви не були на місці тої жінки, то з якого дива ви її засуджуєте?
Ох уж ці прошарені порадниці, які знають як краще кожній незнаймій людині
Карамбулкул• 10 апреля в 21:26
Ответ дляКаркуша Клара
Ну, нужно д ей как-то оправдать свою несостоятельность
Можна подумати, що в Австрії її хтось взяв би в банк , без австрійської освіти.
Распутница• 10 апреля в 23:07
Як я розумію ту дитину, і я ненавиджу німецьку, вчу і ненавиджу, бо кожні 3 тижні маю зустріч зі своєю PM як мої справи/успіхи, хоч тоже брехуни, обіцяли мені курс, а тут хобба- може ти сама. Я працювати пішла щоб трохи відкласти під подушку, а не платити за курси, і виїхала через сина, а так мені було дуже комфортно в довоєнній Україні. Добре хоч маю посвітити фейсом лише двічі на тиждень, homeoffice моє все.
Дай Боже щоб ця клята війна вже скінчилася💛💙
Хома з пастою• 10 апреля в 23:13
Ответ дляЛя-ля-ля
А можно узнать как она грант получила?
На то мають право ті хто має досвід роботи, закінчив 2 роки навчання в поліцеальній школі і стоїть на біржі як безробітний
Распутница• 10 апреля в 23:29
Ответ дляКаркуша Клара
Кто дома был директором, заграницей полы не моют, узбагойтесь. Равно как и имеют другие взгляды, нежели ’не учись, сынок, мы все-равно домой поедем’
От депрессий есть специалисты
Ну може підлоги не миють, але блін з самого початку потрібно починати і будувати той же бізнес. І самотужки розбиратися кого з просящих можна послати, а кому доведеться частку віддати. Он, наприклад, при відкритті фопа в Німеччині тобі одразу мільйон листів з різних спілок/ палат що плати, а при переїзді дві податкові не можуть поділити податки, це взагалі на розум не налазить. Пишеш їм листа, зробіть вже той розрахунок за 2022 рік, а у відповідь тиша, мабуть чекають поки нас усіх додому відправлять, і тоді шукати в Україні
Скіфська пектораль• 10 апреля в 23:29
Ответ дляФрикаделька
Зустрічне питання: а нащо взагалі ті іноземні мови вчити в Україні?
Німецька, доречі, доволі розповсюджена. Можливо цей досвід буде у нагоді в іноземній компанії в Україні.
Взагалі-то, це особиста справа кожного, як йому жити і чим заробляти, хоч тілом, хоч ділом. Ми просто розмовляємо про втрачені можливості.
Вот именно- для вас это утраченные возможности, для них это ни о чем. Основной массе людей в Украине немецкий знать не нужно, вот вашим знакомым он как раз не нужен, вам нужен- учите, наслаждайтесь. Кстати, без практики язык очень быстро забывается. Я когда то учила итальянский в детстве, уже не плохо говорила. Сейчас ничего не помню. Так что если мальчик через годик уедет из страны, он его благополучно забудет, если дома заниматься не будет. А если его родителям и ему он не нужен, то смысл сейчас себя нагружать.
Кредитная• 11 апреля в 00:01
Сразу видно, что автор настоящий украинец и патриот, а не какой-то колаборант и ждун русского мира - написал развернутый и вдумчивый пост о том, что надо валить с Украины, а Сумщине гаплык на чудесном украинском языке.
Каркуша Клара• 11 апреля в 00:12
Ответ дляЗоркая Зорро
’И мама Саши могла в Украине быть директором или в офисе работать, а ей предлагают уборки и физический труд за копейки’
Каркуша Клара• 11 апреля в 00:14
Ответ дляКарамбулкул
Диплом можно подтвердить.
В любом случае есть варианты кроме мытья полов (мытьё полов на советчице почему-то всегда любят приводить в пример, когда речь идёт о работе беженцев заграницей. А, ну, и мытьё чужих старых жоп ещё)
Зоркая Зорро• 11 апреля в 00:15
Ответ дляКаркуша Клара
Это вы чей-то ответ взяли? Я вообще на другое сообщение отвечала
Каркуша Клара• 11 апреля в 00:17
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы отвечали на мое сообщение. Которое в свою очередь я написала в ответ на сообщение, из которого взяла цитату.
Восстановите диалог, это дело 2 секунд
Зоркая Зорро• 11 апреля в 00:21
Ответ дляКаркуша Клара
Восстановите диалог, это дело 2 секунд
«Кто дома был директором, заграницей полы не моют, узбагойтесь. Равно как и имеют другие взгляды, нежели ’не учись, сынок, мы все-равно домой поедем’
От депрессий есть специалисты»

А я вам на это ответила. О том, что не обязательно после директора не идти на завод. И, получается, что не все на заводах копейки получают
Каркуша Клара• 11 апреля в 00:27
Ответ дляЗоркая Зорро
От депрессий есть специалисты»

Снегурочко• 11 апреля в 06:20
Ответ дляЗоркая Зорро
Да не возьмут никуда хоть с язьіком,хоть без. Я 20 лет работаю в БЦ в центре Киева - ни одной монголки ( образно)не видела.Всегда проще взять человека со знакомьім менталитетом
ФФФФристайла• 11 апреля в 06:45
Ответ дляМама Никитки-2
В Словакии нет социала.