Шопингмонстр• Изменено 10 апреля в 02:23
Звідки беруться такі недалекі люди? Біженці.
Ми знаходимось за кордоном.
Нещодавно я мала розмову зі знайомою, вона є вчителем з України, яка працює зараз в інтеграційному класі.
Знайома як антиприклад серед дітей з її класу вказала на Сашка, який вчитись не хоче тому, що мати йому сказала - вони повернуться додому після закінчення війни. Родина родом з Сумськоі області. Тобто мати 10-річній дитині вбиває в голову, що він ходить до школи лише щоб не було проблем з відповідними органами і щоб не позбавили виплат. Що можна не вчити мову і взагалі не вчитись в іноземній школі. І це все дитина, як є, каже своєму класному керівнику.
І у вчителя і в мене, мʼяко кажучи, здивування 😬 по-перше, де відомо про те, коли закінчиться війна? Особливо про те, що буде з Сумщиною?
По-друге: дається такий шанс інтегруватись в іноземній країні, а в майбутньому дітям знайти кращої долі (та хоча б просто вивчити гарно мову і мати змогу по досягненню певного віку продовжити навчання у іноземному вузі або й поїхати додому з гарними знаннями, які точно не будуть зайві!). Раніше такий шанс випадав лише тим дітям, чиї батьки обізнано підходили до питання еміграції і виїздили по робочим візам. Хлопчики та дівчатка з сіл з родини малоосвічених батьків і мріяти не могли, що вони опиняться в одній з найуспішніших країн Європи.
Цікаво, чи багато тих, хто так само не думає за майбутнє власних дітей, сидить на виплатах і вбиває в голову, що навчання лише для того, щоб не зняли гроші і не прийшли з соц служб 🤯
Фрикаделька• 10 апреля в 12:45
Ответ дляМеломанка Маланка
Без местного языка даже жопы мыть не пустят )
А це правда.
Тому й кажемо, що треба вчити мову. Інакше ніяк.
Меломанка Маланка• 10 апреля в 12:47
Ответ дляФрикаделька
А це правда.
Так та семья не хочет интегрироваться , а на пособиях им хватает )
В любом случае это их выбор, у автора свой
Зоркая Зорро• 10 апреля в 12:47
Ответ дляКарамбулкул
Спочатку отримала сертифікат В1. Зараз закінчую бухгалтерські курси. Все життя пропрацювала бухгалтером в Україні. Ходжу на курси заради спілкування з українцями, щоб дома розумом не поїхати. Фізично працювати не можу за станом здоров´я
Так ищите потом работу бухгалтером. Это ж не завод. Поверьте, это реально. Тут вопрос в том, что вам именно Австрия не нравится или вообще жизнь не дома?
Зоркая Зорро• 10 апреля в 12:49
Ответ дляЭт вернячОк
Яка Європа?Які шанси?Там нормальна освіта і робота не кожному місцевому по карману.Чи ви пропонуєте батрачити?У моїх дітей чудове майбутнє вдома і фінансове забезпечення
Во Львове?
МаргариткаW• 10 апреля в 12:50
Ответ дляNatal_ka91
Не захищаю біженців, але тоді якого милого хлопці із західної частини мають захищати країну?
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 10 апреля в 12:52
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
JannyMoney• 10 апреля в 12:53
Ответ дляМеломанка Маланка
Выезжают и те, кого эвакуировали тоже.
И допустите, что некоторым не зашли страны и они вернулись в Украину.
никого в чужие страны не эвакуируют.
Ну страны вообще не обязаны никому заходить, приняли и на том спасибо, но если человек покупает недвижку за пол ляма и запускает процесс получения гражданства, то явно не для того, чтобы при первой возможности вернуться в Украину.
Борисфенка• 10 апреля в 12:53
Ответ длявре_Динка
за три роки сидіти в іншій країні, ходити на курси, спілкуватися з носіями і не вивчити - дивно, не знаходите?
Не дивно. Чим молодші діти, тим краще у них з мовою.
Кому 50+, печалька.
Тішуся неперетішуся• 10 апреля в 12:55
Муж сестры такой. Вбил ребенку в голову, при каждом случае, каждый раз когда звонил. Ты там временно, ты вернешься, тебе не за чем учиться в той школе и тп. Ребенок мало того, что страдал от того, что не дома, тяжело давалась учеба, так совсем перестал учиться. Совершенно наплевать на то, что будет с ребенком в будущем.
Тішуся неперетішуся• 10 апреля в 12:56
Ответ дляШопингмонстр
Не для всіх дорослих. Чому вони переконують у цьому дітей?
І чому б не вивчити мову, якщо є така можливість? Повернуться додому, в майбутньому дитині ці знання точно знадобляться. Роботу кращу матиме шанс знайти.
Тупость и эгоизм, потому что.
Затишне кубло• 10 апреля в 12:57
Ответ дляШопингмонстр
Автор, тут не зрозуміють.
На жаль, більшість зараз тієї думки, що половина шкільного матеріалу зайва. Нащо та математика і фізика?
Навіщо та мова? Краще хай дитина відпочине в планшеті. Це масове явище.
І чесно кажучи, мені на них начхати. Навпаки, дякую їм, що маю змогу показати дітям як не треба робити
Фрикаделька• 10 апреля в 12:58
Ответ дляТішуся неперетішуся
А якщо і повернеться? Знання всюди потрібні!
Придурок, я перепрошую.
Затишне кубло• 10 апреля в 13:01
Ответ дляКарамбулкул
Заради сина і сиджу. Сподіваюсь, раптом він звикне і Австрія сподобається. Але я на антидепресантах, мене від життя в Австрії просто трусить. Я рахую дні, коли влітку зможу з´їздити додому. Тут на нервах вже двічі з передінсультним станом в лікарні лежала. Мене дратує абсолютно все.
Вас насильно тримають?
Не подобається-гоу хоум.
Язвочка• 10 апреля в 13:01
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Язвочка• 10 апреля в 13:02
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Затишне кубло• 10 апреля в 13:02
Ответ дляКарамбулкул
Я планую повертатися з сином додому з Австрії. За три роки зрозуміла, що мені нічого не світить в плані роботи. Навряд чи син там залишиться сам. Мову він не знає, його умовляла ходити до школи, щоб не було проблем. В українську школу здаємо контрольні. Не всім по душі закордон.
В Австрії школа обовʼязкова.
Що значить -вмовляла?
Борисфенка• 10 апреля в 13:05
Ответ дляЗатишне кубло
В Австрії школа обовʼязкова.
Що значить -вмовляла?
Та у всьому світі школа обов´язкова.
Тому тема авторки дивна - всюди вистачає дітей, які не хочуть вчити уроки в школі. І батьків, які взагалі не цікавляться, як вчиться дитина.
Солоденька цукОрка• 10 апреля в 13:06
Таких детей в классе моей дочери очень много. Учиться не хотят, ведут себя безобразно. Печально
Фрикаделька• 10 апреля в 13:08
Ответ дляБорисфенка
Та у всьому світі школа обов´язкова.
Думаю, малося на увазі, що треба обов´язково відвідувати саме австрійську школу. Деякі країни не вимагають відвідування місцевих шкіл, якщо дитини навчається онлайн в українській школі.
Тішуся неперетішуся• 10 апреля в 13:08
Ответ дляФрикаделька
Придурок, я перепрошую.
Еще какой
Местные дети 2-3 языка знают, с детства свободно общаются, и это так прекрасно. А нас, говорит, смотрят как на дикарей. Язык она почти выучила, а с ребенком нереально заниматься. Каждый раз, не буду, не хочу, мне не за чем.
Невидимка Майя• 10 апреля в 13:10
Ответ дляШопингмонстр
а почему вы лезете к ним, как хотят так и делают. доаоенная Украина была прекрасна для жизни
Борисфенка• 10 апреля в 13:11
Ответ дляФрикаделька
Так, зрозуміло, що малося на увазі.
Але я глянула ширше - діти і вдома не сильно рвалися вчитися, та ще й пару років дистанційного навчання під час корони, а потім біженство, чому тепер дивуватися? Не бачать особливого сенсу, а батьки в прострації ’Якось воно буде’.
Ну стануть ці діти касирами чи плиточниками, що ж поробиш. Яблучко від яблуньки ...
Невидимка Майя• 10 апреля в 13:14
Ответ дляБорисфенка
Кому 50+, печалька.
папа ,которому 70+ и мама отлично с языком справились. Оба нашли подработку.
Борисфенка• 10 апреля в 13:18
Ответ дляНевидимка Майя
С1?
Фрикаделька• 10 апреля в 13:20
Ответ дляБорисфенка
С1?
Не обов´язково мати С1, щоб роботу знайти.
С1 - це майже носії мови
Борисфенка• 10 апреля в 13:22
Ответ дляФрикаделька
С1 - це майже носії мови
Достатньо А2, який і є у ваших батьків.
Але це рівень ’Твоя моя панімай’ і називати це володінням мовою ну дуже некоректно.
До речі, 10-12 річна дитина в мовному середовищі отримує той самий рівень, якщо взагалі в підручники не заглядала.
Зоркая Зорро• 10 апреля в 13:22
Ответ дляБорисфенка
С1?
Работать можно и с А2. Было бы желание